Руснявий канал написав, що за інформацією українських джерел Мад‘яра «прєдположітельно ліквидіровалі»
ViktoryjaG• 03 апреля 2023
Ответ дляThatsme
У вас дивна реакція на таке
В смысле? Надо радоваться или что? Мадяр сообщил, что убили Моджахеда. Я подумала, что Моджахед сообщил, что убили Мадяра. Обе новости не предполагают радости.
Ответ дляViktoryjaG
Значить, ми один одного не зрозуміли. Вам пишуть, що загинув не Мадяр, ваша реакція: а, блін(( я думала, навпаки. Типу жалкуєте, що не Мадяр
Ответ дляКлементина
В мене за останній тиждень три знайомих загинули під Бахмутом
Один вчора, батько однокласника мого сина
Дивлюсь на хлопчика, сиджу і плачу
Як бачу тему, що хтось загинув, наче ніж в серце
Хай буде живий!!
Хай буде проклята вся русня
Дивлюсь на хлопчика, сиджу і плачу
Хай буде живий!!
Хай буде проклята вся русня
Ви знаєте,помітила,що останнім часом іноді хочеться засунути голову в асфальт,шоб вона не вибухнула.Вже просто нестерпно чекати,коли ж ті тварі передохнуть.Кожного дня серце розривається,кожного дня ...загинув...загинув...загинув,там прощалися,там прощалися,кращі наші люди.Душа вже вся в лахміття.Скільки ж ще нашим хлопцям гинути,поки тих гнид виб’ємо?Як же важко чекати і залежати від чужої допомоги.
Клементина• 03 апреля 2023
Ответ дляebbi
Я сьогодні не можу нічого робити. Просто опускаються руки.
На початку тижня в шкільному чаті написали, що в однієї із вчительок загинув син. Така вона гарна жіночка. Я наплакалась, тільки заспокоїлась. У чоловіка на роботі колега загинув.
А вчора ввечері цей тато однакласника. Він такий активний в чаті був, завжди допомогав.
І всі загиблі в Бахмуті
.... Знову плачу
І розумію, що мене аж трясе від ненависті до русні.
І всі загиблі в Бахмуті
.... Знову плачу