Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Броніки для Моніки• 29 марта 2023
Автор, я за брата и жизнь отдам, не то, что мечту или доллары.
Прошла с ним очень многое.
Помочь сестре в лечении или нет, дело ваше личное. Если у вас стал вопрос давать или нет на лечение, а аргументами у вас выступают из воспоминаний только ваш отпуск и отпуск сестры. То ответ очевиден. Увы, для сестры...
Летала_НаМетле• 29 марта 2023
я сестре подарила недвижимость в городе.она здорова.просто у меня есть.а у нее-нет.это моя сестра.а у вас болеет.конечно-отдайте.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, так і натякають
Пожалуйста, напишите диагноз
Українська Мрія• 29 марта 2023
Яке житло у вашої сестри?
Може нехай половину вам продасть? перепише якось?
Ну, сказати, що ти моя сестра, я тебе люблю. але кошти не лише мої, а й чоловіка, ми збирали роками і заощаджували. Зрозумій, я не можу просто подарувати чи віддати їх, чоловік проти чи щось таке. нехай щось на вас перепише , потім коли одужає і поверне наприклад, ви їй повернете те майно.
Ашотакоя• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні не сіські. То життєво важлива операція
..то без різниці. Хай сама
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
А какая операция стоит 12 тыс долларов?
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А у нас можно сделать?
Это рак?
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, так і натякають
Пусть продают квартиру и оплачивают
Solnet• 29 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так дайте 3 т.,а 9 у борг.Вилiкується і віддасть.
Не віддасть
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не думаю, что все Ваши знакомые знают ее диагноз
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Складне питання. Я б мвбуть допомогла, але моя жаба не дала б мені спокою, гризла б. А вона вам їх віддасть?
Гадаю що ні. Бо як? В неї зарплата зараз тисяч 25 +/-. Звідки вона їх потім візьме?
Блондинка в Шоколаде• 29 марта 2023
Ответ дляSolnet
Не віддасть
Ну то батьки хай за неї віддають.
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
А муж хоть в курсе, что вы все деньги отдаете?
Ну то не всі, але погодьтеся що 10 тис то вагома сума при зборі коштів на мрію
Блондинка в Шоколаде• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну 10 можна відкласти.Це 3000 долл.на рік.
Ms. Скромность• 29 марта 2023
У сестры есть что продавать?
Несемо світло разом• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Вам уже задали вопрос, но ответ я не увидела: скажите, что из недвижимости есть у сестры или родителей? Авто, гараж, квартира, дача?
Латвийские_Номера• 29 марта 2023
Родители отдельно живут в свем жилье?
Міняйловна• 29 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну то батьки хай за неї віддають.
Та не віддасть ніхто
І віддавати не буде
Распутница• 29 марта 2023
Біженцем за кордон, прооперують безкоштовно, як тисячам українців
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
Автор, але гроші ті що ви збирали не лише ваші, але і вашого чоловіка.
Так сімейні. Але відносини у нас дуже гарні з моєю родиною, тому всі думають що то взагалі не проблема буде. Чесно з чоловіком ще не проговорювали це, бо я і сама не знаю що робити
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну так в курсе муж или нет?
Распутница• 29 марта 2023
В мене сестри і брата немає. Я взагалі дуже зла та егоїстична людина і крім своєї дитини і матері нікого б не рятувала. Бо точно знаю, що ніхто і мене не рятував би якщо що
Менее Более• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Родичі це я і батьки. В батьків не знаю скільки є, нехай тисяч 5. В сестри нічого нема. Вона ніколи не відкладала. І все, більше взяти грошей нема де
Все одно бути спонсором ви не повинні!
Що ваш чоловік каже на цю ситуацію?
Сподіваюся ви з ним радилися?
Бо якщо ні то спочатку взнайте його позицію!
Автор ви можете дати максимально 4 тисячі все! Батьки 5. Значить нехай шукає де взяти гроші.
Автор дуже НЕ раджу бути банкоматом для дорослої людини.
Ви не армія порядку!
parele• 29 марта 2023
Если бы речь шла о жизни моих сестёр, отдала бы последнее, не задумываясь.
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну так скажите родителям и сестре, что сначала обсудите с мужем, какой суммой сможете помочь, дайте понять, чтоб тоже шевелились, а не ждали манны небесной
Мальовнича даль• 29 марта 2023
Квартиру має?
Батьки мають квартиру?
Можна продати щось.
Чого Ви маєте віддати свою квартиру? Є у Вас гроші, але вони не їх і розпоряджаєтесь ними тільки Ви з чоловіком. Дайте суму яку вважаєте ротрібним і все.
Точу ляси• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Жопу*?
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляРаспутница
У нас тоже много бесплатно лечится
Гладиолус• 29 марта 2023
Автор, у Вас какой-то вопрос или просто пожаловаться и поговорить на тему ее болезни и ваших сбережений?
Таракашечка• 29 марта 2023
У мене була подібна ситуація 9 років тому,віддала незадумуючись всі накопичені кошти сестрі на лікування,хоч у нас з нею стосунки не дуже близькі. Вона нічого не намагалась повертати,я нічого і не очікувала. Бо в ситуації,коли на вагах життя родича чи власний комфорт,думаю,вибір має бути очевидним, але то особисто для мене,не подумайте,що вважає свою думку правдою останньої інстанції.
До речі,збирала я тоді кошти також на квартиру,але й досі її не придбала,бо життя вносить свої корективи.
А у вашій ситуації,вважаю доречним поратись з чоловіком,бо як розумію,накопичували ви не одна,а разом із ним