kuskus• 03 апреля 2023

Що чути за Мадяра?

Руснявий канал написав, що за інформацією українських джерел Мад‘яра «прєдположітельно ліквидіровалі»
ViktoryjaG• 03 апреля 2023
Ответ дляThatsme
У вас дивна реакція на таке
В смысле? Надо радоваться или что? Мадяр сообщил, что убили Моджахеда. Я подумала, что Моджахед сообщил, что убили Мадяра. Обе новости не предполагают радости.
Thatsme• 03 апреля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Значить, ми один одного не зрозуміли. Вам пишуть, що загинув не Мадяр, ваша реакція: а, блін(( я думала, навпаки. Типу жалкуєте, що не Мадяр
svetlapanna• 03 апреля 2023
Ответ дляknopkakyev
фото
Ваньок форева!
ebbi• 03 апреля 2023
Ответ дляКлементина
В мене за останній тиждень три знайомих загинули під Бахмутом
Один вчора, батько однокласника мого сина
Дивлюсь на хлопчика, сиджу і плачу
Як бачу тему, що хтось загинув, наче ніж в серце
Хай буде живий!!
Хай буде проклята вся русня
Ви знаєте,помітила,що останнім часом іноді хочеться засунути голову в асфальт,шоб вона не вибухнула.Вже просто нестерпно чекати,коли ж ті тварі передохнуть.Кожного дня серце розривається,кожного дня ...загинув...загинув...загинув,там прощалися,там прощалися,кращі наші люди.Душа вже вся в лахміття.Скільки ж ще нашим хлопцям гинути,поки тих гнид виб’ємо?Як же важко чекати і залежати від чужої допомоги.
Клементина• 03 апреля 2023
Ответ дляebbi
Я сьогодні не можу нічого робити. Просто опускаються руки.
На початку тижня в шкільному чаті написали, що в однієї із вчительок загинув син. Така вона гарна жіночка. Я наплакалась, тільки заспокоїлась. У чоловіка на роботі колега загинув.
А вчора ввечері цей тато однакласника. Він такий активний в чаті був, завжди допомогав.
І всі загиблі в Бахмуті
.... Знову плачу
І розумію, що мене аж трясе від ненависті до русні.
tarveldy• 03 апреля 2023
Ответ дляknopkakyev
Моджахед
Він загинув, на жаль((
Було на каналі Мадяра також

Слава герою... Слава всім героям
knopkakyev• 03 апреля 2023
У Мадяра відео вийшло
Все Слава Богу!