Виннипуховна• 01 апреля 2023
Купила я здоровезні костомахи для лікування суглобів. Що далі
Гов"яжі кістки для бульону, який треба пити при хворобах суглобах. Що далі з ними робити? Як вживати?
Капуста Маша• 01 апреля 2023
Мыть и варить. Потом есть.
Вчера родились?
Есть не вкусные части. Не знаю шо вы там купили .
Вчера родились?
Н@Диете• 01 апреля 2023
Серьёзно? Сотрудница рассказывала, что давно, в 90-е, когда было туго, они покупали кости и варили бульоны, ели. После этого у нее стали сильно болеть ноги, колени. И врач ей сказал, что это от костных бульонов. Я не утверждаю ничего, дело ваше. Просто вспомнила ее рассказ
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Мыть и варить. Потом есть.
Вчера родились?
Дякую добра людино! Що не стукати сусідам в стінку а їсти то зрозуиміло. А скільки варити? На якому вогні? Що потім з тим бульоном робити?
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Холодці варіть
дякую! Я так і планувала але продавець сказав що купцують саме кістки, а не голяшки, бо останні дуже жирні.
ніколи такого не було• 01 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Тем более сейчас покупать те кости,когда животные на разных добавках вскормлены.Все это не в мясе,а больше в костях оседает.Сейчас бульон на костях- это медленная отрава.
Губной рояль• 01 апреля 2023
Навіщо костомахи? Треба щоб було по типу холодця, а не кісткові бульони.
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Так, колись лікар про це мені казав.
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
хондроїтин з глюкозаміном з айхерб, з власного досвіду
Допомогає? Який?
Капуста Маша• 01 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Поганий ваш досвід. Я принципіально не вживала хімічного. Лише кожен день риба та холодці, бульйони.
На знімку, наче нічого і не було.
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Я так і хотіла але продавець сказав що саме кістки треба
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
На знімку, наче нічого і не було.
Розкажіть, будь ласка.
ПлакалаВАвтомобиле• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Продавці і не таке розкажуть, щоб продати те, що вже неділю не продається)))
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Кому треба? Може їй продати??
Пояснив, що галяшки жирні.
Замулена ріка• 01 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
На знімку, наче нічого і не було.
З чого варили бульон? Курка в магазині з антибіотиком, щось я побоююсь того бульйону. Яку рибу брали? Варила тільки свинний холодець. Але ж йолки, його два дні на маленькому вогні томити.
ПлакалаВАвтомобиле• 01 апреля 2023
В трубчатих кістках саме і є шкода. Там дуже багато поганого. Треба суглоби купляти, там багато желатину в якому і є колаген.
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В них ті кістки собачники розбирають аж бігом. давно в нього купую, навряд він за дві кісточки брехав.
Українська зірочка• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Допомогає? Який?
наприклад з Doctor´s Best
Хвець-тець• 01 апреля 2023
Автор, бычий хвост - и вкусно, и полезно. Варить на медленном огне, как холодец. В хвосте и мяса относительно много. Варите и пейте бульоны. Или легенький супчик можно, не густой, не забивайте бульон, чтоб на голодный желудок именно бульон был, а не образно говоря каша на бульоне. Можно заморозить. Вы ж поняли, что варить не косточку в выварке, а бульон должен быть крепкий, не разбодяженный, не пустой. И огонь минимальный. Моей маме тоже прописали.
Губной рояль• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Беруть шкурки від сала, добре очищують і варять як холодець, дехто просто желатин замочує і вживає, або крепкі холодцв варять. Якщо з тих костомах застигне холодець, то добре, а якщо ні, то до до одного місця.
Українська зірочка• 01 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
На знімку, наче нічого і не було.
ну який є) але важливий результат
Виннипуховна
• 01 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Він мені з суглобами і дав. То типу тільки суглоби треба? Я їх не відокремлю від кістки сама. Може дійсно хондроїтини з аптеки краще.
Вумна вутка• 01 апреля 2023
Чому просто не їсти желатин? Навіщо так ускладнювати. Тому що єдина цінність холодцю з костей - желатин. Все. Так, він корисний для суглобів.
Неновая почта• 01 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
На знімку, наче нічого і не було.
А что было? Какой диагноз вылечили?
Вумна вутка• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Однозначно краще.
Не гоню• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Кістки навпаки не можна при захворюваннях суглобів, де Ви цих «народних рецептів» набрались? При варці виробляється велика кількість пуринів, які руйнують суглоби. Холодці при такому взагалі табу.