Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Додаю напруги• 30 марта 2023
Мені, автор ніхто, ніколи таких грошей не дасть, бо ні в кого їх немає. Ваша сестра жила в своє задоволення. Думаю кредит вона зможе взяти або ваші батьки, ви можете дати скільки вважаєте за потрібне.
Додаю напруги• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну босого тут безхребетна. Якби була такою то мовчки віддала би, поплакала б і на цьому все. Просто батьки такі, що останнє віддадуть аби допомогти, і вважають що і так само маю вчините. Але останнє то гроші, а не квартири, бо жити ж день треба. А у мене наче і квартира є, тобто не вуличний бомж, а ще й гроші є, і типу спасати зараз важливіше ніж коробка. І звичайно життя важливіше, але я не готова платити ціною свого життя
То батьки можуть продати своє житло і рятувати свою дитину. І це правильно автор.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
У меня сестра и брат психически больные люди и Вы даже представить это не можете, здоровье важнее всего
Так, але ж при цьому є моє здоров´я яке я горбатила аби заробити, є здоров´я моєї дитини яка потребує свого простору. Чи ні? Здоров´я це не питання живий або мертвий, здоров´я це і те що відбувається з людиною. А ми в моїй сім´ї всі страждаємо в однокімнатній квартирі, бо і дитина має мати свою кімнату, і ми мати свою
Болтушка Му• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Теж варіант. Дякую. Але знову ж таки, в батьківській хаті є моя доля. Тобто все одно за мій рахунок. Бо в новій я вже нічого не буду мати. Чи я маю її дарувати? Хай буду корисною на вашу думку, але по справедливості, це вірно?
Вам треба сідати всім разом і обговорювати варіанти, бо якщо сестра не зможе знайти гроші на лікування вам від того краще не буде-в перспективі на вашу сім´ю ляже одноосібно догляд не лише батьків, але і хворої сестри, і її малолітньої дитини.
Аноним НаВсеГда• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
Конечно важнее всего. Но у автора есть своя семья - муж, ребенок и если не, ДБ, что случится помочь будет некому.
Потому помочь сестре посильной суммой нормальное адекватное решение.
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляУказка
Як давно ?
Пис: вибачте, автор, за офф
В липні того року. Ціни там дуже доступні, якість висока. Така операція в Києві з такими самими імплантами коштує 5т. Тут 3200.
Марта-f8fb• 30 марта 2023
Разве можно ставить на весы - сестра=квартира?
Добрый Йиннот• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну продавати ніхто не хоче, бо де потім жити? А у мене поки нема чого продавати, є квартира і + є живі гроші, тому в них така логіка. Що жити є де, і буде де всім, а гроші живі ж є. А тут дівчата правильно зауважили, що почуті то продали образно мою двушку і заселили назад в однокімнатну
2 гріхи, які ви маєте у собі викорінити.
1. Вважати себе всесильною.
Ви не всесильна. Ви не голова клану. Бо влада - це не лише обов´язок всіх оберігати, але й права. І навпаки.
Ви ж нав´язані почуття обов´язку чомусь сприймаєте як безмежну силу.
Це не так. Ви слабка й не дуже кмітлива в деяких питаннях. А це треба виправляти, зміцнюючи власні кордони.

2. Заохочення людських лінощів, байдужості та рабовласницьких настроїв.
Родина вирішила, що ви завжди всіх оберігатимете. Так буде й надалі. Ціною спокою та добробуту вашої родини.
Виймаючи гроші, ви даєте згоду на ганебну поведінку родичів.
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я тоже трачу своё здоровье работала на двух работах, деньги шли только на больницы и на питание. И да мы тоже живём в одной комнате с сыном подростком. И да в 6 лет у моего сына обнаружили тяжёлое заболевание и у него отказывают ноги, и если бы я могла им всем помочь то согласна была остать даже бомжом, на съем квартиры я бы заработала. Но увы их болезни неизлечимы. Это трудно понять пока не испытаешь на своей шкуре
Указка• 30 марта 2023
Ответ дляГарячаспічка
Здайте, будь ласка, контакт
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так они здоровые люди, у них есть квартира, я понимаю что хочется чего то большего
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляМарта-f8fb
А ви готові продати свою квартиру, або переїхати в меншу всією своєю сім´єю, і все віддати?
