А шо сталося?• 30 марта 2023
obagi medical acne treatment
Хто пробував? Чи варте таких коштів? Є проблеми з висипами та жирна шкіра. Можливо щось інше допомогло
Новопоштинская• 30 марта 2023
так, мені допомогло. в мене акне легкої форми було. зараз в ремісії. саме ця лінійка дійсно спрацювала, я тут її багато разів рекомендувала, коли питали про такі проблеми, і майже завжди мені казали, що є більш дієвий бензоіл пероксід за копійки, але ніхто не сказав що то за лінійки.
після того, як стало краще з обличчям десь рік закріплювала результат серією с-rx.
зараз немає на неї коштів і я бачу наскільки гірше виглядаю:(
Люблю порядок• 30 марта 2023
Там все сводится в третиноину. Это основной препарат в лечении, остальное для галочки. Купите в аптеке третиноин за 500 грн в той же дозировке и будет то же самое.
А шо сталося?
• 30 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Дякую, за відповідь. А шкіра не стягнула була після цієї лінійки? Так, вона дуже дорога і щей знайти тяжко в Європі.
Новопоштинская• 30 марта 2023
Ответ дляА шо сталося?
ні, все було ок. но, наприклад, лоб в мене чистий - туди я наносила тільки крем, а наприклад лосьон тільки на висипання, на чисту шкіру не наносила.
Новопоштинская• 30 марта 2023
Ответ дляЛюблю порядок
там нет третонина вообще.
там бензоил пероксид и салицилка
А шо сталося?
• 30 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Тут хтось рекомендував систему paula´s choice clear, почитайте про неї. В рази дешевше, теж буду розглядати цей варіант на пробу
А шо сталося?
• 30 марта 2023
Ответ дляМама Карло
Paula´s Choice
Дуже эффективна
Дуже
Перевірено на своїх !!!
Дуже эффективна
Дуже
Перевірено на своїх !!!
Дякую, а у вас цілий наборчик clear ? Все інше теж хороше?
Новопоштинская• 30 марта 2023
Ответ дляА шо сталося?
в мене є пола, лосьоном с 2% bha користуюсь на постійній основі і раніше користувалась. більше нічого з лінійки не сподобалось. і воно не лікувало мені саме висипання.
Люблю порядок• 30 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
там нет третонина вообще.
там бензоил пероксид и салицилка
Это тоже в любой аптеке.