ніколи такого не було• 29 марта 2023
Що це за мода - носити куртку під пальто?
Подруга каже, що так Європа ходить
Результат:
вже голосів:
87 (47.03%)
Нестильно
59 (31.89%)
Стильно
39 (21.08%)
Результати
Мамина квіточка• 29 марта 2023
Я так ношу. К меня очень тонкая пуховая куртка Юнико и сверху очень тонкое пуховое пальто.
Два-три тижні і фсьо• 29 марта 2023
Пальто овертайс більш декоративне, для краси. Під ним хай-тек утеплений надтонкий жилет с каптуром. Це варіант в холод.
ніколи такого не було
• 29 марта 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Живу в Европе , такого не наблюдала 😁
Ну воно начебто функціонально... Тепло і все таке)
ніколи такого не було
• 29 марта 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Обовʼязково жилет, а не куртка?
Летала_НаМетле• 29 марта 2023
Я носила тоненьку ще років 8 тому, тепліше так і в вузі було зручно, пальто зняла і не холодно)
Ванна Тазиковна• 29 марта 2023
есть пуховики тонкие специально под пальто, но у нас они продаются как обычные ветровки
Їжак в панчохах• 29 марта 2023
Боже)) Ну, зараз, місцеві богині стилю вам напишуть своє авторитетне фє 🤣
Так давно ходять в Європі. Найбільше бачила в Германії та Швеції. Це нормально.
вкрации• 29 марта 2023
У Uniqlo такие курточки-поддёвы уже давно есть. Классная вещь кстати. У меня их две) Складываются в маленький мешочек и всегда можно с собой в путешествие взять на случай непредвиденного похолодания.
ніколи такого не було
• 29 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Ага, особенно Италия и Испания зимой 15 градусов
Мабуть північні країни
мистерЛяпсус• 29 марта 2023
Я ношу косуху с жилеткой такого же цвета. И куртка-пальто мне тоже норм, но не ношу. У меня пальто не тонкое.
Швендяю містами• 29 марта 2023
тогда бы не существовало специльных тонких курток под пальто. например Уникло
Їжак в панчохах• 29 марта 2023
Ответ дляVIKYSIA
Это такая модель, оно пришито , в резерверд такое видела тренч а внутри куртка
Це не обов’язково така модель. Так давно комбінують верхній одяг. Добрий вечір
ніколи такого не було
• 29 марта 2023
Ответ дляШвендяю містами
У них в асортименті так і написано - куртка під пальто? Скиньте посилання плз
Два-три тижні і фсьо• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Обовʼязково жилет, а не куртка?
Може бути і куртка. Такі куртки можна згорнути до розміру сірникового коробка. Вони функціональні, теплі та підходять до холодних приміщень з протягами.
Стрекоза любви• 29 марта 2023
Якраз це чудовий варіант утеплення. Під пальто вдягати жилет або тонку куртку. Але частіше бачила жилет. Додатково образ розбавляє, як 2-й шар. Є ще подовжені капюшони-накладки.
жінка незаміжня• 29 марта 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я как то такое написала ,так на меня тут напали толпой
Мальовнича даль• 29 марта 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Можно подумать немки иконы моды и стиля
Дикая Роза• 29 марта 2023
Ответ дляніколи такого не було
Це спеціальне куртки під пальто. Це не мода, це щоб тепло
ніколи такого не було
• 29 марта 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
На первом фото что за законодатель моды с лицом Ломоносова?
Мабуть, вона не претендує на законодавця моди) Лікар з інстаграму. Розумна дуже