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляМарта-f8fb
Согласна на 1000%
Мизимец• 30 марта 2023
Сочувствую, у меня тоже сестра такое перекати-поле и не думает о завтрашнем дне, понимаю вашу злость сейчас, но я бы точно помогла ей. Реально на кону же жизнь, что может быть дороже. Но а Вы смотрите сами, это ваше право помогать или нет. У вас есть обязательства перед ребенком. В общем, ситуация конечно, не дай Бог никому попасть в такую
Аноним НаВсеГда• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
А что должна понимать автор? Это сестра могла бы квартиру продать и на съем пойти. Но нет, проще попросить в дар у родни
Вумна, аж страшно• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, так і натякають
половина из денег в вашей нычке принадлежит мужу. поэтому он так точно не обязан ее отдавать вашей сестре. у него свои родственники есть
Додаю напруги• 30 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
100% чому людина не рятує себе сама, хоча б намагається..
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так она может потом и заработает и вернёт все деньги, а если не дай Бог станет инвалидом то тогда сестре придется ее досматривать и плюс ещё ребенок, как правило в таких случаях мужья исчезают
Вумна, аж страшно• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
пусть сестра продаст квартиру и купить меньше/дешевле/в другом районе/пригороде - вот и будет у нее какая то сумму. очень классно решать свои проблемы за чужой счет...
Я не в теме• 30 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Я? Ничем. Для меня человеческая жизнь бесценна, как и любого живого существа. Автор же свою жизнь-труд-здоровье за последние годы оценила 12-ю тысячами долларов, которые жалко теперь отдать для сохранения жизни родного человека.
То есть все деньги, которые Вы зарабатываете, донатите на благотворительность кроме минимального прожиточного?
Одяг та сумки• 30 марта 2023
пусть родители и сестра берут кредит. дайте 1 тыс ууе скажите все остальное в депозите. у вас это и мужа деньги и детей по сути..и никто вам их не вернет
Аноним НаВсеГда• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
С чего вдруг она будет сестру досматривать?
У каждой из них своя жизнь и свои семьи и обязательства. Я бы поняла ещё родителей досматривать, но не сестру
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так родителям 70+, какие с них опекуны
Ластовиння• 30 марта 2023
Автор ви звичайно можете віддати кошти просто так і забути про них. Але мені здається, що, сестра, як доросла людина, перша повинна була звернутись до вас з проханням допомогти. І з проханням не дати кошти, а позичити. І пообіцяти збирати та віддавати, виходячи зі своіх можливостей та доходів.
Одяг та сумки• 30 марта 2023
Ответ дляSeva0304
я так своїй сестрі позичила грошей на квартиру в маленькому місті Луганської області... тепер ні квартири немає, ні долг не повернуть, бо брали на квартиру, а квартири і нема((
а жизнь одна копил копил и ...вот и где то правильное решение
Аноним НаВсеГда• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
Так родителям 70+, какие с них опекуны
Все на плечи автора? И родители, и сестра, ещё и деньги отдать им должна?
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну у меня и брат и сестра и мама лежачая, а что делать ? Это ее решение, единственное как она потом жить будет
Неместная Я• 30 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ох... Складний вибір. Я б дала. Мені сторонні люди допомагали величезними сумами в менш складних ситуаціях. Але я дуже розумію ваші відчуття... Ви маєте право на власне рішення, яким би воно не було. Одужання сестрі!
Дали БЫ, потому что у вас их нет.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
А жити коли? Чи ви живете роллю жертви обставин, і тягнете на собі цей хрест?
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так. Я не хочу осуду, що я скряга, зажала кошти на здоров´я сестри. Це ж не гульки, це ж не пуста трата, це ж життя. Я звичайно скажу, що в мене теж є життя, але явно будуть обіди і між собою обговорення яка я паскуда
Взрослый человек, а такая зависимость от чужого мнения.
Едиственное, перед кем ввы несете ответсвенность, это ребенок, муж, и родители, когда они совсем состарятся.
Именно в таком порядке.
Сестра тут вообще в очереди не стояла.