О. Відбій. Час молитви і спатоньки.
Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора.
Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина.
Як на небі, так і на землі, нехай горить армія бруднодупих, і вогонь від пожеж хай освітлять шлях мій.
Амінь🙏🏻
Люсильда.ua• 28 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Так я вже знаю. Написала колега. Буква інша
Вже відбій тривоги у Києві. Напишіть хоч останню літеру. Кацапюрам ті літери до сраки. А у нас у місті є знайомі, близькі люди.
Snow bunny• 28 марта 2023
Ответ дляWomAnn
Мои тоже там, в этот раз испугались как никогда
Я не звонила, мои могут и спать под взрывы)
@ альонка@• 28 марта 2023
Ответ дляEllillд
Сказали химический. Может я не дослышала. Короче дали удар антибиотиков сильны и это случилось.
Токсичний гепатит від враження хімічними речовинами .Лікується,не переживайте.
Люсильда.ua• 28 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
Почему такой низкий стал показатель сбития?
Раньше наши все практически сбивали...
Так це скоріше не влучання, а загоряння від уламків збитого шахеду.
Ответ дляYa tyt
Нам то смішно трохи. Але люди працюють на такій ’роботі’ не от хорошей жизни.
І хочуть своєю жизнью поділитися з нами.
ой, не, хай такую жизнь оставят у себя в стране....
Скоро наш Чернобыль будет по сравнению с расией - часто посещаемым курортом.
Блин, была у меня мечта - Чернобыль на ветролете облететь на экскурсии, а из-за этой швали узкой пришлось нарушить в этом году традицию - даже ежегодно Киев не удалось облететь на вертолете. Ну подождем новой экскурсии- по развалинам масквы)
Мария32_22• 28 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Судячи з відео прямий приліт
Вже в новинах написали що в столиці є прильоти
и-рина 1981• 28 марта 2023
Ответ дляHelgushk@
Девочки, ну и вечерок. Прямо возле меня все, видели и как стреляли, и как взрывалось оно, капец конечно постарела на 5 лет за час.
Вышла покурить и смотрю летят огоньки потом как шарахнет. Я бегом в ванну и строю купол над домом в голове)
Тримайтесь.Може випейте заспокійливе
Мария32_22• 28 марта 2023
Ответ дляКотоВовна
Тобто більше одного? В Оболонському хоч нічого страшного?
Написано прильоти
Мария32_22• 28 марта 2023
Ответ дляHelgushk@
Коли це жахіття вже закінчиться
Nata.t.1970• 28 марта 2023
Ответ дляHelgushk@
Вы в каком районе?