ir.zhuck• 02 апреля 2023

Ви зрозуміли що відбувається в Лаврі?

Зараз стільки всього пов´язаного з Лаврою і з православ´ям московського патріархату, що дивуюсь.
І заяви, що дають люди, прихожани тої церкви також дивують. Таке враження, що люди взагалі не розбираються в цих моментах...
Ось і опитування вирішила створити для цього!

І маленький опис з поясненнями:
1. Лавра - це музей. Його було арендовано УПЦ МП і 29 березня аренда закінчилась і не продовжена. Так як вони там робили перебудови, що не узгоджувались з музейним фондом. Держава хоче повернути собі музей.
2. Монахи, що там живуть вважають Лавру своєю територією назавжди.
3. УПЦ МП підпорядковується МП (Московському Патріархату). Вони завжди заявляли про те що на них є благодать, а в ПЦУ автокефальній не має. і завжди заявляли, що саме під МП вони.
А після 29 березня різко заявляють, що з МП не мають ніяких зв´язків.
4. 2019 році ПЦУ отримала Томос, тобто була визнана Константинополем як незалежна її частина. Церкви МП могли перейти у склад ПЦУ.
5. Ці дві православні церкви мають різні верхівки (різне керівництво).
6. Служби в УПЦ МП - на рос.мові (чомусь вони її називають старослов´янською), хоча в деяких і укр. Церкви ПЦУ ведуть служби виключно укр.мовою.
7.Дійсно Бог один і це все розділення умовне. Але, коли голова УПЦ МП, точніше Павло Лебідь, заявляє, що добре, що Херсон взяли кацапи, і ще купу всього і веде промосковську пропаганду, то навіщо нам така церква???
8. Ніяких гонінь на православних зараз не має. Є намагання прибрати осередок московщини в центрі України і повернути державі музей!!!

Яка ваша думка?

Позначення:
УПЦ МП - українська православна церква московського патріархату
ПЦУ - православна церква України (це та що отримала Томос).
Результат:
вже голосів: 880
658 (74.77%) Розумію, що в Лаврі московськи
140 (15.91%) Не розумію що там
82 (9.32%) В Лаврі українська незалежна ц
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляDonnafugata
Ну ми говоримо в контексті морального права саме священників насолоджуватись мирськими благами. А то виходить, що якщо багатство не гріх, то завтра і піст не обов´язковий, і молитва, і в рукоблудії нічого поганого немає. Обмеження, які пропагує церква, вони ж не просто так існують. Суть в тому, щоб за мирськими благами людина не забувала про Бога, про духовні цінності. І священники своїм прикладом мають бути взірцем для прихожан.
У випадку з Пашою Мерседесом все дуже чітко- мирське переважає духовне.
Нет, нет и нет.
Разврат - грех. Онанизм и порнография - грех.

А богатсво не грех, и по Библи цари в царских одеждах и все в золоте - верующие. И ни в одном месте это не грех для них был.
А грехи были - блуд, предательство, убиство, колдовство.

Другое дело, когда человек допускает гордыню, и богатство - это его бог и идол, котрому он поклоняется. Вот это грех.
А если человек сердцем не привязан к материальному, не поклончется ’своей прелести’, то это не грех.

