Buketik• 01 апреля 2023

Мовонька.

Рік тому, на початку війни багато хто на порадниці намагався рідненькою писати. А тепер от зайшла, і 80%, як не більше, знову мовою окупанта пишуть. Якось геть сумно стало. Майже усі мої знайомі перейшли вже на сторону добра, хоч і смішно іноді у них виходить, та все ж намагаються. А тут таке...
СОЛНЦА ЛУЧИК• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Все, мені все по типу ясно. Тепер розкажіть як тему закрити, бо інтерфейс змінили, і не знаю як)))
Тепер лише терпіти😁
Ніяк тему не закрити Немає такої Хфункції.
Це ваша карма

автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляDark_Yasna
бан теме
Давайте, бо я б і сама вже закрила б, та не можна, кажуть місцеві
СОЛНЦА ЛУЧИК• 01 апреля 2023
Ответ дляDark_Yasna
бан теме
Облиште.
Все гаразд.
Argesha• 01 апреля 2023
Ответ дляКатя.-
Тайна/ русский язык наш родной- а не московии. А вы так легко готовы все отдать
Удалено администрацией...
Amalpi• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Я вас образила чимось?
Всех русскоговорящих оскорбили
manri• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Та я ж кажу, зайшла оце, рік не була
напевно за бугром сидите? і вирішили зробити перевірку , командуйте у Європі , мы тут как хотим так и говорим ясно!!!!
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Я думала они напали на Австрию потому что ’исконно немецкие земли’
так в них весь світ був’ їх’. І раса мала бути одна - арійська. Ну типу всі світлоокі, високі блондини. особливо гітлер і ко - підходили під опис арійців. Цікаво, як вони пояснювали своєму стаду, чого під параметри не потрапляють.

olgabaluta• 01 апреля 2023
Автор, как Вы относитесь к нашим военным, которые сейчас защищают Украину и говорят, при этом, на русском языке?
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ахахах) очень просто,всех кто кричал ’король голый’ - убивали)
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
А ви звідки до нас потрапили, немісцева ви наша?
hrushyk• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Ну всьо, мені капець))))
Зараз нажаліються,тему закриють,Вам бан вліплять )
Чого Вас понесло сюди через рік ?
Argesha• 01 апреля 2023
Удалено администрацией...
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
так, це завжди працює
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
100%
rybka21• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Ну всьо, мені капець))))
не кокетуйте
ви знали навіщо прийшли
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Знаю одного такого, мій кум))) то й задовбую його, кажу- давай хоч суржиком, май совість. Я змогла і ти зможеш
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
А ви зможете як він?
la_kris.tio• 01 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Автор успокойтесь, а.
Кто на каком языке хочет, на таком и пишет, это личное право каждого.
Поддерживаю. Могу и по-украински и на русском и нет Никой в этом проблемы)
olgabaluta• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
У меня близкая Подруга на фронте, в горячей точке. Говорит на русском языке.

автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Як так можна, ви ж не знаєте яким чином я переживаю цю війну, що роблю останній рік?
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
автора на неї нема
Dani777• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Та я ж кажу, зайшла оце, рік не була
Зашли срач создать? Поднять то, что обычно поднимают когда нужно? Какая случайность
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Переделайте ей,что настоящие украинцы её осуждают.пусть переходит на сторону добра, а то психованный дед во Львове её ударит и отправит в Днепр
olgabaluta• 01 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
автора на неї нема
Ага, она бы ей высказала)). Нечего людям жизни спасать, или учить рідну мову!
ЗайкаСвоя• 01 апреля 2023
А меня одну вот это вот смущает -
ридненька...мовонька (сисечки-...диточки..пальчики...малышочечки...)

Простите, автор, но как пенопластом по бетону. И не важно на каком языке)

’..ой, девоньки, годочек меня тут не былошечки, а как пришла - родненьким язычком то никто не пишунькает, чегой-то на бочок злюченьки все перебегунькали, прямо душонька опечалилась...’

автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
А ви зможете як він?
Навряд чи, бо у нього освіта військова, а у мене - ні. Але я свою дрібку для перемоги роблю, чого і вам бажаю
olgabaluta• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Ага, передам 😂
Ариэлла• 01 апреля 2023
Ответ дляla_kris.tio
Я так же, мой родной украинский, а пишу и по русски и по украински.
Сестры Гримм• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
А ви звідки знаєте що я роблю чи не роблю?
PmB• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Я вас образила чимось?
Вы образылы мову.
Мовонька, ридненькою.
Тьху.
Всегда знала что людишечки )))) любящие ласкательно преуменьшительно коверкать слова с двойным дном.