Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Ответ длямадам Везувий
я перенесла очень серьезную операцию в Европе. и потом осложнения после нее.
БЕСПЛАТНО. ни копейки. ни одного лекарства не купила.
хотели поставить в очередь, но состояние начало резко ухудшаться и ждала я всего 3 дня.
поэтому, пусть выезжает.
если нет, то продавать квартиру сестры. а она потом будет жить с родителями.
если нет, то при квартирах будут все, кроме вас.
у сестры не безнадежная ситуация. у нее есть целых 2 варианта выкрутиться. вы третий. но вас выбрали как самый безболезненный для всех, кроме вас....
Все верно, нашли слабое звено.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляФайно Замало
Що за інфо і звідки вона ?
Оперували мою подругу в Німечинні, онко
Без черг
Зараз ще в лікарні, в понеділок була операція. Сама вона приїхала місяць тому і зразу сказала, що потребує лікування
Онко и в Киеве бесплатно
Сокодавка ще та• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
З чого це вона лишиться мені? По перше то однокімнатна квартира яка приватизована на нас всіх, тобто вона на 4х людей. І то як я маю казати, ви пишете на мене квартиру а я даю гроші. То також якось не по людськи і по свинські, нє?
Вам здається просто подобається нити
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Там где и вы живете
Тобто вона продає квартиру а потім до мене переїздить?
мадам Везувий• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Конечно, коллективная помощь легче.
продажа квартиры окупает операцию.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Автор вы троль? Что за редкая смертельная болезнь которая лечится операцией вне Украины?такую ещё не передумали, поэтому назвать не можете?
++++++И стоит 12 тыс долларов
Бред какой-то
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну вот сестра и продает свою квартиру и оплачивает свое лечение
Тоді я буду останньою паскудою в очах родичів, якщо таке скажу
Налогообложу• 29 марта 2023
Наверное писали уже, пусть едет в Германию беженцем и оперируется по страховке
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Да и стент при остром инфаркте вроде тоже бесплатно.
Я поэтому и хочу прояснить, ЧТО лечат.
Она ещё не придумала
Тролль какой-то
мадам Везувий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
к родителям. да. тестно. зато живая. будет копить на свою. как и вы всю жизнб
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Язык мой - враг мой.
И все же, что это за болячка, от которой она может умереть и излечение от которой стоит 12 тысяч? Если это замена сустава, стентирование и т.п., то эти деньги можно взять в долг у банка под залог жилья.
Я написала одразу, що не буду писати. Бо діагноз є рідким, а тут є знайомі. Не хочу
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я думала вы на аренде, про свою квартиру вы позже написали, сестра может жить на аренде и собирать на свою, не катаясь по Турциям, либо с родителями, зато жива здорова будет.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
В Україні не роблять такої операції
Можете написать диагноз?
Она,что ,всем знакомым рассказала о своём диагнозе?
Бла бла бла• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не по свински, тоже вполне адекватный вариант, человеческий. вы сейчас жертвуете своими интересами помагаете сестре, она потом не претендует на наследство. Это честно а не по свински. По свински это проехаться на вас.
Charming• 29 марта 2023
Я взагалі не розумію до чого тут авторка. Сестра непогано заробляє. Може взяти кредит і спокійно після лікування його покривати. Звісно, доведеться затягнути паски, але ж це їх здоров´я. Батьки та сестра можуть допомогти, але в міру свого бажання
А у нас макарошки• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Можно узнать диагноз?
Если рак,то он бесплатно лечится
Та ну?
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Вы готовы отдать 10к$ чтоб подыми что-то плохое про вас не сказали? Вы мужу сначала расскажите, а потом уже решайте, уверена, он больше 1-2 тысяч не выделит
Khmelnichanka• 29 марта 2023
Ох... Складний вибір. Я б дала. Мені сторонні люди допомагали величезними сумами в менш складних ситуаціях. Але я дуже розумію ваші відчуття... Ви маєте право на власне рішення, яким би воно не було. Одужання сестрі!
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ваша сестра всем знакомым рассказала о своем диагнозе????
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Та ну?
Да
мадам Везувий• 29 марта 2023
мутная тема какая-то...автор или тролль или глупенькая.
столько вариантов предложили, но всё не то. тогда так -
АВТОР, НУЖНО СЕСТРЕ ОТДАТЬ ВСЕ. ТОЛЬКО ПОСЛЕ ОПЕРАЦИИ ЕЩЕ РЕАБИЛИТАЦИЯ БУДЕТ. туда тоже начинайте копить.
А у нас макарошки• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Родичі це я і батьки. В батьків не знаю скільки є, нехай тисяч 5. В сестри нічого нема. Вона ніколи не відкладала. І все, більше взяти грошей нема де
У сестри є що продати? Авто там..
Вона зможе з часом віддати, якщо не буде тринькати?
ГейСюда• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
так половина грошей чоловіка.
ви не можете запустити руку і вигребти все, бо воно спільне.
правильно вам порадили:складатися мають усі родичі і сестра нехай бере кредит.
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Секрет Полишинеля прямо...
Файно Замало• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Онко и в Киеве бесплатно
Та ні, вона як раз з Києва і виїхала через те, що не мала грошей на лікування
Збирала, щось дала робота
Але ті суми пішли ще до операції (
Престидижитатор• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
В Україні не роблять такої операції
Трансплантация якогось органу?
Нехай щастить• 29 марта 2023
Зараз є медична евакуація в багато країн світу, там і проїзд і лікування безкоштовно, точно їздять до Норвегії лікуватися і до Німеччини.
parele• 29 марта 2023
Ответ дляМенее Более
В мене дві сестри, з ними ну дуже складні стосунки.
Чомусь вони вирішили що якщо я маю гроші то буду утримувати не тільки моїх дітей але і їх сім´ї.
На цьому питанні ми дуже часто сварилися бо я заради тих грошей пахаю як коняка, але того ніхто не бачить. А от результатами дуже хочеться скористатися.
На хвилинку мої сестри дорослі люди в них є чоловіки і вони мають роботу.
Але вибачте може я жаба проте я не розумію чому сестра (я) повинна утримувати дорослих людей?
Тому що ми родичі?
Дати не рибу а вудку!
Каждый примеряет ситуацию на свою семью, и это нормально))
Мои сестры самодостаточные люди, и вполне сами себя обеспечивают)
Невидимка Майя• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Она ещё не придумала
Тролль какой-то
Кстати, да, как только детали утаивают, то сразу можно тролля подозревать.
Жена миллионера• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Если тут знакомые, то вводных выставили уже более чем достаточно чтобы вас вычислить. А диагноза нет потому как триль