курасаны• 03 апреля 2023

Вы будете морозить летом?

Навеяно темой за замораживание яиц. В общем, вы планируете морозить фрукты, ягоды, овощи и т.п. Я уже боюсь, так как с выключениями света, все что морозилось, пришлось переварить, что- то выбросили. Думаю, может лучше больше консервации сделать. Тех же компотов например.
Трактор Віка• 03 апреля 2023
Мама моя консервирует кучу всего. Этой зимой съели все) обычно не едим и пропадает

Янка-угомонись• 03 апреля 2023
Нет, не морозила и не буду.
Ms. Dolly• 03 апреля 2023
Морозили и прошлым летом и этим буду. Но т.к. у меня малюсенькая морозилка, то я только вишню и смородину.
Грушки-яблочки• 03 апреля 2023
Морожу мінімум: смородини трошки на пиріжки . Консервуватиму
Грушки-яблочки• 03 апреля 2023
І кваситиму
Замороженная селедка• 03 апреля 2023
Ні
Залізний занавіс• 03 апреля 2023
Після цієї зими ніяких заморозок більше. У нас і сьогодні 8 годин світла не було, а пару днів тому 20 годин (Київська область). Тепер тільки консервація.
Грушки-яблочки• 03 апреля 2023
Яєчні білки морожу.
Опля Картопля• 03 апреля 2023
Никогда не морозила

Звездолётчица• 03 апреля 2023
Конечно буду, у меня есть аккумулятор для холодильников)
90x60x90• 03 апреля 2023
да,буду морозить свои ягоды/фрукты,зелень,возможно овощи
Как и всегда
Свекруховна• 03 апреля 2023
Буду морозити. Я в цьому році і морозила, і консервувала. Світло хоч і вимикали,але дякувати богу, не було такого щоб добу не було,не встигало розморозитися. А от консервацію(варення, джеми) наробила дуже багато,а у нас щось не йде. Рідко коли до якогось млинця чи оладка
Звездолётчица• 03 апреля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
О! Соседи. Думала уже все запаслись аккумуляторами/ генераторами и прочими накопителями
Не гавкаю- но охраняю• 03 апреля 2023
Морозить буду только укроп. Всё остальное консервировать и то не факт. Посмотрим по ценам. Кабачки точно, остальное под вопросом.
Медсестричка• 03 апреля 2023
Так, просто у мене свої фрукти й овочі, якось зберегти хочеться. Консервація - мертва, не визнаю. Переважно сушу й морожу. Нічого не пропало цієї зими навіть зі знеструмленнями.
Рву и мечу• 03 апреля 2023
Буду морозить
Генератор есть, если что
ДелиВерка• 03 апреля 2023
Буду морозити, як завжди.
Грушки-яблочки• 03 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Ферментація- жива, заморозка теж мертва
Стаська2018• 03 апреля 2023
Можно засушить
Грибы,баклажаны - отлично сушатся
Ну фрукты то само собой

Залізний занавіс• 03 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Генератор у нас є. Але маслати його заради заморозки - точно не варіант.)
Медсестричка• 03 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ферментація- жива, заморозка теж мертва
Я не буду вникати в хімічні, фізичні процеси, але заморожені помідори, огірки, шовковиця, кукурудза, дині мають свій неймовірний аромат, радують мої смакові рецептори і кишківник. А в консервації я відчуваю лише смак спецій, маринаду, оцту. Кожному своє...
Незламна Україна• 03 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
А що ви робите з огірками?
Заместитель Анонима• 03 апреля 2023
Буду морозити. Цієї зими електроенергії максимум не було годин 30. Нічого не пропало. Овочі вже майже усі з´їли. Залишились фрукти. Зараз почнеться тепла погода, виварю компотами. Консервацію мало їмо. Дай Бог, щоб вродило і був урожай.
Без образів• 03 апреля 2023
Раньше дома морозила , а теперь.......За этот год сменила четыре места жительства.
Медсестричка• 03 апреля 2023
Ответ дляНезламна Україна
А що ви робите з огірками?
Ріжу дрібними брусочками, морожу порційно. Після розмерзання вони, звісно, стають м´які, але я додаю в салат з капусти + морожений кріп+морожена відварена кукурудза. Нам дуже смакує, усе пахне літом. Помідори блендерую без нічого, і потім або додаю в страви, або просто їм ложкою. Мені головне не форма, а смак))
Акуна_Матата• 03 апреля 2023
Морозила и буду морозить. Выключения света зимой никак не навредили заморозке. Морозилка сутки спокойно выдерживала.
ПанВиктория• 03 апреля 2023
Буду. І зелень. І ягоди і цілу свиню. Морозильна камера спокійно зиму пройшла. А світла в нас не було більше доби і так часто було. Тому і консервація і заморозка в цьому році буде , ну на крайняк свекор прикотить генератор на якийсь час, якщо не буде світла по 3 доби. А взагалі, маю надію що зима цього року буде тиха.
Незламна Україна• 03 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Дякую, треба спробувати Так можна зразу заготовку на салат морозити. Я так роблю баклажани,перець, помідори та зелень
Белая котичка• 03 апреля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Ми вечорами маслали по пару годин, коли набридало в темряві сидіти. То на морозильну камеру теж потужності вистачало, підтримували температуру.
очки_ннадо• 03 апреля 2023
Обязательно, так как всю зиму делаю пастилу. Про эту зиму говорили тоже самое, но все отлично