Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
тю. ну так 2500 це ж не 12 000. я думала тема про те, що б віддати всі ваші заощадження.
2500 то ми з чоловіком вирішили, а тема про те що батьки вважають що я так як я маю гроші, то повинна допомогти повністю сестрі в тяжку хвилину. В сестри грошей немає. Тобто я маю допомогти всією сумою, ну або докласти те чого не буде вистачати, будь то 1 тисяча чи 10. А я не хочу віддавати такі гроші, які я не на вулиці знайшла, або з неба впали, я їх заробляла разом з чоловіком, відмовляючи собі у чомусь.
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Для вас это - манипуляции, для меня - здравый смысл, гуманное и адекватное отношение. Кому что. Если для Вас деньги дороже человеческой жизни близкого, тогда дискуссия не состоится. Не по пути в плане ценностей и приоритетов.
У автора это не деньги, отложенные на курорты и развлечения. Это комната для ребенка. Если у ребенка нет своей комнаты это может быть травмой на всю жизнь. Дети после 8 лет очень чутко спят. Еще детям нужно безопасное пространство, куда они могут приводить своих друзей.
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нет
Киев
київ - платили навіть зате що безкоштовне. Самі лікарі казали платити.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ви якась бесхребетна.
що значить батьки вважають? вони вам чимось допомгли? ні, то хай зі своїм вважанням йдуть куди подалі.
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Автор ви все правильно робите.
Закривайте тему бо зараз вам розкажуть білопальтові котрі легко допомогають чужими грошима що от тільки свисни так все віддам, в теорії. На практиці життя ну дуже різноманітна і цікава штука.
Так що не переймайтеся і не коріть себе.
Так, а на питання коли і кому вже допомогли, мовчать.
Болтушка Му• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну чекайте, я наприклад не хочу щоб вони кудись їхали в село. Хто їм там буде допомагати? А в разі чого їх потім куди забирати? До себе? Чи хай собі там подалі від мене сидять і пофіг що з ними буде?
можна продати обидві квартири-батьківську і сестри, купити їм спільну, все одно вона живе без чоловіка, а різницю на лікування. За дві однокімнатні зазвичай можна купити трикімнатну, ще й залишиться. А якщо двокімнатну , то і різниця буде більша.
Аноним НаВсеГда• 30 марта 2023
Автор, я вас поддерживаю.
Давайте денег столько сколько не жалко потерять. Именно в вашей ситуации это самое правильное решение.
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Я вас понимаю
У меня как-то с кумой разговор был
Они зарабатывают средне,но живут в свое удовольствие и никогда ничего не откладывали
А я не понимаю как можно жить без заначки (когда есть конечно же возможность отложить, а не трынькать на все подряд)
В ходе этого разговора я ей задала вопрос, типа а если не дай Бог кто-то заболеет, в аварию попадет, понадобятся срочно деньги, где ты будешь брать?
Ответ меня убил: ’ну у тебя ж всегда заначка есть, к тебе приду просить’
У меня как-то с кумой разговор был
какая прелесть
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
ви якась бесхребетна.
Ну босого тут безхребетна. Якби була такою то мовчки віддала би, поплакала б і на цьому все. Просто батьки такі, що останнє віддадуть аби допомогти, і вважають що і так само маю вчините. Але останнє то гроші, а не квартири, бо жити ж день треба. А у мене наче і квартира є, тобто не вуличний бомж, а ще й гроші є, і типу спасати зараз важливіше ніж коробка. І звичайно життя важливіше, але я не готова платити ціною свого життя
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Естественно, не секрет
Киев
Химия 4 красных+4 белых на Верховинной
Таблетированная в НИРе
Все бесплатно дорогими лекарствами
Киев
Химия 4 красных+4 белых на Верховинной
Таблетированная в НИРе
Все бесплатно дорогими лекарствами
На верховинной проходили бесплатное облучение. Ничего не заплатили. Пришлось второй раз проходить. Врач сказал платить. Платно сделали уже так, что несколько лет не приходится повторять.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Теж варіант. Дякую. Але знову ж таки, в батьківській хаті є моя доля. Тобто все одно за мій рахунок. Бо в новій я вже нічого не буду мати. Чи я маю її дарувати? Хай буду корисною на вашу думку, але по справедливості, це вірно?
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
останнє віддати то продати квартиру і їхати в село. батьки таких дітей майже всі так і роблять.
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
То хай батьки зараз вам всю свою квартиру відпишуть (тільки не заповіт, а дарча). А ви гроші сестрі.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ви і так подаруєте 2500 або навіть більше.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
І? Поки та квартира буде моєю , то і дитина вже виросте.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Не більше 2500. Так вирішили з чоловіком
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
це на випадок якщо ви все ж такі хочете гроші дати. По цій відповіді, бачу що ні (Що цілком підтримаю). То тему можна згортати. Ви вже все вирішили.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
потім вас попросять ще на реабілітацію.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
потім вас попросять ще на реабілітацію.
Я одразу скажу, що це сума якою ми можемо допомогти в даній ситуації. Більше ні
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Ну от ви молодець що разом з чоловіком вирішили це питання.
Якщо що у вас є залізний аргумент- ми вирішили з чоловіком!!! дати таку суму. Більше не має нажаль це все що можемо допомогти. Якщо почнуть давити чи претензії то відповідати - так більше грошей не має, вже все вкладено в котлован.
А якщо щось станеться ти сестра зможеш мені такою ж сумою допомогти? Чи сестра зовсім не зберається повернути гроші?
Я також не друкую банкноти, нажаль.
тем более болячка не смертельная, судя по всему не рак, не опухоль. автор писала, что можно жить,только качество жизни не очень. так такое у каждого пятого. и что? не каждый и лечится, не у всех ест ьна это деньги, живут же как-то. кто хочет улучшить свою жизнь -тот поднимает попу и ищет варианты.а не залазит на голову родныым.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Болячка смертельна. Якщо не зробити в найближчий час, то буде тільки гірше, а потім вже підуть інші процеси і сенсу від операції вже не буде. Тому треба як найшвидше
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
рак кажи? мелономы?
Указка• 30 марта 2023
Ответ дляГарячаспічка
Це де такі дорогі? В Вінниці за 3200, прекрасно зробили.
Як давно ?
Пис: вибачте, автор, за офф
Кіна не буде• 30 марта 2023
Блин автор Вы ещё и думаете, умрет ваш родной человек, у меня есть сестра и брат и если бы я была в силах им помочь то отдала бы всё
Рекламама• 30 марта 2023
Тому я не розповідаю рідним на що я збираю гроші і чи є вони взагалі в мене
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
Я теж так думала пока не торкнулося
Добрый Йиннот• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Ви чомусь вирішили, що накопичені гроші - то лише ваше. Але ж ніт. Гроші так само належать чоловіку.
І дитині. Бо ви, як правильно зауважили, тримали дитину в режимі економії.
Ви можете дати кілька тисяч - і це буде достатній внесок.
Якщо у сестри є нерухомість, вона може її продати або здати в оренду. Це нормальний сценарій для людини, яка нехтувала накопиченням.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ну продавати ніхто не хоче, бо де потім жити? А у мене поки нема чого продавати, є квартира і + є живі гроші, тому в них така логіка. Що жити є де, і буде де всім, а гроші живі ж є. А тут дівчата правильно зауважили, що почуті то продали образно мою двушку і заселили назад в однокімнатну
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я теж так думала пока не торкнулося
У меня сестра и брат психически больные люди и Вы даже представить это не можете, здоровье важнее всего