Buketik• 01 апреля 2023

Мовонька.

Рік тому, на початку війни багато хто на порадниці намагався рідненькою писати. А тепер от зайшла, і 80%, як не більше, знову мовою окупанта пишуть. Якось геть сумно стало. Майже усі мої знайомі перейшли вже на сторону добра, хоч і смішно іноді у них виходить, та все ж намагаються. А тут таке...
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Тримаються принципово, тому що це маразм і приниження - вимагати від російськомовної у більшості своїй країни тотального переходу на українську, враховуючи те, що навіть свою державність Україна здобула завдяки нашим російськомовним співгромадянам, яких Чорновол свого часу, їздячи по регіонах, особисто вмовляв підтримати незалежність на референдумі, обіцяючи натомість визнання російську другою державною. Тепер ці люди, що створили державу Україна, ошукані.
Ну це вже страшно читати 🙈🙈

Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Взагалі -то якраз наших російськомовних громадян більше за всіх і вбито у цій війні, якщо ви згадуєте Маріуполь з його 120 тис вбитими. А вбивали їх чечени і українці лднр в більшості своїй. То хто жертва і хто окупант?
А кацапи тут ні при чому? У вас завдання відбілити кацапів, розказуючи про ’більшість’ - чеченців і українців з лднр?? Звідки цікаво така дивна статистика у вас?
Argesha• 02 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ошукані, бо пішли і проголосували тоді за Чорновола?
У вас трабли із усвідомленням написаного?
Ошуканими, бо проголосували за вільну Україну із другою державною російською.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Де ви такі беретесь? Скоро ви ще напишите, що Україну створили зовсім не українці, Леніни, ще якісь недоросліки з ущербним усвідомленням себе. Існування 1 української мови - це запорука існування нашої держави, бо саме російщина віками стирала нашу ідентичність.
З усіх дописів явно видно, що людина завуальовано впарює нам все, що в раша-методичках.
uul• 02 апреля 2023
Ответ дляolya-lya111
Пам´ятаю-пам´ятаю, Лобода теж так говорила. Мама з-під Ірпіня українським суржиком говорить, а у неї теж родной рускій.
И ? К чему мне эта информация?
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
То ви туи хочете відбілити росіянців?
Argesha• 02 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я у вас питаю. Але вам нема чого відповісти, крім того що це нісенітниця, наче забуваючи що прикрикриваючись саме цією нісенітницею росія прийшла забирати ’свои ісконно русскіе теріторіі’
Вбивці можуть прикриватися будь-якою нісенітницею, що в голову прийде. Читати чи слухати їх гасла чи наративи, викриваючи свій рівень маніпульованості - то себе не поважати.

Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну це вже страшно читати 🙈🙈
Звичайна рашистська брехня. Починаючи з тези про ’російськомовну у своїй більшості’ країну, в якій насправді більше 80% вважають українську рідною мовою.
Argesha• 02 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Собі це питання задайте.
І так, подякуйте ще раз нашим російськомовним співгромадянам, що проголосували на референдумі за незалежність України. Як би вас не корчило, зроби вони тоді інший вибір - Україна б з-під контролю рф не вийшла ніколи.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
А так, якби не Чорновіл, вони би проголосували за перебування в складі рф, ви це хочете сказати? А пйло зараз просто встановлює історичну справедливість для ніби-то ошуканих українців, які так хотіли російської державної?
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Я про європейців запитала у вас. Які послухали вбивць і таких як ви, і вважають, що навіщо Україні допомагати, якщо власне російськомовні регіони були б собі частиною рф, як хоче путін, і ніякої війни. Це думки не тільки Трампа, чи Солженіцина, якого так поважають на заході. Почитайте лівацькі джерела в Європі.
Подрысь• 02 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
это в каких годах? на пороге независимости не могло быть такого процента, не придумывайте.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Собі це питання задайте.
Розкололась би Україна тоді, зроби вони інший вибір. Вони були б в рф.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляПодрысь
Я про теперішні цифри.
А на порозі Незалежності була графа національність в паспорті, наскільки я пам´ятаю. Про мовність опитувань не знаю, але національність українець було точно у 70% ++
Подрысь• 02 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я про теперішні цифри.
вот. А Аргеша Вам о начале независимости говорит. Я вот читаю вас обоих и понимаю, что каждый хочет донести. А Вы только свое видите.
Подрысь• 02 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
к чему эти если бы да кабы, ну не раскололась же, независимость получили.
BusinkaKiev• 02 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Таки гноблять.
Добре, хоч визнаєте це.
Кожен бачить те, що хоче бачити
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляПодрысь
Я попередньому дописувачу відповідала, яка заявила що мешканці східних областей були ошукані думкою Чорновола про російську державну (наче у нього була така влада вирішувати..) і ось тому проголосували за Незалежність. Ще й пів Криму напевно через це проголосували за Незалежність тоді
jif• 02 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
В Европе мальчик женится на мальчике, а Вы считаете, что тут принципиально, на каком языке ты говоришь в быту?
Ну і до чого чиїсь сексуальні вподобання?