Моторошні троянди• 30 марта 2023

Одинока мама-пенсіонерка, в кого така? Переживаю за неї...

Живе в квартирі, друзів та родичів немає, чоловік давно помер, роботу вже не знайти, та й здоров´я вже не має, ходити довго не може, з інтересів лише телевізор, пенсія мала, щоб щось дозволити собі шось, після розмов по телефону або приходу в гості, важке відчуття на душі, відхожу декілька днів, один негатив, депресія, все погано, сльози.... Як бути?
Затишне кубло• 30 марта 2023
Квартира двушка? Пусть сдаст комнату

Білка в колесі• 30 марта 2023
сколько лет маме? Большой город?
АфродитаПетровна• 30 марта 2023
Купите ей планшет или компьютер, научите пользоваться интернетом, включать кино сериалы. Это целый мир для пенсионеров. Установите Вайбер. Моя мама инвалид не ходит. Но я приложила все усилия, чтобы научить этим всем пользоваться. Теперь она не скучает, смотрит Телеграм, Фейсбук, киношки, с подругами по Вайберу зависает, пока мы по работам
Гадаю_По_шнуркам• 30 марта 2023
Допомагайте фінансово, заберіть до себе, заведіть собачку їй (за ваши кошти утримання)
Білка в колесі• 30 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
+ только хотела написать про интернет)
Гадаю_По_шнуркам• 30 марта 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Квартира двушка? Пусть сдаст комнату
Дуже гарний варіант, і + компанія яка не яка
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
це все є

автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
сколько лет маме? Большой город?
66, 250 тисяч
СирОжино пирОжино• 30 марта 2023
Автор, пенсіонерка в 61 і пенсіонерка в 81 трохи різні люди. Скільки мамі років, що вона не виходить в люди?
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Квартира двушка? Пусть сдаст комнату
ой ні
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
фінансово допомагаю, разом не уживемося, собачку не хоче
Где тут 0?• 30 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
+++
Моей 78, в сети зависает все время. И кошка есть под боком, они общаются. + читалку пожарила, книжек закачала, короче некогда быть одинокой
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
вона така все життя
Білка в колесі• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
66, 250 тисяч
ну должны быть какие-то выходы,волонтерствовать,например,в меру сил. 66 это совсем мало.Интернет поможет очень. У меня клиентка 67-руководитель крупного предприятия,машину водит.на подчиненных матом ругается). Спорт посильный важен-пилатес,йога
Где тут 0?• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
вона така все життя
Так значит ей нормально, а вы распереживались
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляГде тут 0?
якщо ниє, то не нормально
КондуктЕр тролейбуса• 30 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Люди разные и странно это не понимать.
Затишне кубло• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
якщо ниє, то не нормально
Она просто вас вампирит
Позитивна• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
66, 250 тисяч
Автор,ваша мама всегда такой была или у нее это недавно началось? Может у нее депрессия и психиатр решит все проблемы? Ну не может человек в 66 лет не иметь никаких интересов,кроме жалоб и слез...

автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляПозитивна
все життя така, життя складне, вона заздрісна, зла, токсична така
Мдаа• 30 марта 2023
Може її на дачу кудись?
СирОжино пирОжино• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
вона така все життя
Так а чому саме зараз Ви вирішили щось змінити?
Вона ровесниця моєї свекрухи. Теж одинока і зараз більшість часу проводить з нами через певні обставини. Тому я її трохи навантужую) у вихідні з онукою на якусь проулянку, 3-чі на тиждень в дитини теніс, двічі малювання і всюди з нею бабуся, бо ми працюємо.
Білка в колесі• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
это понятно,такой человек.Видимо,вам нужна помощь,а не ей.Отрастить панцырь,так сказать.Не реагировать так болезненно
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляМдаа
Може її на дачу кудись?
не хоче, здоров´я нема
Пописанная парта• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
якщо ниє, то не нормально
З мамою зрозуміло, може варто на себе фокус уваги повернути?
Ваша мама - не ваша маленька, недієздатна дитина, за яку ви відповідаєте. Якщо вона вирішила своє життя зробити таким, то це її зона відповідальності, їй зручно.
Питання до вас, для чого ви в собі культивуєте почуття провини?
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
вона працювала раніше, тепер все
пані Солоха• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
66, 250 тисяч
Це ж велике місто, точно є або заходи зі знижками для пенсіонерів або безкоштовні. Пошукайте, запропонуйте відвідати. Хоббі можна різні запропонувати.
автор Моторошні троянди • 30 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
хочу допомогти якось, це ж мама
ФруктЕщеТот• 30 марта 2023
Таким людям завжди щось не так не буде.
Треба якось не брати все близько до серця вам, не знаю як. Але ви її не зміните, не зможете пробудити інтерес до життя в людини, яка не хоче цього.
Юпитерная• 30 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
не хоче, здоров´я нема
Так а что она хочет? Все что здесь предложили, все не хочет