Feel good• 02 апреля 2023

Почему метрополиту, который ездит на мерсе и носит Луи Виттон, все руки облизывают

Смотрю видео с этим Пашей Мерседесом - надел шарфичек виттон за 1 тыс.евро, вышел со своего дорогущего поместья, сел в дорогущее авто - приехал и прихожане, которые с трудом концы с концами сводят, руки ему облизывают и деньги жертвуют.

Что в головах у людей?
Так этот Паша просто часть, что отымел показывает.
Другие верховные церковнослужители (не говорю за всех), это все имея, просто скрывают.

И где здесь место вере?
И в кого и кому? Паше Мерседесу и таким, как он?
Prodavec-b0a2• 02 апреля 2023
Потому,что это чёрный кардинал!😎
Мафиози!!
Oksuchakr• 02 апреля 2023
Паша крышует очень много всего.
На него много лет пытались журналисты наезжать , так он в открытую угрожал и спокойно говорил, чтоб не смели к нему приближаться , а то одна журналистка беременная вот так задавала вопросы, а потом выкидыш у неё был.
Дело в том , что через Пашу проходит очень много коррупционных схем с людьми из власти. Церковь не облагается налогом и товары , ввозимые из-за границы, для церкви, тоже не облагаются. А ещё в Лавре постоянно идёт реставрация помещений, на которые из бюджета выделяются многомиллионные сумы. Для проведения этих работ устраивают тендеры и чтобы их выиграть , нужно Паше заплатить откаты в сотнях тысяч. Ну и по мелочам : сдача мест в аренду под магазинчики с разной ’святой’ утварью.
Так что и чиновники и менты и суды у Паши в руках
Вот и посмотрим чем сейчас это всё закончится. Будем надеяться, что есть у нас шанс избавиться от такой мрази
Естественно, что ни в кого и ни во что кроме денег веры там и близко нет. Просто секта.
Kristinka2106• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
Он в Хмельницьку військового за запитання скрутили, побили, ще й поліція його винним зробила.чому закон про напад на військового не діє?
Почитайте как было на самом деле,а потом пишите!
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляKristinka2106
Как бы не произошло, пусть бы вызывали полицию сразу. а не применяли силу.
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
Я нікого не виправдовую, але чому він поліз зі своїми запитаннями в ту церкву? Питав би на вулиці.
Твої Пахощі• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
от нікого не захищаю, але їх дуже провокують останнім часом , ніхто б не витримав, при чому особисто знаю скільки багато та церква зробила допомоги і на фронт, і біженцям, скільки прихожан цієї церкви служать у лавах зсу , того ніхто не бачить .
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляТвої Пахощі
Я за справедливість (зараз тапки полетять). Ніхто не має права приходити будь-куди, обливати когось водою, скидати речі. Хоч він і глибоко поважний військовий, уклін йому за наш захист. Його ніхто першим не чіпав, на це ж свідки. На відео вже наслідки некоректної поведінки. Ну явно ж йшов з метою влаштувати конфлікт.
Твої Пахощі• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Повністю з Вами згідна!Комусь це вигідно -робити розбрат в самій державі , між самими ж людьми, те, що побачила, як вони себе поводять під Лаврою-страшно , скажу чесно, рос.канали називають їх бандерівцями, а Бандера був інтелегент і розумна людина , а ті концерти в Лаврі -то не від великого ума і до Бандери відношення не мають.
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Мабуть його там не почули. В той час як московські попи моляться за казна що, його побратими гинуть, а він захищає Україну, щоб ми могли спокійно поспілкуватись на форумі, він має право це робити , не вважаєте?
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
Ні
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Як ви за справедливість то може не треба виправдовувати те, що виправдовує наш ворог? І всім московським попам треба давно вже бути десь там, за поребриком? Мені не подобається, що чипають віру, але не нами це розділено. Якщо по справедливості мали провести рейди по попах, і пересадити тих хто за пуйло, за расеюшку та за грошики..то вже до віри ніяким боком.
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
Вірно. В рамках закону. А не хуліганством
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
То не було хуліганство. То був прояв справедливості з боку військового і напад на військового
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
А якби він гранату кинув? Справедливість була б більшою, так? Прихильників би ще полягло.
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Він ії не кинув, тому не треба зараз перебільшувати! У московських попів і влада московська!! Як довго ви ще будете молитись під їх владою та захищати їх?
Yula-art• 02 апреля 2023
Ответ дляrivara
А де видно, що я захищаю? Я кажу, що по факту було вчинено хуліганство. Все.
Kasya3112• 02 апреля 2023
Никогда ни в чем не понимала фанатизма. Смотрела на все это с Пашей-мерседесом и вспомнила почему-то выход Юльки из колонии - как ей руки целовали тетки, тогда еще думала-что в голове у людей?
Твої Пахощі• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Дівчата, не сперечайтеся.Вже на всіх каналах показали, що цей чоловік ніякого відношення до ЗСУ не має, то просто переодягнений провокатор!Що й требе було довести!Проплачені рашкою гниди , що роблять розбрат між єдиним народом!
автор Feel good • 02 апреля 2023
rivara• 02 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Ви не згодні що це прояв справедливості з боку військового, а, між тим, сьогодні, з наступних після цього подій, вона взяла верх. Тобто військовий був правий і лише прискорив процесс відновлення справедливості.
rivara• 03 апреля 2023
Ответ дляТвої Пахощі
З яких каналів ваша цитата про єдиний народ ? З ким єдиний - з московськими попами ?