Сонячний день• 28 марта 2023
Степан Гіга
Як вам співак та його образ? :)
Я декілька років тому натрапила на його яворину, коли їхала в потязі Ужгород - Київ.
Загуглила і зрозуміла, що він буде популярний в майбутньому, бо крінжово виглядає.
😅😅😅
Все так і сталось - завірусився 😅👌Я провидиця на мінімалках 😅
Тема про Антипенко моя 😁😁😁
😅😅😅
Тема про Антипенко моя 😁😁😁
Рубаю олівлє• 28 марта 2023
Как меня бесит этот недомужмк с чубом дурацким. Я про рекламу с Клопотенко.
ШобВам_КакНам• 28 марта 2023
Яворина у нього була написана ще до смерті Яремчука.
Ви встигли на потяг, але відставили від творчості Гіги майже на 30 років, оскільки у 95 помер Яремчук.
Сонячний день
• 28 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ви його дружина?
Прагматик флегма• 28 марта 2023
Естрадний співак 80-90х, не супер зірка, тому не такий і популярний був. Пісні душевні. Я про нього звідкись чула.
Зараз його пісні молоді аранжирують, переспівують.
Пугачиха• 28 марта 2023
Не слышала его песен и образ не видела, видимо устарела уже и больше любимые прошлых лет иностранные хити нравятся.
ШобВам_КакНам• 28 марта 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Цей сон, цей сон…!!!
А пісня про брата і сестру, яку його діти співають
Не заздріть тьоті• 28 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Друзі мої!
Я п´ю цей келих до дна.
Друзі мої!

Я п´ю цей келих до дна.
Друзі мої!

Пугачиха• 28 марта 2023
Сонячний день
• 28 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Нашла его фото, одного актера из Кармелиты он чем-то напоминает мне, не помню его фамилию.
Кармелита
Пугачиха• 28 марта 2023
Ответ дляСонячний день
Кармелита
Актер не Кармелита
Просто Степан Гіга и тот актёр, будто какая-то дальняя родня по внешности, у них есть какое-то сходство.
Не заздріть тьоті• 28 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Актер не Кармелита
Ось цей, циган Рамир Зарецкий ’Баро’ в фільмі.
Ручки-Крючки• 28 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Або замолода ще, я свого часу в дитинстві щонеділі змушена була слухати щось подібне, бабуся з дідусем були фанатами концерту-вітань. Не розумію тільки, чому такий хайп підіймає єдиний Гіга, ще ж були Яремчук, Зінкевич, Білозір, Дворський, Соколи (всі не моє, якщо чесно, у нас в 90х з українських були популярними Сестричка Віка з Гадами, Плач Єремії, ОЕ, молодий Скрябін).
Не заздріть тьоті• 28 марта 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Іво Бобул ще)
Вільний митець• 28 марта 2023
’Буде популярний в майбутньому’, не знаю, був популярний в далекому минулому
Ручки-Крючки• 28 марта 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Іво Бобул ще)
О! І Лілічка Сандулеса.
І ще той фрік в перуці і майці-сіточці Зеновій Гучок, він у нас на роботі був постійною зіркою корпоративів, бо дружив з директором.
Ба з дідом чомусь надавали перевагу Лебедям кохання, особливу симпатію у бабусі викликав соліст, і тут наші смаки кардинально не сходились, бо я доводила, що він рагуль, а вона - що то ’фест файний на личку хлопець’.
І ще той фрік в перуці і майці-сіточці Зеновій Гучок, він у нас на роботі був постійною зіркою корпоративів, бо дружив з директором. Ба з дідом чомусь надавали перевагу Лебедям кохання, особливу симпатію у бабусі викликав соліст, і тут наші смаки кардинально не сходились, бо я доводила, що він рагуль, а вона - що то ’фест файний на личку хлопець’.
Не заздріть тьоті• 28 марта 2023
Ответ дляРучки-Крючки
О! І Лілічка Сандулеса.
…А липи цвітуть духмяяяяні- духмяяяні, а двоє ідуть купатися п’яні😆😆😆
І ця «Самотня жінка незаміжня».
О, тааа) А ще Левко Дурко)
І ця «Самотня жінка незаміжня».
О, тааа) А ще Левко Дурко)
Шумелка Мышь• 28 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Он в Миняю жинку был.
Эт вернячОк• 28 марта 2023
Ответ дляПугачиха
похож так похож>))))