Анонимус Я• 27 марта 2023
Заповіт
Підкажіть будь ласка. Розвелася 6 років тому. На розподіл майна не подавала. Власники я, колишній чоловік і його син від першого шлюбу. Чи можу я свою частку квартири, яка придбана у першому шлюбі подарувати своєму нинішньому чоловікові? І яка приблизна вартість? Дякую
Аристократка-тунеядка• 27 марта 2023
Ого, ладно вам иди детям, но мужику который вообще ничего к этой кварире не имеет.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У вашому місті немає нотаріусів?
Я не в Україні. І хочу знати, можливо це чи ні. Якщо можливо, то я приїду зараз, а не влітку, як планувала до цього.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
В мене є на це причини. В нас є спільна дитина. Він гарна людина. А колишній ні.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
А ви житло в долях купували, чи приватизували, чи як воно було
В долях, приватизація на трьох.
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
В долях, приватизація на трьох.
Думаю можете.
Но надо з нотаріусом проконсультуватися.
Документи йому показати. У вас же є документи на вашу частку?
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Тобто по документам троє власників. Подарувати ж я можу? Не хочу ні заповіт, ні дитині. Тільки чоловікові. Він дитину не образить і має власне житло, якщо що.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Думаю можете.
Тільки копії, колишній не віддає документи. Він взагалі каже, що я права ні на що не маю, бо не подала на розподіл майна протягом трьох років
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Ну про три роки це не правда.
А от на рахунок доків то проблема може буть.
Ви ж без оригіналів не подаруєте.
А коли була приватизація?
Ви ж без оригіналів не подаруєте.
А коли була приватизація?
Ответ дляАнонимус Я
Нехай він йде і цікавиться.Без документів на майно,плюс додаткових документів,які потрібно зібрати,жодний нотаріус не погодиться сказати вам відповідь.
І вартість роботи нотаріуса,залежить від оцінки майна.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Ну про три роки це не правда.
Ви ж без оригіналів не подаруєте.
А коли була приватизація?
Ви ж без оригіналів не подаруєте.
А коли була приватизація?
У 1997 році, в рік купівлі
Просто каралева• 27 марта 2023
А який сенс мінять шило на мило, яка різниця чи ви власник чи ваш чоловік? Цікаво.
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
У 1997 році, в рік купівлі
Купівля і приватизація не могли бути одночасно. У вас могло бути шось одне, ви або купили або приватизували.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Я питала колись в нотаріуса, то він сказав, що відновити доки не проблема, в реєстрах все є. Оцінку майна робити як? Бо він змінив замок і нікого не впустить. Хоча я власник, прописана там, то можу прийти з поліцією і зламати замок
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Ви в результаті що хочете? До чого ці всі дії?
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Це важке питання. Я не хочу, щоб чоловік потім грався з заповітом, дитина ще маленька, щоб вирішувати самостійно. Я хочу, щоб після мене моє перейшло до моєї дитини.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляolka802
Якщо колишній чоловік,квартиронаймач,то саме простіше нехай він вашу долю викупить.
Або потрібна коаліція-тай вирішувати долю майна,якщо спільне.
Не хоче він нічого купляти в мене. Він хоче все собі і своїй дитині
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Ну так ваша доля і так перейде до вашої дитини.
Для чого її дарувати вашому нинішньому чоловіку? Шо це міняє?
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Не дуже розуміюся на цьому, купили. У 1997 році. Власників 3 по документах
Ответ дляАнонимус Я
Оцінку майна роблять експерти,по документах на власність.
Вам далеко до кінця йти,ліпше забути.
Адже всерівно жити там змоги немаєте.
І так дурницю зробили-що на розподіл майна не дали.Тоді б могли б про щось домовитися,полюбовно.
Вам далеко до кінця йти,ліпше забути.
Адже всерівно жити там змоги немаєте.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Бо я хочу, щоб квартиру продали і кошти поділили. Якщо власником буде мій чоловік, то колишній явно не схоче з ним жити. Продавати він не буде, а буде жити там сам. Моя дитина маленька і жити там не змоде сам ще багато років.
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
А як ви так купили на три власники, ви в долях купували чи як? Це все важливо для поділу майні і взагалі визначення вашої частки майна.
Вам треба взяти копії і сходити з ними до юриста, бо ви шось нічого взагалі не розумієте.
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
В сенсі бивший не схоче жии з нинішнім? А шо нинішній приїде туди жити? Не приїде і всі це розуміють.
Тому для вашого бившого від перестановки даних нічого не змінилося, він як жив там сам так і далі буде. Чого йому паритись.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляolka802
Вам далеко до кінця йти,ліпше забути.
Адже всерівно жити там змоги немаєте.
Вам далеко до кінця йти,ліпше забути.
Адже всерівно жити там змоги немаєте.
Не хочу я дарувати йому нічого. Я його утримувала два роки, гроші спільні, він побив мене, коли напився, я пішла від нього, в чому була. Мій теперішній чоловік сильний фізично, колишній на нього не кинеться з кулаками. Буде власником, переїде, поживе недільку, то колишній сам продати захоче
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляolka802
От вам і відповідь.Навіть записавши на іншу людину частину кутка у хаті,що ви виграєте?Просто потратите час і свої гроші...
А ситуацію не зміните.
Він тільки з жінками такий, а з сильним чоловіком трус. І якби я мала багато часу на це все, я би не поспішала зараз швидко все подарувати. Але дарування краще, ніж заповіт
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Ну так, в рівних долях.
Редиска Я• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
А син-співвласник неповнолітній?