Мой_ужин• 03 апреля 2023
«Работнікі юа». Хтось звертався до майстрів?
Дівчата, може хтось з Вас створював тендер на rabotniki ua? Ви задоволені якістю та ціною? А якщо порекомендуєте кого з того сайту, хто працює в Києві - буду дуже щаслива!
Дякую Вам за допомогу та витрачений час!🌷
Усім гарного дня!
КокошинЭль• 03 апреля 2023
Замолвляла коли будувала будинок, багато разів. Є як хороші спеціалісти так і не дуже, потрібно їх контролювати, як і всіх. Там часто завишають ціни, так що одразу питайте вартість . Розбіг цін доходив у 2 рази.
Мой_ужин
• 03 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ого! А це за що була така розбіжність? Як Ви зрозуміли що майстер поганий? Довелося щось переробляти?
КокошинЭль• 03 апреля 2023
Ответ дляМой_ужин
Наприклад штукатурка , є майстри без корони і беруть адекватні гроші, а є такі, що хочуть з одного об’єкту авто купити ( це умовно). Дещо переробляли але не критично. На важливі роботи як електрика, сантехніка , Опалення шукала по знайомим або на строимдом. Решту в основному на таких сайтах як всеработники
Мой_ужин
• 03 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
А стіни Вам потрібно було монтувати?
Дуже дякую за Ваші відповіді💐
КокошинЭль• 03 апреля 2023
Ответ дляМой_ужин
А стіни Вам потрібно було монтувати?
Дуже дякую за Ваші відповіді💐
Ні, стіни не монтували