ИграйМойГормон• 03 апреля 2023
Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?
Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!
Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.
Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!
Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.
Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.
Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Непереможна• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Так его потом бахнут как домой придет.
Непереможна• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Так, їй років 16/-17. Але то дуже хамовита дівчина. Як і її батьки.
Ви маєте дітей? На ваших очах собака кидався на малюка? Я лише зараз відійшла. Дуже злякалася. Це насправді дуже страшно бачити.
Вы так пишите типа там мастиф напал.
Цвірінь• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я питаю поради, можливо, хто знає як можна вплинути на хазяйку. Бо людина розуміє, що їй ніхто нічого не зробить в межах правового поля. Тим паче неповнолітній.
Хозяйка - це мама цієї дівчини. На неї і впливайте. І на батька.
Сама пишете, що дівчина не повнолітня.
Забула що?• 03 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
То їм що, через вікно виходити на вулицю?
Бажано взагалі не випускати дітей на вулицю
Оченьценная• 03 апреля 2023
Автор, у меня был похожий случай и такая же неадекватная собака и ее хозяйка. Только она накинулась не на ребенка, а на мою собаку (маленькую) и покусала ее. Хозяйка тоже не видела в этом никакой проблемы. Я сфотографировала их с собакой и написала во все местные группы Фейсбук и телеграм, сделала их известными. После этого наконец на агрессивную собаку надели намордник.
katya-lucky• 03 апреля 2023
Всю тему не читала, поэтому может уже был такой совет.
1. Сходить к участковому, написать заявление на неадекватное поведение собаки их хозяев. Прямым текстом намекнуть, что если он ничего не будет делать - то вы пойдете дальше, и ему это вряд ли понравится.
2. Ультразвуковой отпугиватель собак. Ищите самый работающий. А потом начинаете охотиться за собакой. У нее должен быть выработан рефлекс: вы - противный звук - нужно бежать подальше
3. Предварительно изучаете мат.часть, которая относится к Вашему вопросу, то есть чем регулируется ответственность владельцев животных, что бывает за то, что собака напала на человека.
Уже был тут эпичный срач с зоошизой недавно. Когда говорили, кого рациональнее впустить в убежище - крупную собаку или человека.
Но тут пока не тот еще уровень шизы:)
Вижу адеватных хозяев собак тут, спасибо вам за ваше осознанное отношение.
Остальным - гуляете с собакой? Намордник и поводок обязателен, как и уберать кал за ними. Не хотите? Дети вас напрягают? Выгуливайте дома, в квартире или переезжайте в частный дом с двором и забором.
Но тут пока не тот еще уровень шизы:)
Ширли-Мырли• 03 апреля 2023
Я б на некоторых зоошизиков сама надевала намордники. Там ума поменьше чем у их питомцев.
Пацаааааааан• 03 апреля 2023
Ответ дляНепереможна
Вы так пишите типа там мастиф напал.
Есть истории и про нападение такс на людей.
Да и дочке автора 2 года
ВундерКИНГ• 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вы на вопрос не ответили. Хотя кто бы сомневался
Собака не должна быть опасной для детей и окружающих.
Если хозяева это не понимают то собака рискует побежать на радугу.
Хозяева плачут и прочие спецэффекты.
Ответ дляЯ шалунья
Погоджусь с усім, от чесно
І вважаю, що майже немає неадекватних собак, є неадекватні власники
Але все ж таки, дітей треба виховувати в повазі та порозумінні і з собаками в тому числі.
Я так скажу, що як до мене якось причепилась дитина в літаку, то і волосся драла, і кросівками мені світле вбрання тицяла - мама мовчала на всі мої коментарі. То я гаркнула на ту дитину не гірше кавказця. Довелось навіть кілька разів ту дитину сунути, бо лізла на голову. Мама кіпіш підняла))) І це десь 4 роки дитині, тобто не рочок чи два
Я дам непрохану пораду, вибачте. Будь ласка, не сприймайте як напад.
