Роздратована шкіра• 28 марта 2023

Бюджетный и недорогой рецепт паски-давайте делиться?

Всем доброго времени суток. Очень хочу испечь пасочку, но у меня вечно не так- то подгорит, то недопеку, то просто трексается. Рецепта, как такого, получается,так и нет. Вчера искала на Ютубе и вот нашла пару рецептов, но не знаю, как получится. Если у кого есть проверенный, прошу поделиться.) Давайте делиться в теме. )))
автор Роздратована шкіра • 29 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
С тестом я не дружу от слова совсем. Сегодня нашла простейший рецепт -пекутся уже в духовке. Даже руки не испачкала. Кому интересно: 2 яйца, 130 г сахара-перемешать до однородности без фанатизма. Дальше добавляем :ванильный сахар 20г, соль 0.5 ч ложки, сметана 100г.размягчанное сливочное масло 100г (я добавляла топленое), молоко 150 мл теплое, сухие дрожжи 11г, мука 400 г. Замесить в миске по кругу и оставить на расстойку под пленкой и полотенцем в теплом месте на 2.5 часа. Дальше добавить цукаты или изюм, разложить в формочки и оставить еще на час под полотенцем. У меня получилось 3 паски средних. В духовку на 180 градусов на 45 мин. Смотрите по своей духовке. Проще не придумаешь. Для таких супер пекарей как я.
Спасибо большое)) Да, просто и без заморочек))) То, что надо

Ответ дляПростецкая
І борошно може відрізнятися, і вода для закваски, але я не про те. Я про те, що здоба, вона і в Африці залишається здобою, як би її не називали в інших країнах і коли б її не їли на те чи інше свято.
Смачнічих пасок від панеттоне, я в продажу ще не зустрічала. Це моя особиста думка.
А я же ніколи панеттоне не куштувала.
Але мабуть, треба колись спробувати.Якщо будуть кошти, то обов´язково спробую )
Заюшка_хозяюшка• 30 марта 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Вчера я их сделала, все получилось замечательно
Кто любит сладкие, то сахара нужно больше. Это первые паски в моей жизни. Всегда боялась их как огня, ну а если учесть что я рукожоп по тесту, то результат очень даже.
Ганцю в кєдах• 30 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Розрізали гарячою, (структура)? Чи не до кінця розстояли(тріщинки), і поставили в дуже арясу духовку.?
Заюшка_хозяюшка• 30 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Они такие получились. Стояли долго: 1 раз-2,5 часа и в формочках час.
Ганцю в кєдах• 30 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ставили в гарячу духовку? бо репнув верх або не вистоялися в формочках достатньо.

Постарайтеся розрізати аж коли повністтю вистигне, ще й коли стигне обгорніть тканиною чи рушником, щоб не вивітрювалася волога завчасно, тоді структура не порушиться. Так чамо з пиріжками
Ганцю в кєдах• 30 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Це не багато часу для здоби, саме розстойку в формі можете збільшити за часом

Заюшка_хозяюшка• 31 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Спасибо, большое. Вытаскивать из духовки сразу или оставить постоять несколько минут?
Ганцю в кєдах• 31 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
От вийняли з духовки, здоба ще гаряча, пар йде і далі в рушник чи просто якусь х.б тканину загорнути (в мене бабусин х.б літній халат для такого) загорнули, можна покласти на бік, але бік таким чином і прим´яти можна. Так вона лишиться пухка і волога, а якщо відкрита вистигатиме, то волога швидко випаровується, і буде не те. Так само з пиріжками, дістали з духовки , буквально пару хвилин ще на деку стигнуть, щоб не аж такі гарячі і загорнули для вистигання (в мене миска вистелена х.б тканиною, але знову дивимось щоб не багато пиріжків , щоб вони один одиного не прим´яли), гарантовано пиріжки будуть пухкі, м´якенькі.
автор Роздратована шкіра • 31 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Не знала такого, але щиро дякую за такі корисні поради! Хай береже Бог Вашу родину і всіх нас )))
Сусідка знизу• 03 апреля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Воно то так, але домашня смачніша )))
всяке буває. носяться з тими домашніми. не знаю, з магазину теж і солодка і з родзинками..як дорожча,то з цукатами. перепробувала багато,таке воно саме,магазинні довше м*якими лишаються.