Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Пусть продают квартиру и оплачивают
А жити потім де?
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляРаспутница
В мене сестри і брата немає. Я взагалі дуже зла та егоїстична людина і крім своєї дитини і матері нікого б не рятувала. Бо точно знаю, що ніхто і мене не рятував би якщо що
А мужа?
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А жити потім де?
У нас в Украине такую операцию делают?
Стаська2018• 29 марта 2023
А зачем всем говорить когда и сколько вы откладываете?
Можно дать небольшую сумму,которую не жалко так сказать.., у вас и своя семья есть и жизнь своя.
Н@Диете• 29 марта 2023
Дала б, хоч з братом і не близькі стосунки.
Думайте не про те що сестра їздила десь, а про те що ваш племінник може лишитися без мами.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Вам уже задали вопрос, но ответ я не увидела: скажите, что из недвижимости есть у сестры или родителей? Авто, гараж, квартира, дача?
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Гладиолус• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну то не всі, але погодьтеся що 10 тис то вагома сума при зборі коштів на мрію
чи будете ви насолоджуватися мрією у вигляді хати/квартири і мати в той же час важко хвору або (не дай Боже) помершу сестру через хворобу, яку могли б допомогти подалати за свій рахунок?
Гроші можна заробити, а як повернути рідну людину!?
Латвийские_Номера• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А жити потім де?
Продать квартуру/дом родителей. Родители могут жить с семтрой. Или вы даете деньги, но дом родителей остается вам.
Квартира у сестры сколько комнат? Можно продать и купить меньше.
Как нефиг делать• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так сімейні. Але відносини у нас дуже гарні з моєю родиною, тому всі думають що то взагалі не проблема буде. Чесно з чоловіком ще не проговорювали це, бо я і сама не знаю що робити
Ну а тепер вони спортяться. Бо якщо не дасте гроші, то будете ворогом, і для сестри і для батьків, а як дасте, то залишитись без грошей і якщо.не змиритесь, то ця ситуація буде дратувати і відношення спортяться все рівно. Удачі вам та правильного рішення. І ось ще одне. Навіть батькам та рідним потрібно мовчати про свої заощадження.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Біженцем за кордон, прооперують безкоштовно, як тисячам українців
Не все біженцям безкоштовно, а те що безкоштовно, то роками чергу чекати потрібно, навіть до стоматологом черга в пів року
Менее Более• 29 марта 2023
Ответ дляparele
Если бы речь шла о жизни моих сестёр, отдала бы последнее, не задумываясь.
В мене дві сестри, з ними ну дуже складні стосунки.
Чомусь вони вирішили що якщо я маю гроші то буду утримувати не тільки моїх дітей але і їх сім´ї.
На цьому питанні ми дуже часто сварилися бо я заради тих грошей пахаю як коняка, але того ніхто не бачить. А от результатами дуже хочеться скористатися.
На хвилинку мої сестри дорослі люди в них є чоловіки і вони мають роботу.
Але вибачте може я жаба проте я не розумію чому сестра (я) повинна утримувати дорослих людей?
Тому що ми родичі?
Дати не рибу а вудку!
Тому що ми родичі?
Дати не рибу а вудку!
Латвийские_Номера• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну вот и чудесно. Даете леньги, квартира родителей в будущем вам остается.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну так в курсе муж или нет?
Вкурсі що потрібні гроші на операцію, а про те що око пало на наші то ще ні
Українська Мрія• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Переписує на вас 50% квартири - даєте їй сумму. Все.
Не хотіла б бути на вашому місці. Сестри не маю.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А в Украине?
Распутница• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
А мужа?
У мужа денег на лечение достаточно. Если что, есть, что продавать.
Латвийские_Номера• 29 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ой нет. С половиной квпртиры ничего потом не мделаешь, одни нервы
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Он бы Вам помог?
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Квартиру має?
Батьки мають квартиру?
Можна продати щось.
Чого Ви маєте віддати свою квартиру? Є у Вас гроші, але вони не їх і розпоряджаєтесь ними тільки Ви з чоловіком. Дайте суму яку вважаєте ротрібним і все.
Батьки мають квартиру?
Можна продати щось.
У нас також є своя квартира, але збирали на більшу в майбутньому. Тобто жити всім є де
ніколи такого не було• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Немає такого по пів року до стоматолога. Може дійсно за кордон?
Распутница• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Сестра може продати квартиру і переїхати до батьків. Потім вилікується, назбирає собі
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну вот сестра и продает свою квартиру и оплачивает свое лечение
Засомневаю• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це неправда. Нехай їде в Німеччину, за 3-4 місяці все реально зробити, безкоштовно
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Автор, у Вас какой-то вопрос или просто пожаловаться и поговорить на тему ее болезни и ваших сбережений?
Поплакатись, виплеснути те що сидить в мені
Распутница• 29 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Автор, случись с вами что-то, сестра бы помогла
В неї немає з чого, бо вона жила і насолоджувалась життям
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Язык мой - враг мой.
И все же, что это за болячка, от которой она может умереть и излечение от которой стоит 12 тысяч? Если это замена сустава, стентирование и т.п., то эти деньги можно взять в долг у банка под залог жилья.
Файно Замало• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
Хай оформить прихисток ( внж ) за кордоном їй зроблять операцію безкоштовно
Якщо є час, хоча б місяць