Электричка• 01 апреля 2023
Харьков. Куда передавать показания счётчика газа?
Девочки, добрый вечер. Кто-то знает, куда передавать показания счётчика газа? Подскажите, пожалуйста.
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Передаете как и раньше в облгаз с 1 по 5 число, а они передают в Нафтогаз, или какая там у вас компания)
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Я передаю смс на номер 7104
Через Киевстар
Спасибо. Это чей вайбер, не подскажете?
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляІрина-51f2
Я раньше через 104 юа передавала. Поищу облгаз. Спасибо.
Акукарача• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Спасибо. Это чей вайбер, не подскажете?
Я через Киевстар передаю смс
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Передаєте вашому оператору газорозподільної мережі( облгаз) на 7104, або на їх номер/особистий кабінет, а облгаз передає ці показники в газопостачальну компанію яка на ці показники нарахує вам сумки до сплати..)
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Понятно, спасибо.
Залетна Я тут• 01 апреля 2023
104.ua пишет не доступен. На my.gas.ua достаточно передать? Или доставку отдельно, а газ отдельно?
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Можна і продовжувати так робити, ви як передавали показники так і передаєте. У вас облгаз не змінювався, а у вас змінитися міг тільки газопостачальньник)
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Окремо. Це ж різни компанія.. Одна відповідає за постачання газу, а інша за обслуговування своєї мережі..
На сайті нафтогазу можно передати якщо ви з Донецької, Одеської або Кіровоградської області) Може зараз ще якусь додали, не впевнена
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Нет, там больше нельзя. Я бы вопрос не задавала, если бы можно было)
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Чого «нельзя»? Ви раніше куди передавали?
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
104 юа больше не принимает показания по Харькову.
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Зараз ця система розділилась що вас обслуговує грм і газопостачальник, і ці грм як раз і повинні приймати у вас показники як і раніше, вони ж обслуговують ваш лічильник. А Газопостачальна компанія немає права приймати показники лічильників, вона тільки нараховує суму до сплати на спожиті обʼєми які їй передають )
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ну тоді телефонуйте в ваш облгаз і кажіть їм, номер на платіжці за транспортування газу знайдете, або можливо буде ходити їх контролер та у нього є «свій» номер))
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Я не понимаю, к чему мне эта информация. Эта система разделилась давно. Проблема со 104.юа возникла сейчас. Спасибо, ваше мнение мне понятно. Я хотела услышать информацию от харьковчан.
Крем для арбуза• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Да, 104 больше не принимает. Теперь Нафтогазу нужно передавать (в личном кабинете или тг боте).
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Так я вам і кажу що передаєте в облгаз. У нас він Харківгаз..
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Теперь на сайте нафтогаза или в тг бот нафтогаза.
Спасибо. А трансгазу отдельно показания передавать?
Крем для арбуза• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Я передала только нафтогазу...
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Нафтогаз не зі всіх областей приймає, тільки з тих де у він повністю монополіст і всі клієнти його. Харків туди не входе ніби, чи змінилось щось ?
Электричка
• 01 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Я передала только нафтогазу...
Понятно, спасибо
Крем для арбуза• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Уже входит.
Хочу на Балі• 01 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Уже входит.
Дякую за інформацію, тоді тим паче в особистому кабінеті Нафтогазу або через чат бот вайбер/телеграми)
Крем для арбуза• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Да, так и есть. Как раз вчера передавала чере лк нафтогаза.