Бадабум• 02 апреля 2023

Є такі жінки які ніде не працювали до 40 років.

Що далі? Якщо так вийшло. Тепер треба робота. Здоров´я погане. З чого починати не знає. Освіта є вища, але толку. Не впевнена в собі. Проблеми зі здоров´ям вплинули на зовнішній вигляд. От як такій жінці вижити. Кидайте тапки.
Стриптизерка• 02 апреля 2023
Можливо продавцем, розкладка товарів в супермаркетах.
Капризуля• 02 апреля 2023
Пробуйте продавцем.
Перемелица• 02 апреля 2023
Я практически не работала
ПП-шница• 02 апреля 2023
Йти на роботу. А що зі здоровьям, ви ще ж зовсім молода?
Тра Ля Ля• 02 апреля 2023
- знайти нового утримувача (чоловіка або сина/дочку)
- знайти роботу (щось же вона може робити - прибирати, готувати, шити чи, може, гарно малює)
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Можливо. Дякую
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Пробуйте продавцем.
Дякую
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Я практически не работала
Скільки вам років. Які плани? Є чоловік?
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
Багато всього.
АгатаХристя• 02 апреля 2023
Уборкой в домах/ квартирах заняться
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Есть муж. В планах есть поработать несколько лет в другой стране, чтобы получить пенсию
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Можу багато. Сил немає.
Сіґеле-міґеле• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Несколько это 10 минимум
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Несколько это 10 минимум
У меня уже есть стаж в другой стране.
220В• 02 апреля 2023
А почему не работали до этого?
Тра Ля Ля• 02 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Можу багато. Сил немає.
Якщо настільки погано зі здоров´ям, то отримувати інвалідність, і жити на 2000 грн пенсії.

Власне, або страждати, або брати себе в руки, вам ЛИШЕ 40, а не ВЖЕ 40
ХвостПистолетом• 02 апреля 2023
Низькокваліфікована фізична робота краще на заробітки.
Сижуревувшоке• 02 апреля 2023
Ооо. Сейчас вам расскажут…
Лучше бегите
ПП-шница• 02 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Можу багато. Сил немає.
Ви тяжко хвора? Сил взагалі нема? Ви ходите?
Дадосвидания• 02 апреля 2023
До 42 не работала, потом по объявлению нашла работу уборщицей в библиотеке, зарплата конечно не шикарная, но на жизнь вполне хватает.
Бензопирен• 02 апреля 2023
Ну если нет сил, то как работать? Много где можно устроиться, у нас упаковщиц берут без опыта, работа сидячая по 9 часов. Тяжелого ничего поднимать не нужно.
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ для220В
А почему не работали до этого?
Незнаю. Вийшла заміж. Дитина. Якось швидко час пролетів. Трохи працювала. І за кордоном пів року. Зараз немає сил. Тиск низький. Кожен день болить голова. Проблемы з зубами. Варикоз дуже болят ноги. Тай всі віруси що є не пропускаю. Всю зиму майже хворіла.
Туфли в чешуе• 02 апреля 2023
Бизнес. Открыть что то своё
Морожена_курка• 02 апреля 2023
О, знаю такую. Ей 42, работала пол года. Вечно ей плохо, при месячных лежит пластом. То зависела от мужа, развелась, муд дает деньги на еду ей и ребенку ( ему почти 18), живет на пенсию мамы 4000 и считает, что это нормально. На пенсии рассчитывает жить на деньги от сдачи квартиры (однушка), жить в доме мамы. А ребенка выгонит снимать. Раздражает она меня дико, когда ноет
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляТра Ля Ля

Дякую. Треба брати в руки.
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ооо. Сейчас вам расскажут…
Лучше бегите
Та знаю. Можливо мені і треба тапки половити.
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
Хожу.важко проблеми з ногами є
автор Бадабум • 02 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
Дякую. Колись мріяла працювати в бібліотеці. Тільки не уборщицей
Сижуревувшоке• 02 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Хочется что б добили?
По делу советов не будет.
На кассу или дворы мести уже предложили?
Летала_НаМетле• 02 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Хочется что б добили?
По делу советов не будет.
А у вас есть лучше работа для человека который никогда не работал?