Вподобайден• 01 апреля 2023
Как не просрать свою молодость?
Сиреневая цапля• 01 апреля 2023
Вы знаете чего хотите в жизни? У вас есть цели?
Мне можете не рассказывать. Задайте эти вопросы себе.
Однозначная• 01 апреля 2023
Вариантов не так много. Богатый муж и приличный счет в банке + недвижка, собственная хорошая карьера и зп, богатые родители. У особо удачливых комбо
З бісиками• 01 апреля 2023
Никак. Молодость - это миг. Не успеешь сообразить и уже в длительной старости. От 35 лет и до 80-90... ты старик.
Допоможіть знайти• 01 апреля 2023
Ответ дляЗ бісиками
35 лет - это уже зрелость, а не молодость
Милота• 01 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Трахатися за гроші,мати багато статевих партнерів , багато досвіду.
Это не просрать??)))
Там все розмивчато• 01 апреля 2023
замуж не раньше 30
рожать не раньше 30,но не позже 35
замуж выходить за ровесника или младшего мужчину
не жить гражданским браком до замужества
не встречаться с одним парнем более 2 лет, если отношения не развиваются
рожать не раньше 30,но не позже 35
Кнопус• 01 апреля 2023
Ответ дляПищалка
В проститутки идти, что ли?
Это несомненно успех)
жінка незаміжня• 01 апреля 2023
Ви знаєте, нас в інституті було 4 подруги. От зустрілись разм через 20 років. Одна завжди хотіла мати багато квартир - має 6 в Києві, хоча вона зовсім звичайна дівчина була, вийшла заміж за хлопця з автодорожнього.
Інша- головне для неї було вийти заміж. Рано вийшла заміж, народила 3 хлопці, чоловік забезпечує.
Третя подруга- кар´єру хотіла. Виїхала в Штати, отримала освіту, через 20 років повернулась в Київ директором крутої американської агенції. Але ні дітей, ні чоловіка.
Тож, хто до чого прагнув, те й має в решті решт
Вільний митець• 01 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
100%, так і є, і в моєму оточенні також
Пищалка• 01 апреля 2023
Ответ дляКнопус
В проститутки идти, что ли?
Это несомненно успех)
Так,я наприклад хочу,але в мене не виходить ніяк
В мене було всього 3 статевих партнерів ,а хочеться більше звісно ж ,щоб було що згадати на старості років
#Пойду_кгадалке• 01 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Дивно, а в нас все навпаки. Подруга хотіла дітей, вже років 5 не може завагітніти, я хотіла заміж - так і не вийшла, останні 4 роки одна. Інша хотіла стати акторкою - вся в кредитах та без бажаної професії, ще одна хотіла кар’єру - народила хвору дитину 😓 чоловік пішов, робота яка є
Кнопус• 01 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Так проститутка может и не дожить до старости.
р.с. сколько вам лет , если не секрет?
Пищалка• 01 апреля 2023
Ответ дляКнопус
р.с. сколько вам лет , если не секрет?
жінка незаміжня• 01 апреля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Навпаки вийшло тільки у мене з однією з цих подругою: вона завжди зустрічалась з хлопцями на 4 роки молодшими (ну реально ’ дитячий садок’, нам 22 було, хлопцям 17-19). Вона казала, що ніколи б не вийшла за чоловіка старшого її. Так от: у мене чоловік на 4 роки молодший, а її чоловік був на 12 років старшим.
Допоможіть знайти• 01 апреля 2023
Ответ дляПищалка
А много ли хорошего в большом количестве половых партнеров?
Альфред Шнитке• 01 апреля 2023
Я просрала
Мне 38
Ну такое ….. Толстая некрасивая
Хоть деньги научилась зарабатывать и то слава богу
Мне 38
Ну такое ….. Толстая некрасивая
Повітруля• 01 апреля 2023
Заробити багато грошей, поки є здоров´я і сили, щоб потім було що тратити. Все інше неважливо, головне здоров´я і гроші.
Пищалка• 01 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Так є ,що згадати хоча б ,типу гарне проведення часу, секс,тусовка
Луковая• 01 апреля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
замуж не раньше 30
рожать не раньше 30,но не позже 35
Точно. А я вышла на 12 лет старше меня 🤦♂️🤦♂️теперь хочу развода
Допоможіть знайти• 01 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Это может быть и с тремя половыми партнерами