Buketik• 01 апреля 2023

Мовонька.

Рік тому, на початку війни багато хто на порадниці намагався рідненькою писати. А тепер от зайшла, і 80%, як не більше, знову мовою окупанта пишуть. Якось геть сумно стало. Майже усі мої знайомі перейшли вже на сторону добра, хоч і смішно іноді у них виходить, та все ж намагаються. А тут таке...
Polz• 01 апреля 2023
А як вам нац канали з рос озвучкою? Стб

Amalpi• 01 апреля 2023
Вы сейчас на стороне добра?тогда не надо провоцировать конфликт
Конкордія• 01 апреля 2023
Давно не розводили полеміку по мовному питанню ...
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляPolz
А як вам нац канали з рос озвучкою? Стб
Я не в курсі, бо не дивлюсь тб
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Дивне питання, особливо враховуючи вашу мову
mamarama• 01 апреля 2023
Началось в колхозе утро...
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Та я ж кажу, зайшла оце, рік не була

Success2013• 01 апреля 2023
Удалено администрацией...
Amalpi• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Я не оскорбляю людей за язык
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ооо) языковой срач, давно не было
Сильнее шатайте страну изнутри, орки вам за это спасибо скажут
uul• 01 апреля 2023
Для кого-то ’язык оккупанта’,а для кого-то родной язык, это не Вам решать точно.
кет8888• 01 апреля 2023
Все вас заклюють, тут не можна говорити про мову.
ksusha1155• 01 апреля 2023
Все стає краще))
Яни• 01 апреля 2023
У вас тема у лютому створена
Кузякин• 01 апреля 2023
Тс тп
Конкордія• 01 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Та я ж кажу, зайшла оце, рік не була
Перед вами вже тут розгойдували човен інші не часті гості форума. Яка ціль допису?
Чаюри• 01 апреля 2023
Оно навіть Золкін узькою шпарить, а він ніби корисний для нас чувак. Це прямо важливо зараз ткнути у мову?
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ длякет8888
От би ще знати, де почитати список таких тем, за які клюють)))
Ариэлла• 01 апреля 2023
Автор успокойтесь, а.
Кто на каком языке хочет, на таком и пишет, это личное право каждого.

Sweet_Dreams_• 01 апреля 2023
Дуже стараюсь . Иноди буває ступор и в той і в той бік .
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляSuccess2013
Удалено администрацией...
Я в самому центрі Європи, в Україні сиджу
lekon-lekon• 01 апреля 2023
Ответ дляuul
А що не так? Язик окупанта=рускій язик=родной язик що в цьому твердденні не так? Де недостовірність?
rybka21• 01 апреля 2023
а тут за таке банять, і правильно роблять.
автор Buketik • 01 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Я не оскорбляю людей за язык
Я вас образила чимось?
Success2013• 01 апреля 2023
Удалено администрацией...
Worrm• 01 апреля 2023
А я роблю висновки не з Порадниці, а з живого спілкування. В моєму оточенні (Київ) багато людей перейшло на українську мову. Якщо хтось не перейшов, завжди намагається відповідати українською, коли я українською звертаюся. Навіть якщо Вам вбачається зрадонька,не засмучуйтесь, запевняю Вас, суспільство стало НАБАГАТО свідомішим ніж до війни.
Нещодавно їхала в Експрес таксі і там водії між собою (по радіоефіру) спілкувалися українською.
Основний перелом у свідомості людей відбувся. Не все зразу, не будемо нікого ганьбити за російську, бо це тільки демотивує.
ku4eravaku4erava• 01 апреля 2023
Вы троль
РыжаяЛиса• 01 апреля 2023
Да будет срач...
Катя.-• 01 апреля 2023
Тайна/ русский язык наш родной- а не московии. А вы так легко готовы все отдать
Milka8181• 01 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Тс тп
ахаха)) обожаю ваши посты, это два слова или четыре? буду разгадывать ребус