Мядуза аля моргонер• 30 марта 2023

Бесплатно скачать книгу Аллена Карра Бросить курить

Может кто-то в курсе, подскажите, пожалуйста, где можно бесплатно скачать книгу Аллена Карра "Лёгкий способ бросить курить. Специально для женщин"?
Нахожу только ознакомительные фрагменты, после которых предлагают купить книгу.
автор Мядуза аля моргонер • 30 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Ну так для этого нужно ваше желание, а не книга. Но если вы в нее верите, то читайте, искренне желаю удачи)
Спасибо!
Ответ дляНакладні мюслі
Неправильно кидала, хотіла всього і одразу. З сигаретами вирішила і перестати пити алкоголь.
А коли напилася в подруги на дн- не витримала і закурила знов. То міг би бути один раз, але півроку витримки і таке.. я так розчарувалась в собі що почала знову. Треба було кидати сигарети а випивати іноді - ні, звикати що я можу випити бокал але не палю. Я ж пішла як перфекціоніст «все або нічого» і .. це провальна дорога)
Спасибо за Ваш опыт!
fialka123• 30 марта 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Да то фигня для лохов. Захотите, бросите без книги. Для меня сигарета с кофе в туалете утром, это ритуал. Никакие книги не помогут
Кофе в туалете?
Чарочка діда• 30 марта 2023
Что только не пробовала, ничего не помогает.
Ананомчикус• 30 марта 2023
В якості доповнення до книги. можно ще спробувати наступне:
1. Проаналізувати в якому стані ви зазвичай курите, коли втомлені, роздратовані, щоб заспокоїтися, щоб розслабитися. Чи просто частіше за компанію на роботі наприклад, бо кличуть. Або просто коли сумно, нічого робити.
2. Спробуйте цю звичку замінити на іншу, але більш корисну. Якщо потрібно, змініть оточення, візьміть відпустку.
3. Порахуйте скільки грошей, часу ви витрачаєте на куріння.
4. Подивіться страшні відео і фільми про наслідки куріння.
Це все має замотивувати вас кинути курити
freedom_2015• 30 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Працює книга!
Мені допомогла, кинула на пів року, потім я зірвалася(
Сподіваюся, що ви ні. Кинула коли ставила зубний імплант
Я жартую, що термін дії пів року) бо я рівно стільки витримала. Потім знову прочитала і вже 10+ років тримаюсь.
Сунуся в чужі справи• 30 марта 2023
Мне помогла бросить видео версия этой книжки.
Завжди недо...• 30 марта 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Правильно Вы мне показали,это я неправильно открывала и скачивала. Спасибо!
Не за что) там почти все книги есть )