Бабка-ежика• 30 марта 2023

Дівчатка плачу ..страшна як відьма

Сьогодні по красила волосся . Вийшло сиве з режим відтінку Краска 140гри. Для мене це гроші що тепер робити будь ласочка порати
ФсеСама• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Так що мені тепер робити там із сиве волосся і жовтизна будь ласка порадьте
вы учтите, что пепел со временем смывается. может, через три помывки оно не будет такое серое

Миззери• 30 марта 2023
Тоже было такое после лореаль
И раз после салона за 2500
Файна_зупка• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Яку завтра купити мені Краску
автор, да хорошо все у вас, скажем так на твердую троечку, но никак не ужас-ужас
не трогайте волосы, через полтора месяца только, перепалите, еще и пакля будет
Миззери• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Яку завтра купити мені Краску
А волосы красивые кстати
Прокачую сідниці• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Помийте волосся разів тричі.Сиве однозначно трішки змиється.І взагалі буде інший колір волосся,потім вирішиие,що робити.Я теж вийшла від майстра і була дуже засмучена.Зовсім було зроблене не те,що я робила завжди.Попередній майстер виїхав,це був новий.Але зараз мені вже подобається навіть)))
автор Бабка-ежика • 30 марта 2023
А з верху то ужас
Миззери• 30 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Я тоже за то что б не трогать
Серый смоется за пару раз

Голодаю• 30 марта 2023
Покажите фото до покраски
Миззери• 30 марта 2023
Эх, скучаю по временам когда жила на западной и стрижки, покраска с тонированием и укладка была 650 грн
ФсеСама• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
А з верху то ужас
блестят зато, живые волосы)
а вот если завтра побежите за еще одной краской, то рискуете перепалить и будет кусками сыпаться.
младокошкина• 30 марта 2023
140грн звісно гроші. Але тепер щоб виправити прийдеться витрати більше. Навіть незнаю. В салоні виправлять, але ж чек буде
Сегодня сержусь• 30 марта 2023
У вас просто провалився попелястий відтінок на пасмах, які були світліші за інші. Змиється за тижня два. Перукар може швидко поправити мідним мікстоном.
ЖующаЯКонфету• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
А з верху то ужас
Купите лучше кепку, сейчас модно. Перекрасьтесь в шоколадный какой-то, мне кажется, этот цвет проще
Файна_зупка• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
А з верху то ужас
ой, да ладно, может это балаяж такой
автор Бабка-ежика • 30 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Покажите фото до покраски
До покрасим так було
gdsN• 30 марта 2023
масляні маски на довжину (не корінь) поробити. усякі репяхові олії та інші.. знатно так куолір змивають.. на декуілька годин нанесіть .. потім пару разів шампунем помити щоб вимити масло. потім маску поживну (або яка вже є, якщо зараз режим економіі) півгодинки потримайте. змийте. за 1 раз може суттєво змінитися на краще, а за 2-3 -то тим паче. але не робіть кучу раз маски в один день..

може й одного раза вистачить.

метод працює непогано. кажу як білявка фарбована із стажем)
Зам. зав. Анонима• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
30 років На фото так не передала ну колір дуже сильно сивий
Мені більш-менш подобається.
Сиві відтінки зараз в тренді.
Голодаю• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
А з верху то ужас
Сейчас модно корни затемнять, для глубины
Фоточки нема• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Яку завтра купити мені Краску
Не так все і страшно, через неділю сизий відтінок змиється і рижина не буде така яскрава.

Зам. зав. Анонима• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Яку завтра купити мені Краску
Не треба краску.
Просто затонувати трішки.
Сивим не виглядає.
gdsN• 30 марта 2023
ну і ще якщо є трохи освітлювальної пудри і окислювача, то погугліть блонл-мытье. але чесно: не раджу, бо у вас не прям халепа. масла вистачить... блонд-митье - то коли прям взагалы затемнилося на пару тоныв, чи якесь страшно зелене чи ярко фыолетове тощо.. коротше не ваш випадок. у вас чесно кажучи нычого страшного
Сегодня сержусь• 30 марта 2023
Берете оранжевий або мідний мікстон на прямому пігменті чи просто прямий пігмент, розводите краплю маскою і точково наносите на вологі сірі пасма, трохи емульгуєте в швидко змиваєте. При потребі повторюєте. Буде бежевий відтінок. Працювати треба точково з кожною прядкою.
Миззери• 30 марта 2023
Ответ дляgdsN

може й одного раза вистачить.

Кстати да, я брови смывала и маслом и смесью соды и геля для душа
Файна пані• 30 марта 2023
Мне нравится, автор не трогайте, масочки, увлажнять, всем говоитье, что такое и хотели.
Фоточки нема• 30 марта 2023
Ответ дляМиззери
Тоже было такое после лореаль
И раз после салона за 2500
І ви за таке ще й заплатили?
gdsN• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
А з верху то ужас
не прям уж ы ужас. див. мій комент №46. це реально саме делікатне і дієве, особливо якщо зайвх грошей нема..
60 метрів сметани• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
До покрасим так було
То нащо ви фарбували
Миззери• 30 марта 2023
Ответ дляФоточки нема
І ви за таке ще й заплатили?
Да, я уже дома рассмотрела , там мне шубы заговорили знатно и сами себя расхваливали как круто получилось
Тонировка смылась за 2 раза я перекрашивалась сама потом
Фоточки нема• 30 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
І через 2 тижні буде автор плямиста.
Залізна пані• 30 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Яку завтра купити мені Краску
мне нравится!!! ничего не делайте.