Карма хамелеона• 02 апреля 2023
Зараз же книжки дороге задоволення? За скільки выставити таку?
Хочу продати таку енциклопедію английскою мовою. Але здається ціну ставлю зависоку. Чи може вона нікому не цікава і ніхто не купує дитячі книжки англійською.?
Результат:
вже голосів:
29 (33.72%)
Кому вона треба?
19 (22.09%)
150 грн
14 (16.28%)
200грн
13 (15.12%)
50-100грн
11 (12.79%)
250грн
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Фото з олх. І там же є вже ціна
Аааа
Шерлоки.
То мої фото.
І ціна за якою вона не продається((
Шерлоки.
То мої фото.
І ціна за якою вона не продається((
Мира всем• 02 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Фото з олх. І там же є вже ціна
А какая цена там у автора?
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ви забули додати - нові книжки. Нові книжки дорогі.
Я забула додати, що бу в дуже гарному стані. Але всеодно б.у.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Десь з гуманітарки перепала? )
Ні, роки 2-3 тому подарував дідусь моєму сину. Вони її почитали, тепер лежить мертвим грузом.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляbegovelik
вам її безкоштовно хтось передав? )
Подарував дід онуку роки 3 тому. Почитали і поклали в шафу.
Завжди мало• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Не видумуйте )
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Не видумуйте )
???
Ви норм?
Вам робити нічого.
Книга була подарунком. Як і інші.
Так наш дід любить книжки. І жінка у нього вчителька англійської мови. І так вони дарують книжки і іноді агл мовою. Щоб онучок розвивався))) хоча онучок б краще отримав Майнкрафт чим книжку. 🤦♀️
Ви норм?
Вам робити нічого.
Книга була подарунком. Як і інші.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляМира всем
автор, так по какой цене продаете, интересно же
За 150грн. Але таке, як ’кому вона треба’.
Мира всем• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
у вас реально низкая цена, ниже просто некуда...
Там выше ссылка, попробуйте на ФБ, удачи в продаже!
Пані з калабані• 02 апреля 2023
Викладіть на Книжкову барахолку у фейсбук , там книги дорого цінять і купляють
Мадам Тю-лю-лю• 02 апреля 2023
Я дуже люблю книжки, купую і вживані, і нові, і на олх. Але мені якось морально важко платити за вживану книжку більше 100 грн, за винятком якихось елітніх видань. Тому я б не ставила більше 100 грн ціну.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
На фейсбуці Є група по книжками б/у дитячим. Там швидше купують.
Дякую. Вже закинула.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляbegovelik
нам просто надавали подібні книжки німецькою, але продавати їх якось не додумалась )
Вам це кому і де давали.
Я з Полтави. В Полтаві була, є і буду.
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я сама така. Тому і виникли такі питання. Дякую 💐
Марфа Українівна• 02 апреля 2023
Я виставила на продаж енциклопедії російською. Книги хороші, єдиний недолік - російською, але рука не піднялась в макулатуру віднести. Кошти підуть на ЗСУ.
Мира всем• 02 апреля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
скажите, а какие энциклопедии? Я ищу энциклопедию травника на русском с иллюстрациями
Марфа Українівна• 02 апреля 2023
Ответ дляМира всем
Дитячі
Указка• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Я типу такої купляла за 200 грн, здається. Точно не більше. Там же небагато сторінок, так?
Карма хамелеона
• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Из секонда? Часто там такое вижу, люди берут редко.
Ещё одна.
Приезжайте понюхаете. Не из секонда. Книга несколько лет, как издана.
Аноним Советчик• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ещё одна.
Нафига мне ее нюхать? И почему в секонде не может быть книги, изданной несколько лет назад?
Ну я точно знаю, что наша бывшая учительница английского ходила по секондам в дни распродаж в поисках таких вот книг. Типа доп чтение для учеников, покупала за какие-то копейки.