Виннипуховна• 01 апреля 2023

Купила я здоровезні костомахи для лікування суглобів. Що далі

Гов"яжі кістки для бульону, який треба пити при хворобах суглобах. Що далі з ними робити? Як вживати?
Хвець-тець• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Я так і хотіла але продавець сказав що саме кістки треба
Нет, должны быть именно головешки костяные. Типа колено, хвост (выше писала, хоть он и не головешка)))

ПлакалаВАвтомобиле• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
В них ті кістки собачники розбирають аж бігом. давно в нього купую, навряд він за дві кісточки брехав.
Спросіть тоді в нього , як лікувати мігрені, раз він такий досвідчений лікар-продавець. Бо мій лікар підберає мені вже 3 місяці пігулки., щоб і допомогали і не шкодили дуже.
Астоновитесь!• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
дякую! Я так і планувала але продавець сказав що купцують саме кістки, а не голяшки, бо останні дуже жирні.
Замість тих кісток, можна робити холодець зі звичайного желатину тваринного походження. Плюс приймати хондропротектори хондроїтин+глюкозамін+мсм. Остання складова обов´язкова. Але курсом і обережно, тому що вони сприяють появі піску в нирках.
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Автор, бычий хвост - и вкусно, и полезно. Варить на медленном огне, как холодец. В хвосте и мяса относительно много. Варите и пейте бульоны. Или легенький супчик можно, не густой, не забивайте бульон, чтоб на голодный желудок именно бульон был, а не образно говоря каша на бульоне. Можно заморозить. Вы ж поняли, что варить не косточку в выварке, а бульон должен быть крепкий, не разбодяженный, не пустой. И огонь минимальный. Моей маме тоже прописали.
дуже дякую!
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Як все складно. Віддам я ті кістки собачниці знайомій. Бо не впораюсь.
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Дякую!
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В нього люди беруть, розповідають для чого. Він мені тільки переказав.
Червона ікорка• 01 апреля 2023
.
ПлакалаВАвтомобиле• 01 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
О, це сама дієва порада. Я за хвіст забула. В моєї мами був важкий перелом, то радив лікар саме з хвосту бичого холодець, бульон , мармелад, кальцій ( пармезан і сухе молоко) .то в 65 років зрослося краще ніж у молодих.

автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Чому просто не їсти желатин? Навіщо так ускладнювати. Тому що єдина цінність холодцю з костей - желатин. Все. Так, він корисний для суглобів.
дякую!
ПлакалаВАвтомобиле• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
То я жартувала) Бо в самої є такі продавці-лікарі, все знають і все лікують.
Леска• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Пояснив, що галяшки жирні.
Ну не ноляшк . А хвости, копита, вуха, суглоби, шкірка-де є хрящі
А шо в кістках? Що з них вивариться
Леска• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
З чого варили бульон? Курка в магазині з антибіотиком, щось я побоююсь того бульйону. Яку рибу брали? Варила тільки свинний холодець. Але ж йолки, його два дні на маленькому вогні томити.
Чого 2 дні? 1 ніч достатньо.
Мене більше цікавить як довго для терапевтичного ефекту треба холодець їсти. Ну тиждень, ну два, а далі вже не лізе...
Фрекен бок• 01 апреля 2023
Колись Наталля Земна (Зубицька) казала їсти холодець натощак, без солі і спецій, протягом дня пити багато води.
Леска• 01 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
Кістки навпаки не можна при захворюваннях суглобів, де Ви цих «народних рецептів» набрались? При варці виробляється велика кількість пуринів, які руйнують суглоби. Холодці при такому взагалі табу.
Пурини наче ж при подагрі не можна
amina• 01 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
хондроїтин з глюкозаміном з айхерб, з власного досвіду
А можете будь ласочка кинути фото, які саме замовляли? Бо їх там валом, а я не дуже розбираюся
Замулена ріка• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Чого 2 дні? 1 ніч достатньо.
Я вночі сплю, тому не можу залишати. А вдень то туди треба вибігти, то туди і виходить, що в сукупності два дні варю, тому що є інші справи. Але на рахунок тривалості я була у завідуючої ревматологічним відділенням на консультації, то вона сказала, що не можна холодець постійно їсти, тому що можна подагру отримати. Порадила краще раз в півроку хондопротекторів аптечні приймати. Так що я раз в півроку можу холодець зварити, а інший час купую на айхербі хондопротектори.
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляЛеска
А шо в кістках? Що з них вивариться
дякую!
Леска• 01 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Також глюкозаиін не можна/ приймати з обережністю людям з діабетом, преддіабетом
Ще босвелія добре для суглобів

автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Ще босвелія добре для суглобів
Що таке босвелія?
И_В_офигительных_штанах• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Дякую добра людино! Що не стукати сусідам в стінку а їсти то зрозуиміло. А скільки варити? На якому вогні? Що потім з тим бульоном робити?
На маленьком огне часов 5, можно горячим. Или остудить и морозить
вкрации• 01 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Серьёзно? Сотрудница рассказывала, что давно, в 90-е, когда было туго, они покупали кости и варили бульоны, ели. После этого у нее стали сильно болеть ноги, колени. И врач ей сказал, что это от костных бульонов. Я не утверждаю ничего, дело ваше. Просто вспомнила ее рассказ
В усьому треба міру мати. Бульйони з кісток та суглобів дійсно корисні. Але на і режимі кожен день та кілька років підряд. Їсти треба все і різноманітно.
автор Виннипуховна • 01 апреля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Капуста Маша• 01 апреля 2023
Ответ дляНеновая почта
А что было? Какой диагноз вылечили?
Я в балете, перелом стопы
Желатин порошок, есть нельзя. Он не вылечит.
Только рыба и холодец.
Ушла и Пришла• 01 апреля 2023
Ответ для9 комнат
Послухаю. Може хто історії свої розповість, як вилікувався.
Рассказываю.
Можно просто купить готовый желатин из костей и регулярно делать не только холодец, но и обычные вкусные желе с натуральным соком/компотом. Вылечиться - еще никто артроз и артрит не вылечил 100%, тем более запущенный возрастной, но стабилизировать состояние можно.
Кроме того, есть специальные упражнения, которые нужно делать для прилива крови к суставам и соответственно их оздоровления и омолаживания.
начиная от обычной утренней гимнастики заканчивая специальными реабилитационными упражнениями. Некоторые даже в особо тяжелых случаях можно делать лежа на кровати. Моя знакомая на больных коленках по полу на карачках бегала ))) Говорит, помогло.
Можно процедуры с озокеритом на больные суставы делать, проверяла на себе, действительно облегчает, боли уходят надолго.
Это из эконом-сегмента.
Дальше (и дороже) идёт приём всяческих хондропротекторов и коллагенов. Есть, к примеру, на айхерб морской коллаген, большая банка с мерной ложкой, каждый день ложку коллагена (это порошок из морских жителей всяких) растворить в воде, соке, кефире, чае и выпить. Запивать большим количеством воды. 1 банка = 1 курс, позже можно повторить. Варить ничего не надо, разболтал и выпил.
Дальше, тут даже писали, есть санатории этого профиля, типа Квитка Закарпаття (чи Прикарпаття), они мне до сих пор рекламу шлют, бо я для мамы бронировала, а она отказалась ехать. Там прямо в корпусе процедурные кабинеты - грязи, озокериты и остальное, что местные врачи назначат. Специализация - болезни опорно-двигательного аппарата.
Почему ими заинтересовалась - у них есть карбокситерапия, которую применяют и на заграничных курортах тоже для лечения суставов. Это такие укольчики углекисным газом, обкалывают проблемные места, туда опять таки организм ’з переляку’ подгоняет прилив крови и прочего, что тоже якобы способствует регенерации суставов. Насколько эффективны не знаю, только читала.
Ну и заграничные курорты в этом плане тоже никогда не отставали: Чехия, Венгрия с их термальными бассейнами и пр. Лично я в Хайдусобосло была, дыра дырой против Будапешта, но как для лечения в тихом-спокойном месте - идеально подходит мне.
Как-то так вкратце. На любой вкус и кошелек.
Ушла и Пришла• 01 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Путсуставы они называются.
Ушла и Пришла• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
каких 2 дня? достаточно 4-6 часов. можно в 2 приёма, если нужен перерыв.
Vika-N• 01 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Дайте посилання, будь ласка
Ушла и Пришла• 01 апреля 2023
Ответ дляVika-N
Дайте посилання, будь ласка
погуглила, первое сразу выдало

https://ca.iherb.com/pr/doctor-s-best-glucosamine-...
9 комнат• 01 апреля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Рассказываю.
Это из эконом-сегмента.
Спасибо! А какие упражнения, не подскажете?