Я таке знаю• 29 марта 2023

Вашим мужьям выплатили боевые?

В этом и прошлом месяце получил зп 20 тыс, боевые за январь еще задерживают. Так ли это? Неужели военным могут задерживать зп.
Результат:
вже голосів: 243
135 (55.56%) Задерживают
108 (44.44%) Платят вовремя
Баба на горошині• 29 марта 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А все разве добровольцами шли в ато ?
Добровольцам в ато вообще не платили!

Фісташкова кава• 29 марта 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А в Ато ещё меньше получали
И выживали как-то
И?
В кого тако було• 29 марта 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А все разве добровольцами шли в ато ?
Так, мобілізації тоді не було
Ширли-Мырли• 29 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Я сситаю , раз в стране кризис
То урезать зарплаты нужно и депутатам , судьям .
З´ясувалося, що для цього потрібно міняти конституцію
Отаке
СкрипяСердцем• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Конечно это не работа - просто стоять на плацу. Стоять и в землю плевать может человек вообще без образования, да что там - 5 летний ребенок) на рынках/базарах днями стоят люди, так ещё и торгуют при этом) как это может быть сопастовимо с работой ’гражданских бездельников’ - учителей, ученых, врачей, работников банков?
Сарказм)
Щебетушка• 29 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
А таке не читали?
Про зарплати ваших котиків, мої котики ;)

Беремо рочок 2022.

Середня зарплата (разом з премією) котика на передовій була десь 115 000 гривень на місяць. Ну, по собі знаю, бо з нуля не дуже якось наш підрозділ вилазив.

Арихметика:

115 000 ділимо на 30 і маємо 3833 гривні в день.

3833 ділимо на 24 і маємо 160 гривень за годину праці. О так, мої котики, там ваші котики працюють 24/7...

Запам´ятали?

Їдемо далі.

8 годинний ’цивільний’ робочий день дасть заробітку 8*160=1280грн.

За тиждень ’цивільної’ зарплати маємо 1280*5=6400грн.

Один місяць у середньому має 4 тижні, ну... з хвостиком. Тому 4*6400=25600грн. Враховуючи хвостик (в середньому 2 дні, ну, бо 4*7=28, а місяць ми рахували як 30), матимемо 25600+(2*160)=25600+320=25920
Завкруглимо до 26 000 гривень.

Ось така, мої любі котики, у нас на передку зарплата у розрахунку на 8-годинний робочий день і 5-денний робочий тиждень, ну, як оно в людей буває.

Тепер таке: середня ’цивільна’ зарплата в Україні в 2022 році була 14857грн. Бачите, як оно котику на нулі жирується? На цілих 43% вища, ніж в середньому серед цивільних.

А тепер ше й таке: середні зарплати по галузях у порівнянні з тим, шо платять вашим котикам на нулі...

ІТ: 30 853грн
ФРОНТ: 26000грн

Фінансовий сектор: 27969грн
ФРОНТ: 26000грн

Будівництво та нерухомість: 27300грн
ФРОНТ: 26000грн

Реклама та PR: 26500грн
ФРОНТ: 26000грн

Сфера закупівель: 26400грн
ФРОНТ: 26000грн

Топ менеджмент: 50 000грн плюс... Ну, розумієте, нашяльніка...

Шо, вже не так цікаво рахувати наші зарплати?

Ідемо далі.

Котик собі купує: автомобілі, тепловізори, прибори нічного бачення, форму, розгрузки, додаткові магазини, шоломи, солярку, ремонтує свої авта і т.д. Так, частину цих витрат покривають наші котики-волонтери, але лише частину...

Вже не така цікава наша зарплата?

Ідемо далі.

Котик на нулі не знає, шо таке тепло м´якого ліжечка, електрика, тепла вода, тепла ванна чи душ, білий унітаз, теплий борщик на плиті та інші блага цивілізації.

Ше пам´ятаєте про ту зарплату?

Далі.

