Лінива, не каюсь• 03 апреля 2023
Ви наносите нічний крем?
Я наношу весь догляд вранці, в 8 вечора все змиваю, тонік і все. Хочеться, щоб шкіра відпочила. Чи це дуже необхідно, нічний крем?
Бла бла бла• 03 апреля 2023
Всегда наношу крем ночной. Утром ухоженный вид. Еще массаж делаю скребком гуаша, но не каждый день
БезВзяток• 03 апреля 2023
Якщо не нанесу, то буду вся чесатися від сухості шкіри. Якщо вам тільки 20, то звісно можна ще експериментувати
Король дивана• 03 апреля 2023
Обязательно. Чередую через вечер ретинол+крем и маску с Вит с. На утро кожа сияет.
Наивная Хо• 03 апреля 2023
зимой да, летом нет. кожа летом и так ок, любит она у меня лето) только на пляж наношу спф и после пляжа. а вот в холодное время и чешется и стягивается и шелушится. вообще я мерзляк и зиму ненавижу, надо в тропический климат переезжать
Бамбарбия! Кергуду.• 03 апреля 2023
ніч це обов*язково. це мастхев. вночі шкіра відновлюється.всі процеси відбуваються вночі. тому всі креми з пептидами і т.д.тільки вночі.
наприклад аха кислоти можна наносити лише вночі.на ранок шкіра як персик.
але якщо мастити кремом з Єви то все одно коли. там результату нуль
Вся така шо куди там• 03 апреля 2023
Я особисто наношу. Але почала прямо дуже заморочуватись після 30-35.
Ранок: Вмивалка, тонер, сиворотка, крем + захист від сонця.
Вечір: Вмивалка, тонер, нічний крем.
1 раз на тиждень очисна маска, 1 раз - зволожуюча.
Хочу ще патчі підібрати.
Вечір: Вмивалка, тонер, нічний крем.
Хочу ще патчі підібрати.
Фізик-ядерщик заочно• 03 апреля 2023
Наношу. Утром увлажнение, на ночь активные крема, которые действуют на несовершенства( у каждого свои)
ПушАпница• 03 апреля 2023
Зранку майже ніколи ні чим не користуюся. Немає часу)) Вмилася і максимум сиворотка. А ввечері обов´язково: гель-очищення, сиворотка, крем під очі та крем. Інколи маска, якщо не забуваю. Ще помітила, що вітаміни гарно впливають на шкіру обличчя. Але я реально пью по 3-5-7 місяців. Вітаміни С, B, омега, цинк курсами і т.д.
БезВзяток• 03 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Вечір: Вмивалка, тонер, нічний крем.
Хочу ще патчі підібрати.
Вечір: Вмивалка, тонер, нічний крем.
Хочу ще патчі підібрати.
А що таке тонер?
Вся така шо куди там• 03 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
А що таке тонер?
Це така водичка. Вона має тонізуючий ефект. Після вмивалки виправляє рН.
Ось такого корейського малюка вистачає на місяць)
Вся така шо куди там• 03 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
Сиворотку треба кремом прикрити.
Наче б то
БезВзяток• 03 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Просто я знаю тонік, а тонер вперше чую, та ще й бачу))
Вся така шо куди там• 03 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Ну, я допускаю, що це одне і теж. Просто слово ’тонер’ адаптовано з Анг.мови
БезВзяток• 03 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я спочатку теж так подумала, але сумніви були. Мені ще як тональний звучить, але ж між кремом не те теж))