ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Olyna25• 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
за ребенком должна следить мама, а не стоять в темноте в 3 метрах. собака успела подбежать, свалить с ног и залезть на ребенка и только тогда мама уже подоспела. это как? мама должна быть возле ребенка во время рыка и уже схватить на руки.
разговаривать с родителями подростка, а не решать проблемы с собакой и подростком. это если более менее цивилизованно.
А за собакою хто має слідкувати? Теж мама дитини? Не пишіть дурниці, собака повинна була бути біля господаря.
AmazingLady• 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
Ща собакой хозяин должен следить особенно при выходе из подъезда и при перемещении лифтом. А то сук своих возят в лифте без поводков , вообще без ничего, и ещё что то трендят
Марипосса285747• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Хватит разгонять ненависть к животным.
Вы на службе у догхантеров или что?

Тут уже собаконенавистники налетели.

Говорить с хозяйкой, дело ясное.

Собака вообще ни при чём.
Зачем этот кликбейтный заголовок?
Агрессивная собака🤢

Жалоба!
Тетка сделала выброс и в ус не дует. Отсыпается .
МиссКаприз• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Хватит разгонять ненависть к животным.
Вы на службе у догхантеров или что?

Тут уже собаконенавистники налетели.

Говорить с хозяйкой, дело ясное.

Собака вообще ни при чём.
Зачем этот кликбейтный заголовок?
Агрессивная собака🤢

Жалоба!
Почему только у нас нет никакой ответственности за своих питомцев? Почему разрешают заводить бойцовых собак всем подряд? Почему никому нет дела, где выгуливают собак, не убирают за ними и т.д? Почему собаки не зарегистрированы и их выбрасывают на улицу ? Почему у нас город для собак, а не для людей? Почему выделяются огромные суммы на содержание бездомных собак, а их сотни бегают стаями и бросаются на людей?
AmazingLady• 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
Почему собака без поводка была? Что успела такой беды наделать?
vetka• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
За кордоном ніде стільки собак нема, як в нас. Бо там це відповідальність велика. Навіть якщо собака просто дитину злякає, то будуть проблеми. А у нас поназаводять неадеквати собак.
я розумію. в мене мопс і недавно стаф напав на нього, добре що чоловік тримав міцно шию і не дав йому гарно потріпати. перехожий вдарив стафа по яйцям і тільки тоді той розімкнув щелепи. неадекватів собачників достатньо. я як раз не на стороні собачниці. але й піднімати собаку з ноги, бо в неї неадекватні хазяєви теж таке собі вирішення проблеми.
AmazingLady• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Я подкармливаю беспризорных собак.
У них такие глаза.

А Вы говорите усыпить.
Страшно, что такие жестокие среди нас.

Беспризорные пёсики приятнее и добрее большинства людей.😉
А как эти жестокие со аки растерзали девушку в Полтавской области вы в курсе? Бездомных вообще не должно быть . Да, персики, плять
BusinkaKiev• 03 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Ну смысл ? Завтра они заведут новую невменяемую .
Автор, пишите заявление и идите в суд . Собака обязана быть на поводке
VA 11• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Я подкармливаю беспризорных собак.
У них такие глаза.

А Вы говорите усыпить.
Страшно, что такие жестокие среди нас.

А ещё беспризорные песики стаями на людей набрасываются и загрызают. При мне напали на ребенка лет двенадцати .Сначала один, потом начали подбегать остальные. Я далеко была, детей из машины высаживала. Хорошо мужик там ехал начал сигналить и отогнал собак. Дальше будете собачек жалеть, больше чем людей. Если бы не мужик, не знаю, что было бы с мальчиком.
Vesy• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Вот только хотела написать. Ввели бы и у нас налог на собак, штрафов кучу и глядишь ответственнее относились бы и через одного собаку не заводили
МиссКаприз• 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
Каким образом собака оказалась без поводка в общественном месте, если на законодательном уровне есть разрешенные места для выгула собак. Все остальное время на улице собака должна быть на поводке!
Nikol-9a2f• 03 апреля 2023
Мало пнув значить.
В нас теж в домі були прецеденти з цією породою, власниці було пох на всі зауваження і скарги сусідів, на агресивні випади її собаки. І от їдемо ми в ліфті, коли підсіла сусідка з цією собакою, та зразу з дверей як тількі ті відкрились полетіла на нас, вкусила ( це для зоошизіків пишу, на думку яких всі провокують їх псів) Чоловік так відмутузив цю шавку ногою, що та всялася в ліфті. Жорстко, але іноді тількі так доводиться пояснювати тупим собакам та їх власникам, коли слів не достатньо.
MamaGalya• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Так, тут собак забирають від перехожих, притримують на повідку і пропускають людей. І 100 раз вибачаться. Ну, напевно неадекватні також бувають, але менше.
Ми гуляємо в ліску, там стежка. З собаками завжди обходять людей по обочині. Лише якщо людина сама починає щось типу « яка гарна собачка», то можуть зупинитись, погратись з собакою трошки, поговорити.
МиссКаприз• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Я подкармливаю беспризорных собак.
У них такие глаза.