У ситуаціях, коли дитина веде себе нав´язливо, неадекватно, коли порушує ваш особистий простір, звертайтеся до батьків, голосно і ввічливо. Чи до людини, яка стоїть над ситуацією та може врегулювати конфлікт. До дітей, то як у пустоту у багатьох випадках (не завжди, якщо дитині сумно, чи нічим зайнятися, то може подіяти), вони у даних ситуаціях не суб´єкти, у тому плані, що самі за себе не відповідають.
Згодна на всі 100 з тезою ’майже немає неадекватних собак, є неадекватні власники’. І ще допишу. Багато з найбільш ’тяжких’ собак можно скорегувати, але то тяжка праця.
как тебе такое илон маск• 03 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Хозяева плачут и прочие спецэффекты.
6 кг собака
опасна, да. Авторша не опасна? За ребенком не следит, сегодня собака, а завтра что?
ВундерКИНГ• 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
6 кг собака
Та хоть 1 кг
Ответ дляВундерКИНГ
Та хоть 1 кг
Так вы не ответили. Как оцениваете автора. Или все виноваты, кроме нее?
ВундерКИНГ• 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ого.
Отлично автора оцениваю. Ребёнок без поводка и намордника, пока закон разрешает
Вельшановна• 03 апреля 2023
В нас дамочка з другого спускається (я на 1му) з маленькою пухнастою собачкою, Боже яке воно кончане, гавкає кидається
Один раз ми виходили разом і ця мелочь вцепилась мені в джинси, я сказала наступний раз так херану ногою, что буде частиною стіни, як пошептало, бере на руки
Я помітила малі собаки трясуться і тявкають, але ж вони лякають дуже дітей
Ширли-Мырли• 03 апреля 2023
Мелкие шавки обычно агрессивнее за больших собак, хозяева уповают на маленький размер, значит и воспитывать не надо. Маленькие гавкающие крысеныши.
Люблю ВалЄру• 03 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Кстати, правила поведения детей тоже есть (это я сейчас про шум и прочие вещи)
И они так же должны выполняться)
Я тут не на стороне хозяев собаки, но тем не менее, правила есть не только для них
И они так же должны выполняться)
Никому они ничего не должны. Есть закреплённые правила выгула собак, за нарушение которых в других странах будет не только штраф. Покажите мне закреплённые правила, где указано, как ребенок должен себя вести с собаками? Этому учат взрослые в целях безопасности самих детей. Вы уже придумываете всякий бред в оправдание неадекватных собак и их хозяев.
Швендяю містами• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ви ж кажете що хазяйка неповнолітня, значить теж дитина
Звідки стільки агресії на тваринку та підлітка
Ну, по фактам
Прокол ваш і тільки
Ну, по фактам
Прокол ваш і тільки
Шавки мають бути прив´язані.
Ширли-Мырли• 03 апреля 2023
Ответ дляВельшановна
да, у нас тоже есть парочка таких в подъезде, еле сдерживаюсь, чтоб ногой не пнуть. Вечно свою пасть скалят.
Наполеон Бонапарт• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
На поводку водити дитину, чи що мама мала робити? Зовсім подуріли вже зі своїми псами
Люблю ВалЄру• 03 апреля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Тогда полиция приедет уже к мужу
И что? Пнул собаку, которая напала на ребенка. Не будет ничего
Фоточки нема• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дитина була в 3 метрах від мене. Бігла навпроти. Собака з хазяйкою з´явилися раптово.
Ребенок был в 3х метрах от вас, а собака появилась внезапно?
Я читала комменты, и начинала подощревать, что, что то не то в вашей истории))
Залізний кіготь• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Ви також неадекватна хазяйка агресивної придурошноі собаки?
Це вже дитині бігати не можна, бо десь може вискочити агресивна собака?
Сподіваюсь, хоч гівно після своєї тварини прибираєте?
Кумедна• 03 апреля 2023
Автор, вас сейчас тут с говном смешают что собачку бедную обижаете. А почему интересно агрессивная собака в общественном месте без намордника?
Вельшановна• 03 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Ага ще таке мале і кидається на великих собак, а потім скавчить і тікає