Такое могут писать только люди котрые Библию в глаза не видели. А все верующие обязаны ее читать. Это закон Бога, Бога, в которого они верят и по закону его они должны жить. А чтобы жить, надо этот закон знать. Тогда никто вам лапши не навешает, что можно, а что не можно
jkz007• 02 апреля 2023
Ответ дляnitka83
Розкажіть тут, що можете. Люди мають знати правду.
Он сьогодні в Хмельницькому попи мп побили військового. І кого притягнули до відповідальності поліцейські? Звісно військового. Це все великі гроші, дуже великі і вони кришуються нашими вищими інстанціями. Для чого мені тут щось розказувати, щоб до мене приїхали і зробили но-но-но?
Ви ж нічого не зможете зробити з тою інформацією і я теж.
Просто знайте собі, що то не церква, а структура для відмивання бабла (хто прийняв закон що дохід церкви неоприбутковується і не контролюється?) І вона вигідна 80% нашим депутатам, прокурорам і т.д.
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляInnaV
Я Вам про таксу, а вы переводите на ритуалы и незнание законов.
Я серьезно должна знать их таксы? Я смотрела, как священника с дьяконом застукали голых. Вот это грех.
chancee• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Я не в курсе его прайсов. Как и впс никто не заставляет к нему идти и нести свои деньги.
Праведность за деньги не купишь, поверьте. Это все самообман
Вы понимаете, что для вас нормально выражение « к НЕМУ идти». Человек хочет пойти в церковь, как в храм божий, а не к « нему». Это что, ресторан, мужской клуб? Сделали из церквей торговые лавочки и занимаются накопительством
Uma_• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Какая ваша забота, кто и что за что купил? Если человек вор, то вор должен сидеть в тюрьме и рано или поздно так и случается. Остальное не ваши заботы. Свои деньги считайте
О, ну нарешті ваша справжня натура починає вилазити)
Дійсно, яка ваша забота, не рахуйте чужі гроші і дайте вже тим попам спокійно красти.
Uma_• 02 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
ПЦУ каноничная - смешно
Чому? Розкажіть, може разом посміємось.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Так і ми ж про те - повинен сидіти в тюрмі. А не прикриватись за свої економічні злочини рясою ченця
WomAnn• 02 апреля 2023
22 матрешки в теме
begovelik• 02 апреля 2023
Який зв´язок це все має до Бога?
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляchancee
А вы путаете понятие богатство и накопительство. Определитесь для себя, не « накопительством», что есть грех, эти « батюшки» занимаются.
Вы законов Бога не знаете, не читали, но рассказываете другим, что им там определять.
Для меня священник живущий в разврате, блуде, гомосексуальных отношениях - грешник.
И его имущество при этом не играет роли.
Написано в Библии ’лучше человеку оставаться так, чем заключив договр служить Богу, опять впасть в грехи. Такому будет хуже, чем до покаяния’ Потому что дальше написано - в человека входят бесы.
И потом такие бесноватые священники насилуют детей, бухие сбивают людей на машинах, занимаються развратом и благословляют убийства и войнв.
Потому что в них бесы. Это сатанисты.
Но бесноватым человек становится не потому, что он на Мерседесе. А потому что он нарушил закон Бога.

А законы Бога какие? Вы верующая, вы читали 10 заповедей? А это только начало закона и там - не блуди, не завидуй полю и дому соседа своего.

Где там про ’сосед должен быть нищий, ни поля, ни дома, ни мерседеса’?
Нет там такого.
Там написано - не завидуй богатству соседа своего.
Богатство - не грех. Грех зависть.
Uma_• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Нет, нет и нет.

Аааа, то у паші мерс, одяг, хата як у циганського барона вся в золоті, це все просто щоб краще було думати про високе?
’я художник, я так вижу’ ?))
Горськ• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Гражданской войны и майдана за московских попов не будет.
Про це і мови нема,кому вони треба.Тут майже в кожного на війні близькі служать і гинуть,а то ще через таке падло ,я й не думала що там таке багатство,аж прозріла.
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
Ответ дляTatyana_1975
Мала нещастя по роботі перетинатись зі ’святим отцом’ з Лаври. Натуральний ФСБшник. І нічого святого крім бабла, але все під прикриттям ’святості’
Хтось із наших СБУшників казав про мільйони доларів на місяць! які вивозилися на московію. Це не тільки про ’зароблені’ пожертви і торгівлю, а про відмивання кримінального бабла. Багато підакцизних товарів виготовлялось без усіляких дозволів на приватних заводиках, і тд. Це така величезна мафія, що страшно підступатись.
А віряни є які і досі вірять у ’святість’ цих діячів Лаври
Donnafugata• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Нет, нет и нет.

От що каже про багатство:

Имея пропитание и одежду, будем довольны тем.

Якраз любов до брендів, конкретної марки машин - це і є прояв гордині. Тобто людина, як ви кажете, серцем пов´язана до матеріального.
В біблії в золоті були царі і правителі, а не апостоли і пророки , які несли слово Боже.
LudaSHS• 02 апреля 2023
Ответ дляГорськ
Там намекают выще про раскол и проблемы.

Я вообще их не вижу, все мои - за гнать московитов метлой и подальше.
Нет ниодного знакомого, кроме родички что в Почаев ходит, но там 80+
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляchancee
Идите в церковь. Кто вам запрещает?

Любому веруюшему человеку надо знать законы Бога, которому он поклоняется . Вы это понимаете?

