Колишня муза• 04 апреля 2023
Як вмовити чоловіка на вазектомію?
Я дітей більше не хочу. Так як мені достатньо трьох. Яких я ще можу сама підняти у разі чого. Теоретично можна було би. Але чоловік сьогодні є, а завтра нема: пішов до іншої, помер, інвалідність, тощо.
Він надіється що колись я захочу ще одну. А цього точно не буде. Не захочу я ще.
ОК та спираль я не хочу, але напружуватися і хвилюватися до настання кожних місячних теж не добре. Є презервативи, але хочеться більш надійного захисту. Мої доводи він нечує поки що, що важко буде і це в основному не фінансова складова, ні те що час потрібно всім приділити...
Раздражевская• 04 апреля 2023
Ответ дляНога на ногу
А почему вопросы контрацепции всегда должна брать на себя женщина? почему именно женщина должна пить КОК или ставить спираль или перевязывать трубы. А мужчина ничего не должен ? Он в процессе зачатия не участвует ?
Пусть одевает презерватив. Какие проблемы?
Бодіпозітівна• 04 апреля 2023
Йой, що я прочитала щойно в коментарях. Таке враження, що не жінки пишуть, а чоловіки. Де ж та підтримка і солідарність жіноча? Ні, ти не хочеш дитину -в*яжи труби, видали матку, пий гормони, спіраль....Ви серйозно? Бо мужик хоче ще дітей від іншої...Рілі????
Автор, я вас підтримаю. Вважаю, що 3 дітей достатньо і ваше бажання не хотіти більше -нормальне. Думаю, ваш чоловік більше боїться операції і наслідків, у нього є страх. Він себе любить і не хоче нічого терпіти.
Як вам на нього впливати? -поступово. Помаленько говоріть про відповідальність перед 3 дітьми, можливо про ту операцію ролики знайдіть і покажіть...не знаю.
У нас в сім*ї спільне бажання ,що нам вистачить. Чоловік і я нічого не робили, користується презервативами. Мені так зручно і влаштовує. Так вже майже 5 років після 2 дитини і все ок.
Не чіпай - вб ю• 04 апреля 2023
Погоджуйтеся на секс виключно у презервативах - рано чи пізно йму набридне)
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Хоче і все. Він сам не може пояснити з аргументами.
А що Ви хочете від нього? Що,мила моя, завтра,не дай Бог, ракета і всі ми під богом ходимо і хто може залишитися сам/сам з дітьми і так далі? Життя ж продовжувається в будь-якому випадку. І зустрічає він бездітну/дітну,яка згодна народить йому. Ви вирішуєте за іншого.
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Читаю коментарі і не розумію, як можна не бачити явної проблеми в взаємовідносинах та поваги до іншої людини. Я розумію, що для місцевих дам мужик то ’ матня/штани і ТД без права голосу якого можуть туди сюди тягати жінки’. Але, зупиніться і уявіть ситуацію навпаки. Ви молода жінка, яка в майбутньому, можливо, мріє ще про одну дитину, і тут вам чоловік каже ’ перевязуй труби, бо я не хочу більше дітей’. Ви дійсно послухаєте і підете робити цю операцію?
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Яка підтримка може бути коли автор змушує чоловіка робити втручання в його здоров´я?
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Перейдут на минеты
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І норм. Від презервативів виключно користь для обох
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Однозначно! У меня в жизнь молочница на мужа!
Файна дівка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Чоловік одягне презерватив. В чому проблема?
Презы не настолько надежны
Елена-ленуся• 04 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Ауди йому ще дітей? І так дофіга.)))
Це ми жінки , можемо так думати , що досить , і так вже діти є, але ж чоловіки думають по іншому 🤷♀️. До того ж , це його тіло - його діло .
Просто звязда• 04 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Презы не настолько надежны
Як правильно користуватися,то надійні.Те що він може порватися,до уваги не берем,часто це теж від неправильного підібраного розміру
Мексиканочка• 04 апреля 2023
Мій сам хоче. По темі може хто в Дніпрі робив таку маніпуляцію. Куди звертались?
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Презы не настолько надежны
Два хай одягає і перед фінішом витягує
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Презы не настолько надежны
Два хай одягає і перед фінішом витягує
Червона калина• 04 апреля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Вы странная , автор может сказать , что теперь секс только в презервативе или вообще сказать , что не хочет секса из-за боязни залета, но уж точно не вынуждать мужика на операцию .