Котик на нулі живе в залежності від пори року: з комарями, з болотом, зі спекою, з сирістю, з кліщами, зі снігом, з морозом, з мозолями, з прілостями, з потертостями, з тривогою, голодом і банальним страхом.

Наша зарплата? Нє? Про неї ж допис...

Далі.

Котик на нулі не обіймає кохану дружину.
Котик на нулі не бавиться з діточками.
Котик на нулі не бачить батьків.
Котик на нулі не зустрічається з ’цивільними’ друзями.

100 тисяч, кажете?

Кожен ваш котик на нулі контужений, бо інтенсивність боїв і злива прильотів не дають шансів уникнути контузій.
Котик на нулі постійно переживає стрес.
Котик на нулі обмерзає.
Котик на нулі виснажуються.
Котик на нулі надривається.
Котик на нулі старіє за рік щонайменше на 10 років.
Котик після нуля буде довго лікуватися...

Все ше муляють очі наші зарплати?

То йдемо далі.

Котик на нулі постійно під артилерійськими обстрілами.
Котик на нулі веде контактні бої.
Котик на нулі бачить смерть інших котиків...
Котик на нулі під постійною загрозою полону, катувань, страти.
Котик на нулі під постійними загрозами поранень і каліцтв.
Котик на нулі щосекунди ризикує життям.
...
Котик на нулі часто... Надто часто гине... А як повернеться з поламаним здоров´ям, психікою, то не стане ніяких зарплат на відновлення...

Ось такі зарплати у ваших котиків, мої котики...
Зачем это постить многократно, выше же кидали)
Тем более расчет некорректный, т.к. расчитывается 24ч рабочий день, а такого быть не может) военные же и спят) и перерыв на обед) один день может быть бой, другой день тихо
СкрипяСердцем• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Самое смешное что реально считают ответственной и сложной работой)))
за такую работу не грех платить не то, что 15 зп+30 боевых, а все 60 штук. строевая плюс отдел кадров. что вы понимаете? тяжелейшая работа.
Ширли-Мырли• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Так они свои семьи, своих детей защищают, т.е. для себя это делают в первую очередь
А вас хто захищає? Ваших дітей, батьків?
МояХатаЗкраю• 29 марта 2023
Ответ дляПодмигашка
Я не обезцінюю роботу вашого чоловіка , а ви не обезцінюйте мого. Не треба розписуватися за всіх і говорити,що просиджують штани .
Я не знаю особисто вашого чоловіка і чим він займався до війни теж не знаю. Може на ньому трималася вся армія. Я говорю про ситуацію взагалі, спираючись на те, що моя подруга пропрацювала все своє життя в вч (в столиці) і що вона розповідала про ту роботу. І так, та робота дуже візрізнялась від роботи звичайних людей. І за що вони мали право на пенсію в 45, та багато інших плюшок не розумію досі.

В кого тако було• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Та да, тільки сплять в палатках, а не вдома з жінкою, і коли тихо - то додому не йдуть.
Чи це так, дрібничка?
Кидстаффовна• 29 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Я вам про своего мужа пишу. Они в 1 км от рашистов. Но с января уже не считаются фронтом для оплаты боевых. И он не военный, а мобилизованный,как и весь батальон.
боль.
я считаю, что в условиях военного времени никто не имеет права получать зп выше военного!
пишите петицию,пусть забирают бабло у тыловикрв Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, осіб рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, осіб начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро,суддів та поліцейським и платят военным нормальные деньги.
Kidstaff Bot• 29 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
inneska-85• 29 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
А таке не читали?

Беремо рочок 2022.

Арихметика:

Запам´ятали?

Їдемо далі.

Завкруглимо до 26 000 гривень.

ІТ: 30 853грн
ФРОНТ: 26000грн

Фінансовий сектор: 27969грн
ФРОНТ: 26000грн

Будівництво та нерухомість: 27300грн
ФРОНТ: 26000грн

Реклама та PR: 26500грн
ФРОНТ: 26000грн

Сфера закупівель: 26400грн
ФРОНТ: 26000грн

Ідемо далі.

