Як_наготую...• 30 марта 2023
Як правильно надавати доступ бухгатеру?
Бухгалтеру потрібно увійти в податковий кабінет, для цього йому отрібен КЕП. Але банк не рекомендує передавати 3м особам цей ключ, бо з ним можна ввійти в кабінет банку та отримати доступ до рахунків, підписувати документи ітд. Тобто це досить ризиковано, навіть якщо є договір з бухгалтером. Але тоді як правильно надавати цей доступ?
Зайканалужайке• 30 марта 2023
У меня бух для банка не имеет ключей, только для налогового кабинета
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ви свій ключ надали чи окремий для бухгалтера робили?
ДваДваВісім• 30 марта 2023
А якщо надаєте то у вас що одноетапне підтвердження платежу? В нас через смс
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Так не надавайте ключі доступу до банку
так я так зрозуміла, що це один й той самий ключ? Бо в банку мені сказали що з КЕП можна заходити до банку ітд
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ні, але я не знаю, як все це працює. Так чи інакше цим КЕП також можна підписувати документи, як мені сказали в банку
Зайканалужайке• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
У истоков не я стояла, но знаю, что в налоговою свои ключи, банк ни ари чем. в банк бух заходит под моим паролем, но я должна подтвердить этот вход по телефону, она все набирает, а я уже своим ключом оплачиваю
ДваДваВісім• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ні, на вход є паролі або як іх називають пароль на вхід і ключ. Це те що формує банк. А є електронний підпис який надається при оформленні банк-клієнту.
Зайканалужайке• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
В каком вы банке?
ДваДваВісім• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Можна але, от дивіться в бух якщо немає ключів від входу до банку то що він може зробити? Друге у банку коли вже підписана платіжках вона відправляється на отп підтвердження чи якось так, на тел керівника приходить смс в якому вказані кому і що платить бух і код підтвердження який він якщо згоден може передати буху. Можливо є і інші систтеми то не знаю. В нас так. Я бух, то маю всі ключі), бо директор в мене інакше все загубить і заплутається
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Запитала, чи можливо зробити КЕП тільки для входу в податковий каб, ось мені оператор приватбанку відовівв ’такий ключ в Приват24 бізнес не створюється, на жаль
створюється ключ для всіх функцій одразу’. Заплуталась остаточно. Як жее відкрити обмежений доступ бухгалтеру
Зайканалужайке• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
приватбанк
Вас неправильно консультируют, вы должны добавить буха в приват24 под ее телефоном, без права подписи, ключи ей давать не нужно!
ДваДваВісім• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Вам треба про паролі до банку клієнту і веріфікацію підписів запитати в банку. В мене інший банк.
Божий одуванчик• 30 марта 2023
Банк - одни ключи. Медок, кабинет, пенсионный и т.д. - другие ключи ( они платные, но недорогие)
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Я робила КЕП в приватбанку для входу в податкову. Консультант каже, що цей КЕП з доступом для всього, а як мені відкрити обмежений (щоб поки не вносити співробітника в приватбанк)?
Міс Всесвіт• 30 марта 2023
Ответ дляЗайканалужайке
В нас так само
Божий одуванчик• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Если вы хотите только этими ключами пользоваться, то для банка надо настроить многоступенчатое подтверждение. А у привата нет токенов случайно? Для вас это был бы идеальный вариант.
Телячі ніжноСті• 30 марта 2023
зробіть ключ в податковій-з ним до банку не зайдеш
але в будь-якому разі для доступу в ваш приват при використанні ключа приватбанку без вашого підтвердження не можна зайти
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Цей кюч можна зробити без візиту? бо немає такої змоги
Телячі ніжноСті• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
ключ податкової лише з візитом
Телячі ніжноСті• 30 марта 2023
слухайте, я працюю в аутсорсі, і ще ніколи не було такого, щоб клієнт боявся давати свої ключі бухгалтеру для роботи
Як_наготую...
• 30 марта 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
може клієнти не замислюються, які можуть бути наслідки) багато людей і код від картки диктують шахраям по телефону, і що?) для мене це приблизно як надати ключ від квартири. Які гарантії, що бухгалтер не підпише цим ключем якийсь кредит чи щось подібне. Тим паче в моєму випадку справа йде про те, щоб надати цей доступ декільком компаніям з інтернету для ознайомлення з сиуацією
Телячі ніжноСті• 30 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
я ж кажу вам, без вашого підтвердження в банк не зайти і не підписати, можете самі перевірити і зайти до свого банку з ключем
Як_наготую...
• 30 марта 2023
в банк може і не зайти, а документи підписати можна, пароль же є для ключа. Чому ж в приватбанку застерігють від передачі цьго кеп 3м особам
Мост_Устал• 30 марта 2023
так знайдіть бухгалтера, якому будете довіряти... що це за бухгалтер, який може (як ви кажете, на вашу думку) може без вашого відома зробити якісь платежі...які ви не погоджували... це жесть...
Юлия Крамарева• 30 марта 2023
Приватбанк зобов’язаний вас попередити про те,що в цілях безпеки, ви не повинні передавати ключ третім особам.Це правила банку,щоб потім до них не було претензій в разі чого.
Можете для ел.кабінету зробити ключ в якійсь іншій компанії,їх достатньо є на ринку. У мене є у фопів і ключ з приват для платіжок, і є паралельно ключ для входу в кабінет платника податків(виданий центром ’Україна’)
Ms. Dolly• 30 марта 2023
Моя директриса подключает удаленный доступ, бухгалтер там все делает, и потом директор сама на своем компе все подписывает. Но то, что вводит бухгалтер - она точно не разбирается, просто доверяет.