Это его тело и он сам решает , что с ним делать .
Уверенна на все 100, что ему и в презике ок , это автор раздула проблему , так как хочет , чтоб муж больше ни с кем не смог детей иметь , если что
Червона калина• 04 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Презы не настолько надежны
Ну тогда каждый подрочил немножко и спать .
Методы контрацепции должны устраивать обоих партнёров , если нет , то и секса нет , а не заставлять другого делать операцию .
Автору ничего не мешало перевязать труды во время 3 родов, если она точно знала , что детей не хочет больше , но нет же , зачем себе, пусть мужик делает .
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина
Не допускаете, что секса хотят не только мужчины?
Сонячний день• 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Ваши слова ’мало ли что он хочет’. Это Вы так выразили то,что человек сам решает,что ему делать со своим телом? Сам.
Тема про вмовити, правильно?
У нас все мед манипуляции, даже по жизненным показаниям, исключительно добровольны.
Про какое насилие пишете?
Я бы просто отказала в сексе из-за страха беременности, имея уже 3х.
Если уже в семье каждый не смотрит на потребности второго.
Последствия секса для полов слишком разные.
Зачем автору здоровьем рисковать?
Про какое насилие пишете?
Зачем автору здоровьем рисковать?
Червона калина• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Где я такое писала ?
Сами придумали ?
Если автор не хочет секса в презике , то пусть маструбирует , ей кто-то запрещает ?
Сами придумали ?
Файна дівка• 04 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина
Так я того же мнения
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляСонячний день
Тема про вмовити, правильно?
Про какое насилие пишете?
Зачем автору здоровьем рисковать?
Про какое насилие пишете?
Зачем автору здоровьем рисковать?
Вы ещё раз перечитайте свой пост,который ну никак не вяжется с ’уговорить’ , а пропитан полностью тем,что ’мало ли что он хочет’. Ну вот,он хочет ещё детей. От автора или не от автора,это уже другое дело. Если автор не хочет детей,автор решает эту проблему. Из поста автора видно,что муж непротив заниматься сексом в презервативе. Если ее это не устраивает,милости прошу на операционной стол.
Из ответов автора складывается впечатление,что она не столько не хочет ещё детей,как не хочет,чтобы у мужа они были. А жизнь непредсказуема. Никто не знает,что будет завтра.
Как и что бы вы сказали, не имеет никакого значения. Вы-не она. Она-не Вы.
Ответ на последний вопрос:’а мужу зачем рисковать здоровьем?’ Не преуменьшайте значимость другого человека.
Договариваться-это сексом заниматься в презервативе (что они и делают,но автору этого мало)все остальное смахивает на моральное насилие со стороны автора. Стать мужем или женой -не равно быть рабом желаний другого,тем более максимально глупых желаний. Не можете найти общего языка, расходитесь и ищите с другими
Хи хи, ну ну• 04 апреля 2023
забудьте про це,
я не можу вмовити чоловіка кота каструвати,
який вже підростає поруч з мамою-кішкою,
ось де проблема
для мужиків яйця то святе....
навіть котячі
ось де проблема
для мужиків яйця то святе....
навіть котячі
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
забудьте про це,
ось де проблема
для мужиків яйця то святе....
навіть котячі
ось де проблема
для мужиків яйця то святе....
навіть котячі
Я ржу
це реально смішно))
Хи хи, ну ну• 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Я ржу
це реально смішно))
на жаль мені ні,
у мене мвже стрес від цього
одне щастя що ще не мітить
у мене мвже стрес від цього
одне щастя що ще не мітить
Не чіпай - вб ю• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Перейдут на минеты
Ну то вже залежить від авторки)
Сонячний день• 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Ок, нормально мужу хотеть иметь детей не от жены.
Я поняла логику некоторых советчиц ...
А що таке?• 04 апреля 2023
Чья инициатива,тот пусть себя и режет.Правильно,что не соглашается. Я бы ,на его месте,еще и послала
Ответ дляПилосмок працює
У нас тоже трое
Трубы перевязывать не хочу
Поставлю спираль
У меня все подруги со спиралями
Живы, здоровы, секс полноценный
Потом спираль уберу, когда секс будет раз в неделю
Смысл в той спирали тогда? Если можно раз в нед през одеть
Трубы перевязывать не хочу
Поставлю спираль
У меня все подруги со спиралями
Живы, здоровы, секс полноценный
А сейчас у вас раз в день ?