СкокоМнеДадите• 03 апреля 2023

поїзд Пшемисль -Запоріжжя

дівчата підкажіть будь-ласка поїзд Пшемисль -Запоріжжя
читаю часто відправка із запізненням.
У нас білети до Львова а далі треба пересадку до Києва робити. І не можу зрозуміти і розрахувати яки час треба брати запасу у Львові для пересадки
є поїзди із зазором в 40 хв, 1 год і 1.5 год
але якщо 40 і година є купе і плацкарт
то за 1.5 год лише люкс по 1,5 тис. а я з двома дітьми. якось дорогувато

Ось основне питання- якщо потяг відправка із запізненням з Пшемисля, у Львів він теж спізнюється. чи наганяє в дорозі час? як думаєте?
75В• 03 апреля 2023
А ви звідки виїжджаєте?
Mrs.Sexuality• 03 апреля 2023
по разному бывает
может кто отпишется по этому маршруту
75В• 03 апреля 2023
Я їхала перший раз у грудні із Пшемишля. Виїхали години на 3 пізніше.
Їхала в кінці березня - все вчасно
75В• 03 апреля 2023
Воно якось і 1,5 години мало. Мені здається. В грудні їхали - і Львів теж запізнилися
Mrs.Sexuality• 03 апреля 2023
Ответ для75В
А ви звідки виїжджаєте?
Пшемисль- Львів -Київ
я так зрозуміла
наКоблучках• 03 апреля 2023
Возьмите час запаса, а вторые билеты либо не покупайте либо покупайте со страховкой. До войны была такая услкга через приват24. Правда не знаю есть ли сейчас
Читаю по вечерам• 03 апреля 2023
5 хвилин може догнати за рахунок самої їзди.
Більше хіба якщо митниця скоріше справиться, але вони скоріше ще більше затримають, аніж...
Читаю по вечерам• 03 апреля 2023
Ні про які 1,5 години нема і мови.
А за 40 хв і годину навіть думати забудьте.
Вони часто чекають поїзди з глибини Польщі на пересадку.
Ймовірність не встигнути - мало не 50%.
10 хв тільки на саму пересадку у Львові (ваші двері біля тунелю можуть не бути, та й не знаєте, на який перон переходити, а ще ж тяжкі речі).
автор СкокоМнеДадите • 03 апреля 2023
Ответ для75В
А ви звідки виїжджаєте?
з Пшемисль о Львова. потім треба пересадку до Києва
автор СкокоМнеДадите • 03 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ні про які 1,5 години нема і мови.
Ймовірність не встигнути - мало не 50%.
дякую велике
зараз ще буду дивитися, які потяги пізніше.
але то вночі ще є. але там одні люкс бачила(

у Львові я так розумію ви знаєте вокзал)
підкажіть будь-ласка де у Львові треба дивитися розклад на який перон прибуває потяг?
треба через тунель кажете якось пройти до гол вокзалу, чи там є як в Києві через 2 поверх. хоч намагатимусь зрозуміти в яку сторону рухатися)

так буде 2 дітей і 1 валіза.
Читаю по вечерам• 03 апреля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
дякую велике

так буде 2 дітей і 1 валіза.
Ніде не подивитися, слухати, або когось одного послати в тунель узнати, який перон.
На поїзди , яких станція Львів не початкова, продаж закрито.
Дивіться попередньої станції.
Якщо в маршруті поїзда є Яремче, то також і звідти.
А так то Стрий, Самбір, Ходорів, ну дивіться маршут.
Якщо місць ще багато , то не беріть, за добу випадуть в продаж.
Але!! Не знаю, чи білети не від Львова підходять щоб показати в разі спізнення на пересадку.
Норматив, до речі, 3 години, щоб з тим білетом кудись посадили, діяв ще недавно точно.
Зараз і при менших зазорах пересаджують, але якщо там буде 40 хв, з вами ніхто навіть розмовляти на цю тему не буде
1,5 години - тут не знаю, як зараз, але норми, яка їх зобов´язує посадити на наступний поїзд при такому проміжку, немає.

А Пшемисль-Львів вже куплені? Бо там за 3 злотих можна доїхати (тільки з пшемисля до кордону).
А Шегині-Львів ходить маршрутка від червоного хреста безкоштовна (хоча є й платна за 140 грн.)
автор СкокоМнеДадите • 03 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Дивіться попередньої станції.

о дякую не знала. що є ще інші поїзди.
зловила і купила білети вже Пшемисль Запоріжжя до Львову. бо нам час якраз підходить.
я буду з літака . потім потягами до Пшемисля, і великі зазори не варіант робити. з ночівлею(
дякую. за поради.
мабуть не буду поспішати. подивимося уже по наявності білетів ближче до дати
я через додаток уз дивлюся. то є білети ін а поїзд Рахві КИев. і Ів-Фр -Кивї, і Чернівці
Читаю по вечерам• 03 апреля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
о дякую не знала. що є ще інші поїзди.
дякую. за поради.
Є функція ’дивитися без місць’ на букінгу (то сайт, за додаток не знаю)
Там я й перевіряю.
Побачили поїзд - далі розбираєтеся, чи ще є місця і звідки.
Peggy• 03 апреля 2023
Зачем вам с пересадкой во Львове ехать?
Из Пшемысля много прямых поездов
автор СкокоМнеДадите • 03 апреля 2023
Ответ дляPeggy
Зачем вам с пересадкой во Львове ехать?
Из Пшемысля много прямых поездов
поездов много. билетов нет.
Всех анонимов аноним• 03 апреля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
поездов много. билетов нет.
Автор, а я не по темі. А як ви на цей потяг квітки зловили? Моніторю сутками, нічого не розумію(( Як їхать?
автор СкокоМнеДадите • 04 апреля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
моніторила довго.
раніше за 20 днів з’влялися в продажу, а зараз щось незрозуміле взагалі з квитками, да ще й доступ закритий закордоном.
то ж через бот декілька разів на день перевіряла всі можливі варіанти