Ліньки гуглить• 03 апреля 2023
Чи пік хтось паску з тіста бріош?
Вдало вийшло?
Ліньки гуглить
• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Печу кожного року бріош за рецептом Лізи Глінської
Дякую а віш відгук. Я буду на заквасці робити. Просто подумалося, що схоже, але не знаю чи у більшій кількості і в нетипові формі буде добре.
Рада, що ви написали, буду експериментувати
Лупаю цю скелю• 03 апреля 2023
Я тоже по рецепту Глинской уже два года пеку. Паска очень вкусная получается. Тесто в холодильнике подходит))
графиняВишенка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А долго она свежей остается?
Ліньки гуглить
• 04 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А долго она свежей остается?
Якщо ви хочете, щоб випічка довше не черствіла, скористайтеся методом Tangzhong, по простому- заваріть частину борошна.
У мене, наприклад рецепт хліба на 750 г борошна і 500 г води, я 100 г борошна заливаю 250 г води і заварюю, не до кипіння, але до загущення. Охолоджую і роблю далі по рецепту (тобто додаю 650 г борошна ще і 250 г води).
Поки не можу вам сказати чи довго стоїть, бо у мене довше трьох днів не залишався цей хліб. Ввжається, що запобігання черствінню - це одна з переваг методу. Інша перевага - набагато м´якіші вироби виходять, з мого досвіду - це на 200 % правда.
Я робитиму бріош для паски теж за цим методом