Завжди мало• 02 апреля 2023

Підкажіть, чи можна зараз придбати такі ліки.

Доброї ночі. Підкажіть, чи можна зараз придбати л-тироксин 100 без рецепту? Ліки як на зло скінчилися , от така я везуча, божилася, що після того кошмару 24 лютого матиму запаси завжди , та не тут то було і вже 2 добу пропускаю прийом ліків, бо в декількох аптеках , котрі обійшла кажуть, що і рецепт потрібен і нема в наявності , бо розкупили. І з ацткловіром та сама біда. Простудилися і на губах герпес вискочив, якщо не пити таблетки ( герпевир, ацикловір) то він далі йде на слизові оболонки носу і тоді вже дуже довго загоюється в ніздрях. Права ніздрях вже уражена ( Маю крем та він заслабкий. Читала, що наче відмінили цю ахінею з електронними рецептами, але в аптеках розводять руками. Я вже і поплакала і поматюкалася. Сімейний лікар в телеграмі не відповідає, бо ж я явно не одна така, на добродок відгукуються, та за гроші. Довелося заплатити 350 грн за консультацію , аби мамі заодно на престилол 10 дали рецепт, і то певно через ажіотаж чекали довго. Як ваші справи з придбанням ліків?
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Дякую вам! Я завтра спробую ще в декількох аптеках знайти, якщо не вийде , можна буде вам сюди написати? Ви з Києва? Спасибі що відгукнулися!
Делайте онлайн-заказ, зачем вы ходите по аптекам?

Колдунья-вещунья• 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Меня не вносили пока))
А меня, если что, найдут
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А меня, если что, найдут
Стрекозей• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Да, я из Киева. Могу отправить из своих, если не купите, но у меня 50. И есть сотка, вроде, но она из Германии, там все на немецком
Могу купить в аптеке рядом, я сегодня покупала 50 без рецепта
автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ось чому. Чи ви про 911? Я до них приходила і не було в наявності. Хоча на сайті писало, що є. Їхати в інший кінець міста, де так само пишуть що є ліки не було змоги. Завтра буду знову пробувати.
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Так вы закажите, вам придет подтверждение, и пойдете заберете
автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекозей
А в якій аптеці? Я б сама підскочила, якби знала напевно, що там будуть. Раз без рецепту. Бо в аптеках, де писали, що тироксин є, по факту його розкупили.
Стрекозей• 02 апреля 2023
Автор, посмотрите, вам такие нужны? Мне их друзья в Германии покупали, но я их не пила т.к. мне нужна была 50, ну и немецкий язык, я не понимаю, это тот тироксин или нет? У меня таких 100 таблеток
Стрекозей• 02 апреля 2023
Фото

автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ось так вже штук 10 аптек скасувало, це я як приклад зкинула. Воно пише , що ліки є, а насправді їх нема. Може дійсно треба поїздити завтра по місту та й пощастить.
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Та ну. ездить не вариант. Я заказывала и забирала без рецепта
Стрекозей• 02 апреля 2023
И такие еще, пластинка, выдали из гуманитарки
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Попробуйте 50 заказать, может, оно 100 не пропускает. Я заказывала 50. Можно пить по 2 таблетки
автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекозей
Так, на ваших фото вони. Я можу їх у вас купити?
Стрекозей• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Троещина, конец))
Колдунья-вещунья• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Вы не понимаете, что приходили в аптеку, в одном городе, а склад и онлайн-аптека находится в другом городе? Правде не понимаете, или прикидываетесь, чтоб создать страшную картину в нашей стране?
То биш, издеваются над людями, посмотрите, что творят, хреста на них нет, я рыдаю, все рыдают, прессе рф есть, что рассказать.
Так?
Я дала конкретный адрес, где лежат Ваши таблетки. Купите их.
Стрекозей• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я бесплатно их отдам
Я принимаю 50, а не сотку
Просто в Германии смогли купить только 100, это было в марте-апреле, когда у меня паника была
Стрекозей• 02 апреля 2023
Я открываюсь, пишите адрес
автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекозей
Троещина, конец))
Ой, це з правого берега як в іншу країну поїхати , шуткую) та як не буде вибору, що поробиш)

БезПаспортаНеПродаю• 02 апреля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Все будет без рецепта как и рпньше. Не аолнуйтесь, во время военного положения нельзя вводить эту хоень
Вже уточнили, що без рецепта тільки на окупованих, оточених і з активними бойовими діями.
автор Завжди мало • 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекозей
Я бесплатно их отдам
Я принимаю 50, а не сотку
А як вам в особисті писати, аби не фігурували тут мої дані. Я у вас їх придбаю, не треба безкоштовно.
Стрекозей• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я открылась, чтоб вы написали адрес, деньги брать не буду, но доставка за ваш счет
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекозей
Вы не открылись)
Елена1265• 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Вы не открылись)
Блин
Елена1265• 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Вы не открылись)
Птичку забыла снять, а сама сижу в уверенности, что открылась. Мне же мое имя светится 😂
МамОмужа• 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Пришла сегодня за онлайн заказом-нет в наличие того, что было подтверждено вчера. Морозились по-полной, так что онлайн заказ в сегодняшних реалиях не даёт никаких гарантий, что вы заберёте полный список лекарств
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Та я так и поняла
АдеКВАтная• 02 апреля 2023
Ответ дляМамОмужа
Может, сегодня после ажиотажа такое, я сколько заказывала, всегда отдавали
МамОмужа• 02 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Так и я всегда заказывала, без проблем. А разводить ажиотаж в стране, где больше года война и население уже сталкивалось с дефицитом тех же лекарств -кощунство.
Патриоточка• 02 апреля 2023
Так была же доставка курьером в 911! По-моему, от 500 грн бесплатно. Зачем по всему городу ездить?