Моль Моллівна• 01 апреля 2023
Работа в полиции, плюсы и минусы, подскажите плиз знающие
Девченки, Вы все знаете, подскажите пожалуйста, стоит это того или нет. Сын 26 лет раздумывает над вакансией работа в полиции, "плюшки" описывают (в вакансии) ну очень привлекательно..но насколько это близко/далеко от действительности? Призывают ли в армию(если предположим) потом уходишь из полиции? Получение прав или высшего образования? насколько возможно? Если уезжаешь на 6 месяцев обучения? то кем возвращаешься - курсантом?
Словом, вопросов очень много, понимания что, как происходит практически нет...поэтому очень прошу поделитесь опытом. Заранее благодарна.
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Работа не для любого склада характера. Сможет гонять бабулек с укропом, разгонять мирные митинги и сшибать с нариков мзду, тогда пусть идет
Parasolechcka• 02 апреля 2023
Якщо працювати зі чтарими кадрами, то ні... нехай тікає і як мога скоріше...
Ірина-51f2• 02 апреля 2023
У мене знайомий навчався 6 місяців в Маріуполі, там навчання, типо екзамени, з першого дня зарахування до навчання тебе працевлаштовують і ти отримуєш зарплатню. Якщо це державна поліція, а не патрульна то там є чіткі вакансії в яке місто хто потрібен на того і буду вчити. Мій знайомий конвоїр, слідкує.. Але ми з Донецької обласної тому його ще до 24.02 відправляли у сіру зону де він декілька місяців був на службі як «участковий», за це давали посвідчення як учасник бойових дій. Зараз стоїть на блок посту недалеко від Бахмуту, в сусідньому місту.. Така собі робота. Уявіть звільнили місто як наприклад Лиман і туди треба поліцейських і він іде туди на службу.. У нас так прилетіло туди по території поліцейськогї ділянки. Це ж не просто вулиці патрулювати, можуть будь куди направити. Тому треба думати чи готовий він до такого