Дама-мадама• 29 марта 2023
Хіба це правильно?
Хотіла потрапити на гру, а людина навіть не показала що вона ФОП чи якась реальна компанія, але працюючи по передплаті...
Безсовісна кума• 29 марта 2023
Без ..ха - жизнь плоха
Кеш Флоу приносить гроші тим, хто її продає.
Кружите меня,кружите• 29 марта 2023
Ой, такие сладкие песни..... Пара таких как вы и все ок.Но круто заманивает))))
Всміхайлик• 29 марта 2023
Вам дуже ввічливо відповідали.
Гру не знаю, в Україні знайома по 500 грн запрошувала, але я таким не захоплююсь.
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
для чого воно вам?
Що саме? Гра? Просто люблю пограти інколи, чому б і ні?
Всміхайлик• 29 марта 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Людина запросила прийти і оплатити на місці, нічого такого
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Вам дуже ввічливо відповідали.
Ввічливий шахрай? Яка милота) Я он сьогодні за ліки заплатила 900 грн такому мега ввічливому - знаєте, мені від її ввічливості аж ніяк не легше.
Кружите меня,кружите• 29 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну-ну.
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну прийду, нікого немає швидше за усе.
Ви взагалі не зрозуміли що мене шокувало?
Всміхайлик• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну прийду, нікого немає швидше за усе.
Я зрозуміла. Просто вашого шоку не розділяю.
А поговорить?• 29 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Вам дуже ввічливо відповідали.
Я тоже слышала такую цену, около 500 грн, 1200 как-то многовато, не говоря про все остальное
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну прийду, нікого немає швидше за усе.
автор, не драматизуйте, просто ведуча не оформлювала ФОП і працює нелегально.
Не те, щоб це правильно, але можливо такі ігри нечастно, а податки сплачуються щомісяця.
Вам запропонували заплатити на місці, що не так?
Шалена невинність• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Гра класна, ми безкоштовно в неї рубашимось з кумами
Що за гра?
миссДавеча• 29 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Що за гра?
На яку хоче попасти автор
Кеш флоу або Крисіниє бєга (нема рос розкладки)
Ух яка ж Я• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Що це за гра?
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Что это за игра , расскажите.
А то очень интересно но нифига не понятно
миссДавеча• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Что это за игра , расскажите.
Це настолка
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну прийду, нікого немає швидше за усе.
якщо немає довіри до незнайомих, чому не ходите по рекомендаціям?
Я замовляла в інстраграм у ФОПа, мені відмовили у поверненні товару з браком.
І чим мені це допомогло?)
Ух яка ж Я• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Це настолка
настільна за гроші?
це коли друзів немає? чи це гра на гроші?
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Це настолка
Понятней не стало. Есть тематические форумы ?
миссДавеча• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Что это за игра , расскажите.
Всі тіпа мамкині бізнесмени, починають майже з нуля, тягнуть картки з професіями, можуть купити малий бізнес, інколи на ігровому полі випадає народження дітей, яке просаджує бюджет і ти можеш збанкрутіти
Якщо компанія весела, то можна животи надірвати
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Типа монополии?
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляУх яка ж Я
настільна за гроші?
це гра, де цікавий супровід тренера.
Ви наочно бачите свої стратегії поведінки, якими керуєтесь і в житті.
Гра про вміння управляти своїми ресурсами, але з классним тренером буде ще і психологічною.
миссДавеча• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Це гра, яку створив Кіосакі, тіпа розширює фінансове мишлення
миссДавеча• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
це гра, де цікавий супровід тренера.
Так, в грі відразу видно хто не боїться ризикувати та інші потрібні для підприємця фішки
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну то заплатіть за мене будь ласка. А якщо це не шахрайство - я вам поверну усе до копійки одразу після гри. Я вам буду дуже вдячна.
Ашолюдискажуть• 29 марта 2023
я бы тоже не доверяла хрен знает кому, а стиль общения этой барышни тем более не располагает к доверию. ну если предлагают бесплатную бронь, можете попробовать, но если окажется потом, что предоплата все равно нужна, шлите нахер сразу