А Вы говорите усыпить.
Страшно, что такие жестокие среди нас.

Заберите к себе домой. Постройте приют. А не прикармливайте собак, которые потом становятся агрессивными и начинают защищать ’свою’ территорию!
Марипосса285747• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
А собака не должна быть на поводке, как во всех цивилизованных странах, нет?
А как вы читали? Собака и была на поводке
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ дляКогтяузер
Уже был тут эпичный срач с зоошизой недавно. Когда говорили, кого рациональнее впустить в убежище - крупную собаку или человека.
Но тут пока не тот еще уровень шизы:)
Вижу адеватных хозяев собак тут, спасибо вам за ваше осознанное отношение.
Остальным - гуляете с собакой? Намордник и поводок обязателен, как и уберать кал за ними. Не хотите? Дети вас напрягают? Выгуливайте дома, в квартире или переезжайте в частный дом с двором и забором.
Неужели были комменты вместо человека собаку впустить?
VA 11• 03 апреля 2023
Ответ дляVesy
Потому, что за границей собак выгуливают на специально отведенных местах. А у нас на стадионах в школе. Там дерьмецо нужно убрать за собачкой, а у нас и так сойдёт. Там человек сто раз подумает об ответственности и штрафах, прежде чем завести собаку.
vetka• 03 апреля 2023
Ответ дляOlyna25
всім відповідати не маю часу. маю собаку і як ніхто знаю, що неадекватів собачників дуже багато, особливо великих порід. я обхожу будь яку собаку і тримаю міцно свою.
прецендент вже був, мама знає, що в під їзді живуть неадеквати собачники, тому повинна бути максимально обережна саме тут.
батько нехай йде і вирішує проблему з батьками. але пинати малу собаку ногами, за те, що її не виховали, теж не вихід.
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
6 кг собака опасна, да. Авторша не опасна? За ребенком не следит, сегодня собака, а завтра что?
Она размером с двухлетнего ребёнка почти
Представьте что на вас напрыгнуоа собака вашего роста и рычит вам в лицо стоя у вас на груди
А это ребёнок , и зубы у собаки тоже в наличии
vetka• 03 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
попробуйте наказать хоть одного собачника за это.
по этому безопасность в руках самих родителей и владельцев мелких собак. такова жизнь.
Anna-9f56• 03 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну Ваших ж будут не такий. Правда?
Или были не такие?
У меня их нет, не было и не будет)
Anna-9f56• 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Жіночка Ви про що? Може дитина сама накинулась на собаку? Хто сказав, що собака має гули без повідка ?
Та з повідком же була наче
vetka• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
затупили обе. и мама и хозяйка. разгребают малыши. что ребенок, что мелкая собака.
Olgusya• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ви ж кажете що хазяйка неповнолітня, значить теж дитина
Звідки стільки агресії на тваринку та підлітка
Ну, по фактам
Прокол ваш і тільки
Видно собачу мамку-неадекватку. Я б того рассела в юшці крові вмила
Olgusya• 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Никто ту собаку не трогал, угомонитесь. Автор все объяснила, а вы перевираете. Зоошиза?
Так, це зоошиз. Я люблю і расселів (у подруги ця порода), і загалом собак, але агресивним собакам не місце без намордника серед людей
MamaGalya• 03 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Питання навіть не в тому де вигулюють і чи прибирають. А в відношенні до інших людей. Там твоя собака не повинна ніяк абсолютно заважати іншим людям. Навіть підійти й понюхати чужого - не можна. Про те щоб накинутись - то взагалі мови немає. Собака постійно на повідку( не залежно від породи, навіть найменші) і поряд з господарем.
Anna-9f56• 03 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
не врите. Вы выше писали, что псин любите больше, чем мамашу свою. И не удивительно.
Удалено администрацией...
Magic Noir• 03 апреля 2023
В этой стране ,увы,все сложно с правами и обязанностями у животных. Лучше быть осторожным .
VA 11• 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
Мама ребёнка при чем? Ребенок рядом был . Из-за собак из дому не выходить?
Anjutka-Anjuta• 03 апреля 2023
Ответ дляTatka Kiev
Я доречі люблю собак
Але не люблю власників які їх не виховують не прибирають ітд
Я би з ноги її підняла
у нас во дворе два йорка невоспитанных таких есть. Хозяйка их всегда с поводка спускает и они носятся как полоумные и на всех бросаются. Понятно что вреда они не наносят, но когда ты утром выходишь на работу а у тебя на ногах с диким лаем виснут два микроба и не дают шага ступить - то хочется им придать ускорение. Особенно в грязную погоду, лапами по обуви, по джинсам. А хозяйка в телефон на лавке втыкает, максимум реакции - это голос подает: Люся, Мася, идите сюда! Сколько ей все уже говорили - ноль. Они же безобиииииииидные.... Они же играааааааааают. Они же не кусааааааааются.