Джерело:
"Аби детальніше дізнатися про нові правила прийому чоловіків призовного віку до медичних закладів, за роз’ясненнями наші журналісти звернулися до директорки департаменту охорони здоров´я Тернопільської ОВА Ольги Ярмоленко.
– Звичайно, під час звернення до медичної установи чоловіки призовного віку повинні мати при собі документи, серед яких і військово-обліковий. Але, це не означає, що коли людина потребує термінової допомоги, лікарі будуть цікавитися, чи стоїть він на обліку у військкоматі. Вони першочергово надають необхідну медичну допомогу, а вже потім все інше. Я ще не чула від пацієнтів, щоб наші медики дали комусь померти, якщо немає військового квитка, – каже Ольга Ярмоленко.
...
– Якщо мова йде про планову допомогу (довготривале лікування, заплановану операцію), то в пацієнта питають наявність військово-облікових документів. Забув вдома – просто принести. Якщо людина відмовляється надавати військовий квиток, то наші медики скеровують пацієнтів до військкомату. Коли ж до працівників надходить інформація про ДТП з потерпілим, інсульт, інфаркт, отруєння, серйозні травми, то вони виїжджають на виклики і перед ними стоїть мета – врятувати життя людині. Навіть, коли людина отямилася після операції, у неї не питають про наявність військового квитка, а продовжують надавати медичну допомогу, – додає пані Ярмоленко."
Хтось зіштовхувався з тим, що у лікарнях чи поліклініках вимагають військовий квиток у чоловіків? За яких умов? За хірургічних втручань чи за будь-якого візиту?
...
Ответ дляLianaa_06
Где вы такие новости находите)))). То жениться нельзя, то не лечат. Ну, думайте головой!
ну тут журналісти просто транслювали слова цілком собі офіційної особи. Кому ж тоді вірити?
Ответ дляRemensa
От би всі так закони читали,як телеграм, то було б добре.
який телеграм? Журналісти посилаються на директорку департаменту охорони здоров´я Тернопільської ОВА Ольгу Ярмоленко.
Ответ дляRemensa
А закон де?
Не знаю, де закон. Окрім законів є ще підзаконні акти і різноманітні внутрішні розпорядження. Чи ви жодного разу не зіштовхувались і не зустрічали свавілля на місцях?
Якщо не довіряти офіційним посадовим особам, то кому взагалі довіряти?
Для цього і створена тема, щоб зібрати інформацію від інших з перших уст - як відбувається на практиці.
Ответ дляjohnnybegood
Внутрішні розпорядження нехай запхають собі в дупу, якщо не має законних підстав.
Вона може розказувати все, що завгодно.
Шукайте закон, що це підтверджує.
А то буде,як ліками і рецептами.
Вона може розказувати все, що завгодно.
Шукайте закон, що це підтверджує.
А то буде,як ліками і рецептами.
Усім хто не довіряє джерелам офіційних осіб і хоче якийсь закон чи статтю в Конституції - шукайте самі, будь ласка. Я усього лиш хочу дізнатись, як відбувається на практиці. Є коментар від посадової особи достатньо високого рангу - отже, як мінімум є підстави вважати, що це не просто так.
Ответ дляjohnnybegood
Якщо офіційниі особи таке розповідають, значить вони десь беруть цю інформацію. От нехай і покажуть - де
Ответ дляRemensa
Безумовно. Звертайтесь, будь ласка, до Ольги Ярмоленко.
А я прошу тутешніх користувачів розповісти, чи зіштовхувались вони з цим на практиці.
Ответ дляК@тен@
а какая разница где? вот пришел мужчина, его не принимают без военного билета. И? Он пойдет в полицию? очень вряд ли, полиция ему разве что помочь добраться до военкомата может. До одного места отсылы к законам здесь
Гаряча лінія МОЗ та лінія Департаменту управління охорони здоров´я дуже помічна))
Ответ дляjohnnybegood
Спочатку дайте посилання на допис, під яким ми можемо требувати коментарі від пані Ярмоленко, щодо цієї ситуації.
На офіційних сторінках департаменту цієї інформації нема.
Фактично, ви принесли брехню: свідомо, чи в силу своєї довіри всьому написаному
Ответ дляjohnnybegood
То ж ви цікавитесь. Там немає жодного посилання на офіційні документи. Тільки слова посадовця.
Навіть не посадовця, а якогось журналіста
Ответ дляRemensa
Я цікавлюсь тим, що написано в оригінальному пості:
’Хтось зіштовхувався з тим, що у лікарнях чи поліклініках вимагають військовий квиток у чоловіків? За яких умов? За хірургічних втручань чи за будь-якого візиту?’
Якщо ви цікавитесь юриспруденцією - будь ласка, у вас є всі вихідні дані, щоб розпочати пошук юридичних текстових першоджерел.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2023
Ну під час будь-якого візиту точно ні. Просто спитали прізвище і перепитала, чи не змінився телефон. Щоб в хелсі візит відмітити. Хірург
Ответ дляjohnnybegood
Не читайте жовту пресу