Вже не така цікава наша зарплата?

Ідемо далі.

Ше пам´ятаєте про ту зарплату?

Далі.

Наша зарплата? Нє? Про неї ж допис...

Далі.

Котик на нулі не бавиться з діточками.
Котик на нулі не бачить батьків.

100 тисяч, кажете?

Котик на нулі постійно переживає стрес.
Котик на нулі обмерзає.
Котик на нулі виснажуються.
Котик на нулі надривається.

Все ше муляють очі наші зарплати?

То йдемо далі.

Котик на нулі веде контактні бої.
Котик на нулі щосекунди ризикує життям.
...

вы повторяетесь.
Vicky-A• 29 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
А таке не читали?

Беремо рочок 2022.

Арихметика:

Запам´ятали?

Їдемо далі.

Завкруглимо до 26 000 гривень.

ІТ: 30 853грн
ФРОНТ: 26000грн

Фінансовий сектор: 27969грн
ФРОНТ: 26000грн

Будівництво та нерухомість: 27300грн
ФРОНТ: 26000грн

Реклама та PR: 26500грн
ФРОНТ: 26000грн

Сфера закупівель: 26400грн
ФРОНТ: 26000грн

Ідемо далі.

Вже не така цікава наша зарплата?

Ідемо далі.

Ше пам´ятаєте про ту зарплату?

Далі.

Наша зарплата? Нє? Про неї ж допис...

Далі.

Котик на нулі не бавиться з діточками.
Котик на нулі не бачить батьків.

100 тисяч, кажете?

Котик на нулі постійно переживає стрес.
Котик на нулі обмерзає.
Котик на нулі виснажуються.
Котик на нулі надривається.

Все ше муляють очі наші зарплати?

То йдемо далі.

Котик на нулі веде контактні бої.
Котик на нулі щосекунди ризикує життям.
...

Так. Я ще влітку писала, коли чоловік був в полоні, що віддам всі наші гроші, тільки йдіть за мого чоловіка відсидьте. Посидьте під обстрілами (їхня частина була приманкою, поки місто готували до оборони), потім посидьте в полоні. Я не проти віддати всі гроші, аби моя сім´я не зазнала того, що ми пережили. Але ж гроші всі вважають шаленими, а от терпіти всі негаразди не хочуть. А якщо дійсно все пеперахувати, то виходить, що військові отримують мізер. І моєму чоловікові постійні обстріли градами, танками та авіабомбами, в полоні ламали ребра та пальці, били током, ламали об нього гумові дубинки, не годували, не давали пити, не давали митися, знущалися морально, допити постійні і це все за 100 тис. Більшість тут вважає що це шалені гроші для військових. А чоловік 15 років тому як покинув армію, бо на зп 1700 не весело було жити. Почав нормально заробляти (понад 50 тис) і почав нормально жити. Але ж тут війна. І він як резервіст мав йти боронити. Хоче він того чи ні. А зараз він в тилу. Бо після полону типу на нуль не можна. Але то вилами по воді писано. Та ще й давайте надбавки знімемо. Клас. Озолотилися військові.
Оксана-004e• 29 марта 2023
Ответ дляНі грама
А теперь проиграйте всё тот же сценарий с каждым из ’эксмямль’. Где б мы с Вами сейчас были ?
Дают оружие не зеленскому, а украинцам
космея• 29 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Ну, так его зарплата до войны вас устраивала же?
В мирное время мы жили в своём жилье (сейчас снимаем и мы и муж отдельно) и у меня была возможность работать.
Разница очевидна.
Ollka• 29 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Добровольцам в ато вообще не платили!
Брату платили. Он не военный. Пошел добровольцем в 2014. Год там был. Платили обычную зарплату рядового и на работе минималку.
Оксана-004e• 29 марта 2023
Ответ дляНі грама
И что, много ему дали до 24.02? Аж ничего. А начали давать когда Европа увидела себе угрозу, потому что они были бы следующие после нас
Ollka• 29 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
То то Ви по одній подрузі вирішили, що всі так працюють?
А іншим так вирішувати не можна?

