Проня_Прокоповна• 28 марта 2023

Что популярного сейчас у девочек 14-15 лет?

Надо купить подарок на др, 14 лет, ни бижутерия, книги, мастерклассы не интересуют
сама себе прекрасная• 28 марта 2023
Чем занимается девочка? Моя одинаково была бы рада футбольному мячу и набору для вышивки, ей 14 лет

Котомафия• 28 марта 2023
Моя вся в аниме и K-pop
сама себе прекрасная• 28 марта 2023
Еще моей дочке очень нравится Румбокс
Продаю витрішки• 28 марта 2023
Може квитки на концерт улюбленого співака чи групи, навушники, і ще такі навушники типу замість шапки, мознаті, фотік, на зразок палароїда, миттєво друкує фото, весело так
Пульт от линолеума• 28 марта 2023
Я дарила гитару своей, была рада.
Из недорогого зеркало с увеличением и подсветкой
SectetlyYours• 28 марта 2023
Косметику сходить и вместе выбрать
ЯспАкойнаЯ• 28 марта 2023
корейские бойз-бенды
Хтомолодець? Я!• 28 марта 2023
Моїй 13, була рада отримати нову модну сумочку, безпроводні навушники, лампу для манікюра
Форс мажор• 28 марта 2023
К-рор, косметика, наушники и прочая мелочевка, деньги)

Форс мажор• 28 марта 2023
но К-рор надо бы знать кто конкретно нравится или какая группа, их там мульон
Шкідлива молекула• 28 марта 2023
Подарункову картку або спитати у батьків. Інші варіанти - пальцем в небо. Діти різні + багато чого в неї напевно ж є.
Красота неземная• 28 марта 2023
Косметика одяг , парфуми . А взагалі треба знати захоплення , от хтось гітару дарував , моя теж замовила укулеле ( на 13 років) .
Шкідлива молекула• 28 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Та як можна купувати незнайомій людині косметику? Ще й підлітку. Подарункову картку і нехай собі купить потрібне.
В мене дочка малює. Блін, скільки понадарювали всякого… а всеодно щось «потрібне» докупляє сама. Більша частина подарованого тупо лежить, бо «не таке».
Котомафия• 29 марта 2023
Из нейтрального, что мою заинтересовало - это косметика Mermade. Украинского производителя, в милых пастельно-мармеладных тонах. Во всех ТЦ и даже Еве видела (но в Еве был маленький выбор).

Нагребла себе блеск, духи, антиперспирант, еще что-то по мелочи.

https://mermade.com.ua/?gclid=CjwKCAjwoIqhBhAGEiwA...
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Сходите в Брок. У Клиник есть линия для подростков.
Апрель Ивановна• 29 марта 2023
Моя тоже к-поп, музыка,

Рисует только корейских парней любимых групп
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Думаю, навіть сертифікат в Єву підійде… чого прям брок одразу
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Щоб щось якісне і неалергенне підібрати, а не багато всього та дурного.
Котомафия• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
В Броке цены очень завышены, ассортимент в оффлайн магазинах очень маленький. Мой тональный в Броке на 80% дороже, чем на Нотино, Мейкапе. Еще за декоративкой можно сходить, чтоб потестить, но уходовую брать - не вижу смысла.

Котомафия• 29 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Моя тоже к-поп, музыка,

Ахаха, моя стрижку под корейского мальчика хочет. Пока сошлись на градуированной стрижке до плеч. И спит с большой ростовой подушкой с каким-то корейским певцом ))
Лірика• 29 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
корейские бойз-бенды
Це дуже індивідуально. Більшості це нн подобається))
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Ну таке
Моїй дарували рік тому туди сертифікат-накинулась на ту саму корейську косметику. Прям вона побіжить одну умивачку за всі гроші купляти
ЯспАкойнаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляЛірика
Так можно сказать про всё. Я написала то что знаю, дочке 15 лет.
Косметика она не пользуется например.
Ещё не отказывается от хорошей книги никогда. Или манги
Хорошие беспроводные наушники не откажется.
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну таке
А до чого тут корейська косметика?
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
А до чого тут корейська косметика?
До брокарду
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
До брокарду
Я писала як варіант про Клінік і вона не корейська. До чого оце:

’Моїй дарували рік тому туди сертифікат-накинулась на ту саму корейську косметику.’
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой

Ви поведеде дівчинку, якій подаруєте сертифікат в брок, за руку до клінік? В 14 років вони таке не вибирають в більшості випадків.
Моїй дочці подарували сертифікат в брок, вона собі там накупила корейської косметики.
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Я заздалегідь пояснюю, що доглядати за собою потрібно якісними засобами. А не виручати маркетологів.
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Прям уявила собі, як дарую комусь сертифікат і читаю лекцію, що на нього краще купити 😂
Губки-уточкой• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Так це потрібно дитині поступово розповідати і своїм прикладом показувати як доглядати за собою. Не перешкоджати фарбуватися, а навчити це робити гарно. Відвести у салон до колориста чи взяти майстер - клас з мейкапу.