Когда вы знаете закон, вы сразу отличите грешного от праведного..
И вы в церковь, где процветает разврат, грех и ведьмы на пороге кидаются, что ты не в том платке, вы в такую не пойдете.
А найдете маленькую, скромную, но там будет любовь, мир, покой душе вашей.
Даже, если священник там будет на Тесле. Вам там будет хорошо душевно.
chancee• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Нет, вам всего лишь надо не прочитать вырванную цитату из Библии, а открыть полностью главу и почитать, за что их Бог наказал? За богатство? Нет. За блуд, разврат, за оргии, котрые они устраивали и детей своих сжигали новрожденных на костре.
Вот за эти грехи они были наказаны и дальше говорится, что ’богатсва ваши накопленные как прах, когда вы погибните за блуд свой’
Вырывают фразу из контекста и фантазии свои мусолят - нельзя быть богатым.
Блудить нельзя. П оюдям ее грамотным, котрые Библию не читали, можно навешать лапшу какую угодно.
’Много народа моего погибает за недостатком знаний’
Вы действительно считаете этих попов праведниками? Они» сердцем не привязаны» к накопительству?
malinka.ya• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS

Никто их не выгонит , это всего лишь фарс, имитация бурной деятельности.
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляir.zhuck
Після 24.02.22 і зрозуміли, що вже точно пора. Певно як раз і готували компромат. І прослушку встановили і записи зробили.
Але поки Пашка не почав бризкати слиною на Зеленського - не чіпали.
Tanusha 78• 02 апреля 2023
Ответ дляjkz007
Ну так ви спочатку поцікавтесь, за що того військового провокатора ’побили’, а потім вже обурюйтесь
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляUma_
Каждый судит по себе. Воровство грех. Иуда был вор и крал из общей сумки. Воры всегда рано или поздно получат свое. Все эти блага временные.
Вы за свою душу переживайте. Вы отчет перед Богом за себя будете давть. Ни за попа - вора, ни за священника, ни за соседку - а за себя.
Как вы жили, как поступали, когда знали, что так нельзя делать.
Так что переживайте за себя, это будет больше пользы для вас же
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляvikinguryonok
Не можна допустити, щоб в серці нашої столиці залишалось вороже кубло
Для нас вороже.
Для Татарова своє.
Коли треба було розігнати Майдан,застосували все включно до зброї.
А тут ні.
Мямляться.
Uma_• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Идите в церковь. Кто вам запрещает?

Даже, если ваш фитнес-тренер будет весить 150кг
даже если повар будет готовить еду грязными руками
даже если логопед двашего ребенка будет иметь дефекти речи
даже если учитель будет писать с ошибками
....
но главное же, что вам там будет хорошо душевно!
удачи)
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляir.zhuck
Які це сектанти в Лаврі?
Натуральні.
Подивилась там частина ,зовсім на біснуватих схожі.
На побожних людей - ні
Snow bunny• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Так я и хочу чтоб воры сидели в тюрьме а не в Лавре и меньше было мезмозглых их оправдывающих.
Tanusha 78• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Да нельзя верить всему, что показывают!
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляUma_
’я художник, я так вижу’ ?))
Если этот человек благословляет войну, то он не Божий служитель. А богатство сатаной дается и Майклу Джексону и ’священнику’ и сталину. А потом раз и нет человека. А где он будет проводить свою вечность - другой вопрос для веруюших.
И я вам, как верующей скажу, в Библии написано ’сколько дней жизни вашей, при большей крепости 80 лет’ а потом? ’Вы на этой земле странники, проходящие испытание’ а потом? ’Вечность. Или рай или ад’
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляDonnafugata
От що каже про багатство:

Вы апостол или пророк?
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляchancee
Нет, не считаю. Иногда в ужасе, кто правит церковью. Потому что я не на богатство смотрю, а на другие признаки одержимости бесами.
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляjkz007
Шкода наших людей. З усіх прасок ´паша мерседес´. А всі інші їздять на рено? В нашої вр машинки цікавіші набагато. Але ж тема не про це.
Це не церква!!!!! І всі ті попи продажні параші, я знаю це зсередини. Зберігання зброї це пісчинки з їхніх дій. Довга історія. Але дивно, чому СБУ досі чекала. Якщо така інформація є в мене, звичайної людини. То що роблять вони? Чи не було вказівок це все розслідувати? А якщо не було, то кому це вигідно було?
Мої обідві бабусі пережили війну і жодного разу вони не зайшли в церкву мп!!!
Зеленський цю ФСБшну шоблу ще й нагороджував.