Только что, в телемарафоне, упоминали тему о том, что никогда не будет, как прежде. У меня ножницы с рук выпали)))
Рубрика в новостях была, о постравматическом синдроме.
Ответ дляlisulya
Вони скоро як залипнуть, то тільки з Советчиці новості черпать і будуть) у нас тут все раніше, ніж в телевізорі. Плюс куча животрєпєщущих тем, починаючи з порад для краси і лікування геморою і опущення тазового дна, закінчуючи розбором самої передової зброї)))
100%. Я вже не в гуглі інформацію шукаю, а тут. З перших вуст)))
Renesmeе 16• 28 марта 2023
Та взагалі порадниця топ, за 5 днів до виходу альбому Лободи тут була тема на багато сторінок як до неї ставляться, більшість одобрила. І в неділю вихід альбому)) Дивились насторої
NastyushaK• 28 марта 2023
Андрей Борисович, Владимир Александрович - я вас люблю!
Журналистам с марафона респект и всего наилучшего. Вы трудитесь на благо родины - и она это не забудет. Вы часть истории.