Істеріомама• 02 апреля 2023

Лучшая паска на просторах Ютуба?

Давайте составим рейтинг)
Скорая помощь• 02 апреля 2023
Нема

Пез Году Неделя• 02 апреля 2023
Мне нравится крафин!
Сколько пыталась сделать волокнистый панетон у меня не выходил((
неДоЖиру• 02 апреля 2023
Є. Таня
Наивная Хо• 02 апреля 2023
У Лілії Цвіт з´явився рецепт заварної паски. Хочу спробувати в цьому році.
Пез Году Неделя• 02 апреля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Раджу вам заранєє спробувати… у пасхі головне смачна здоба і іі довге смачне зберігання. Я дивилася на заварні паски, але у результаті…. Мінус бо звалюються дріжжі і паска стає дуже щільною і важкою.
Пез Году Неделя• 02 апреля 2023
Головне для красоти - куркума, тоді тісто жовте, і коньяк - тоді здоба 4 доби зберігається без укриття.
Маргарин чи масло?! Я обираю маргарин так як масла всерівно хорошего немає, а у маргарині є якісь домішки спеціально для випікання. Використовувала і те і те.
Хелицера• 02 апреля 2023

Начались темы про паски,как перед Новым годом про новые салаты,но в итоге готовят по привычным рецептам.))
Файна цьоця• 02 апреля 2023
Я купую пането́не, це найкращий варіант.
Лунтик-паунтик• 02 апреля 2023
Пеку александрийскую и какой-то старый рецепт по записи.
Послушаю может что новое интересное услышу

Атятя_тётя• 02 апреля 2023
Очень вкусные получаются с Кулинарим с Таней, последнее видео
Наивная Хо• 02 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Дуже дякую за пораду, прислухаюсь
Хвильоватиша• 02 апреля 2023
Краффины версия2 у Люды Изи кук. Самый вкусный рецепт.
Засомневаю• 02 апреля 2023
Полюбила краффин от Люды изи Кук
Скорая помощь• 02 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
В мене до заварного тіста на паску питань ніколи не виникало, зпвжди ідеально. Ніжна, пухка, не кришиться, зберігається довго , не черствіє до ’гробків’.
Инфотуфелька• 02 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Мені теж подобаються такі пасочки, проблем з ними ніяких не було
Пез Году Неделя• 02 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
До грибів паска взагалі не черствіє. Пухка і не кришится)))) це різні поняття. Мігка, але важка за рахунок тіста. Це як кекс на маргарині і на сметані! Вони різні.
А якщо тісто пухке/ легке воно кришиться при нарізанні.