Пару годин тому запитала за прикорм дитини шматочками. Люди на мене почали дивно реагувати. А я не розумію нічого. Вся інста в кого малі діти знайомить малечу з їжею шматочками, а чого я ненормальна не розумію!? Цитата «Baby-Led Weaning (BLW) — это теория первого прикорма, разработанная Джилл Рапли и Трейси Маркетт. Она заключается в том, чтобы вместо специально приготовленных детских пюре давать малышу обычную пищу — ту, которая нравится крохе. Еду дают кусочками.»
к.Буланова• 01 апреля 2023
Мне все равно, чем вы будете кормить своего ребенка, хоть свежим мясом.
Вы реально на инсту ровняетесь?
Кусюче сонечко• 01 апреля 2023
Ну если есть запасные дети, то давайте обычную еду. А чё, зубы ж есть, пусть жует
. Жевать не умеет ещё? Ну в инсте же написано что надо обынкю еду.
Ответ дляк.Буланова
Вы реально на инсту ровняетесь?
Це відомі доказові лікарі. Годують так своїх дітей
Завжди мало• 01 апреля 2023
Потому что когда наши люди чего-то не знают, то у них естественная реакция все отрицать. Не берите в голову. Глупых каждый третий
Ку-кусик• 01 апреля 2023
Хорошо, что я не смотрю на других мам в инсте
Моему малому вот, вот будет 7 мес. какие кусочки? Только пюре учится есть, зубов нет, как жевать будет?
Надежда наш компас• 01 апреля 2023
Це в якому віці шматочками? Бо я сина теж привчала до шматочків дрібних , не блендерила, а вилкою приминала все. То не давився, їв дуже добре, не заковтуючи, а працював зубками. Бо якби ковтав, то молола б блендером.
к.Буланова• 01 апреля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Вам в прошлой теме, дали нормальные советы. Начинать давать перебитое блендером.
Не мучайте ребенка, глотать куски и заставлять их переваривать
Освічую темряву• 01 апреля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ну тоді годуйте. Я за те, щоб поки не має хоча б 4 зубів, їжу розімняти виделкою.
Ласунка• 01 апреля 2023
А що в цьому поганого,я не розумію.Чому саме накинулись на вас?У мене не було навіть блендера.Проблем взагалі ніяких не було.В 4.5 місяці вже з´явились перші зубки.На початку трішки в супі картоплю розминала і м´ясо дрібно ножем нарізала.
Стрекозей• 01 апреля 2023
Автор, з кожною дитиною буде по іншому. Те, що підходить одним- іншим може й ні.
Освічую темряву• 01 апреля 2023
Ответ дляКу-кусик
+100, вони і пюре випльовують
Шотуткоїться?• 01 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
В дитини не має зубів, нащо їжа шматочками?
Дитина на має, а не в дитини)
Ответ дляЛасунка
В попередньому дописі мене називають жертвою інсти
На привозе• 01 апреля 2023
Автор, кусочками дають тоді, коли у дитини є хоча б 4 зуба, щоб вона могла пережувати. Так закладено природою.
Все індивідуально. В когось 4 зуба в 5 місяців, а у когось в 1 рік.
Дивіться по своїй дитині.
Марафетчица• 01 апреля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Дітки давляться шматочками, бувають навіть летальні випадки((( Дитина ваша, звичайно, і нам без різниці, але я б 10 разів подумала. Орієнтуйтесь на себе і малюка.
Я взагалі до 1.5 років годувала з пляшки проблендерованою їжею. І малюк наївся, і в мене око не сіпається, і кухня чиста. На шматочки і ложку перейшли швидко і без проблем. Кожен обирає те, що підходить їх сім´ї.
Надежда наш компас• 01 апреля 2023
Ответ дляЛасунка
В мого сина теж зубки появилися з 4 місяців, то в 6 уже були передні. Вилочкою приминала, їв добре, не ковтав і не давився. Але мабудь пізніше 6 місяців. Не пам´ятаю. То парову котлету їв добре сам в 1 рік, а іншим діткам знайомі блендером і у рік збивали.
Марс атакует• 01 апреля 2023
Ви можете знайомити як хочете. Хоч цілими шматками пхати... В Інсті написано що завгодно. Тепер такі всі розумні. Кожен чих, і сер все викладають...Педіатр казала давати пюре бо дитина не має зубів. Моя дитина , наприклад, дуже довго їла пюрешки, бо як тільки давала шматочками- рвотний рефлекс починався. Нічого ..он красуня виросла яка...занадто багато уваги приділяється тому, на що не варто звертати уваги взагалі. То півроку коляску шукають під колір...то не знають який комбінезон купити- новий на 5 тис чи б.у.за 1.5...бо там потертості, атреба виходити в люди....таке шось.
Освічую темряву• 01 апреля 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Дитина на має, а не в дитини)
Удалено администрацией...
Гравіцапа• 01 апреля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
не вижу ничего страшного, наши мамы нас так и кормили. никаких блендеров не было.
рукиЖимолости• 01 апреля 2023
Вы мазохистка?) Один раз вам напихали, потому что идеи прикорма кусочками большинству не близки, вы тут же ещё одну тему создали))
Люди часто агрессивны, когда сталкиваются с тем, что им не понятно и не близко. Расслабьтесь.
Когда придёт кто-то блендеривший до трех лет и ребенок кусками есть не умеет, давится, ей тоже напихают. Но уже потому что на её фоне легко самоутвердиться. Это женский форум)
Така бойова Я• 01 апреля 2023
В Фб є група по прикорму, пошукайте, називається ’Прикорм, його хитрощі...’
Надежда наш компас• 01 апреля 2023
Автор, ось моя порада. Зробіть так, як вважаєте закраще для дитини. Бо кусочки перебор в 4 місяці, а пюре перебор в рік. Пробуйте. Будьте пильні, щоб надати допомогу. Шматочки, це і вилочкую якщо помнете буде. Точно не пюре. В моєї мами блендера не було , як ми росли, то каже вилкою добре переминала і ніхто не давився.
Анонимарик• 01 апреля 2023
Автор, это обычная реакция человека на новое) делайте, как считаете нужным. Мои подруги тоже блв прикорм практиковали, я побоялась)) но понимаю, что и это имеет мечто быть
Гравіцапа• 01 апреля 2023
если б дети издавна ели все перемолотое, то человечества бы не существовало.
Носки на подтяжках• 01 апреля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Капец вы даёте. Жуют деснами вообще то.
Автор, вы нашли где спросить. Здесь у половины детей нет, а ещё у половины детям уже лет по 10-20. Конечно мамочки уже не следят за прикормом и не знают,что прикорм можно вводить с кусочков и мяса. У этих мамаш от таких новостей глаза на лоб лезут. Это не тот форум. Здесь до сих пор думают,что дети жуют только зубами, а если зубы полезут после года, то и пюре прикорм до двух лет должен быть