Jeliena• 29 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
Ну как вам сказать.......
В стране финансовый кризис и безработица. По гражданке для многих сейчас 20 тыс не реально заработать.
И вы реально считаете, что на нуле и в тылу одинаково должны получать?
С этих 20 тысяч они покупают обмундирование ещё, больше половины уходит. Из последнего сын (снайпер)купил прицел, наушники, каску. Сейчас заказал бинокль, 7000 грн
космея• 29 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Они настолько привыкли ничего не делать, что считают это работой. А про пенсию в 45, за что? А жены военных с правом не работать всю жизнь.
Яка таке право не працювати і жінок військових?
За зарплату військового можна було прожити сім´ї?
Alve• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Не дай бог вам так спать и обедать, как на 0
Олечка79• 29 марта 2023
Тут уже отписались тетки из германий и прочих европ, которые сидят на диванах, жрут за счет халявных пособий , тетки, которые вывезли своих мужей и тетки , чьи мужички бегают от повесток ? Эти тетки очень любят считать деньги военных , и указывать кому сколько платить .
И такие тетки отвратительны .
космея• 29 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
У вас есть это право. И право на пенсию без стажа тоже есть. У остальных его нет. А зп в 15 тыс. не такая уж редкость. Я про довоенное время. Сейчас не знаю, как оно будет.
Ваші фантазії про право на пенсію без стажа для жінок військових.
tori35• 29 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це у вас дешева жалка маніпуляція .. ми зараз говоримо про українську, яка не менше горя зробила Україні ніж путін..і хватить тут все на нього списувати.. так у керівництві державою 4 роки були непрофесіонали і зрадники, тому путін вирішив скористуватися моментом..нє ну коли ще президентом України була настільки непрофесіональна і нерозумна людина, яка будувала дорог , коли з квітня 2021 року він накопичував війська на нашому кордоні,можливо іншого шансу у путіна не було б
Это все правда ,Украину продали наши же. Рыба гниёт с головы .
Alve• 29 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Статью за тунеядство давно отменили . Не работать могут все, даже мужчины, было б за что жить

П.сы: право не работать - такого бреда фиерического давно не слышала
Leeloo_aloha• 29 марта 2023
Ответ дляМама Карло
Да. В Великую отечественную тоже платили,представьте себе.и трофейного было столько с германии.
В ВОВ со слов бабушки покойной, жили офицеры намного лучше гражданских. Всегда были деньги и продовольствие.
Рядовые - плохо и на гражданке голодно плюс трудовые повинности были.

А у нас, кто пошёл служить- должен, на гражданке жизнь бьет ключем.

Почему у нас все люди не отрабатывают по паре часов в день на производствах для обеспечения армии?

А, это же не вяжется с рыночной экономикой. А армия, по типу советской, чудным образом вяжется.
Strelka_007• 29 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Удалено администрацией...
А ви могли лєпту заносити без аноніма?)
Марика-bf42• 29 марта 2023
Ответ длякосмея
Мова не про жінок війскових, а про дружин. Без стажу-ні, але 10 років держава все ж дарує)
tori35• 29 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Мы в месяц сейчас тратим на военных и ВСУ как раньше тратили за год!!!
Сейчас экономика только пытается восстановится, с МФВ договариваем и Западом за деньги для страны..
Сейчас платят сколько может платить государство.
Будут платить больше и больше..
Милитаризация страны это неизбежный процесс и он будет продолжаться десятилетиями.
Ничего важнее армии и вооружений не будет в Украине больше.
Але про миллиарды которые осели в карманах не слышали ??? Канешно это настоящие ’патриоты’своей страны ,которые якобы ждут победы .это конченные лицемеры вся ’зелёная мразота’
Хотите знать больше смотрите Гео Лероса ,Чаплыгу ...