Всміхайлик• 30 марта 2023
Який колір гудзика більше пасує до тканини?
Допоможіть з вибором)
Результат:
вже голосів:
63 (65.63%)
Верхній
33 (34.38%)
Нижній
Десь так, але...• 30 марта 2023
Нижній, темніший краще. Щоб був контраст, та і бруд менше видно...
Крию матом страшно• 30 марта 2023
Мне ни один не нравится .они удешевляют весь вид. Такая нежная стильная тканюшка и тут это...
Всміхайлик
• 30 марта 2023
Ответ дляУсміхайлик
Обидва жахливі, дешеві і примітивні. Це жакет буде?
Так
Всміхайлик
• 30 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
А якщо така костяна застібка?
Крию матом страшно• 30 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
А якщо така костяна застібка?
У вас ткань в лапки в стиле шанель так посмотрите на застёжки из коллекции шанель. Почему вообще возникла идея с этими петлями в народном стиле?
Всміхайлик
• 31 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Справа в том, що цей кардіган переробляється, з самого початку там була блискавка, але то виявилась невдала спроба((( під гудзики неможливо переробити крій, доводиться по іншому виходити зі становища