Ужгород• 04 апреля 2023
Ремонт в ванній по селянські?)
Дівчата, збираємось робити ремонт в ванній кімнаті. Кімната маленька 1.2*2.2 метри. Хочемо робити довгі стіни білими, короткі - дерево. Чоловік пропонує на одній білій стіні зробити чорний акцент. Ось як на референсі, але на білій стіні. Чи не буде воно виглядати по селянські?
P.S тумба під раковину в стилі лоФт дерево + чорні ніжки
P.p.s акцент буде не такий великий як на фото, а десь 60 см
Результат:
вже голосів:
104 (77.61%)
Без акценту
30 (22.39%)
Акцент на білій стіні норм
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Буде 1 вид, не ялинка . Ялинка мене також бісить, як паркет)
черную плитку положите там и будете с тряпкой жить в той ванне , не вздумайте
Мать драконов• 04 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
В мене ось так, плитка під дерево дуже затишно виглядає в інтер´єрі.
Люди , а вы реально не знаете о цветовой гамме и какие цвета сочетаются ?
Это же кошмар просто
МинерАлочка• 04 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Это же кошмар просто
Покажіть свою
Ганцю в кєдах• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Не варто в малій ванні робити стільки кольорів.
Мать драконов• 04 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Покажіть свою
Вечером могу показать , я на работе сейчас.
Карамбулкул• 04 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Жуть
Как и у автора
Согласна, эти разные рисунки выглядят кошмарно, как обои из 90х или остатки плиток, сделали из того, что было
Ганцю в кєдах• 04 апреля 2023
Ось тому і не хочу нічого показувати, бо тут’дизайнерів’ диванних повно
МинерАлочка• 04 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Тільки не забудьте
Замріяна• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Сорі, я це не вказала, акцент буде не над ваною, а як би напроти неї.
на такій маленькій площі всі стіни в однотон
Туфли в чешуе• 04 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
Я б всі стіни зробила білі, на одній навпроти ванни велике зеркало, щоб візуально простір розширювало
Ужгород
• 04 апреля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Я це розумію) тож я не сильно реагую на *жах* і тому подібне. Насправді, мені здається, що порадниці це як монетка )) якщо не знаєш відповіді на питання , підкинь монетку і доки вона летить ти сама визначишся, якою стороною хочеш щоб вона впала )) так і тут ))
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Автор дуже мала площа. Все біле робіть .Ну максімум дерево добавте світле.
Передивіться ще приклади саме малої площі.
Ермолайчик• 04 апреля 2023
Навіщо акценти в такій маленькій кімнаті. Просто білі стіни. Виділіть меблі та аксесуари
Оцененная• 04 апреля 2023
Я б радила не класти плитку під дерево на стіну. Викладати більшу частину білою і ваш акцент чорною.
Инста_Богиня• 04 апреля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
по мне так на фото ужас ужасный, понамешано всего. чисто белая с контрастом была бы лучше, а это ’дерево’ 2 видов тут не надо.
++++++шо попало.
Пані з калабані• 04 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
А чоловік буде намивати той чорний акцент після кожного використання душу?
Это жесть, на черном каждая капелька видна будет, черный самый маркий цвет
Дон Пэдро• 04 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Покажіть свою
Там нечего показать 100 проц. Сейчас по сети порыщет)) Такие всегда живут в ободранном хруще бабушки.
Пані з калабані• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Ну в нас тільки білий і дерево. І ось акцент, якщо таки будемо робити
Мені здається, що без акценту буде краще)
Великий сатирик• 04 апреля 2023
Туфли в чешуе• 04 апреля 2023
Автор, ось маленька ванна, біле і дерево. Але я б брала білу плитку широкоформатну, менше гемору з миттям буде. Пошукайте в пінтересті, ще б я розмістила на довгих стінах паралельно ванну і стільницю з раковиною і велике люстерко, а посередині, як у Вас там розводка, унітаз, під стільницю пралку і ящики для зберігання.
Подтяжка• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Слишком много всего. И смотрите, черный в мокрой зоне. Белые налеты драить будет весело. Я бы отказалась от такого спорного акцента
Туфли в чешуе• 04 апреля 2023
Ответ дляOlga_72
Автор, вот для примера 3 ванных, где:
1 почти все белое без контрастов
2 с минимальным контрастом
3 черно-белый как вы хотите.
Обратите внимание как контрастные элементы режут пространство и уменьшают его.
1 почти все белое без контрастов
2 с минимальным контрастом
3 черно-белый как вы хотите.
Дуже гарно.
Накладні мюслі• 04 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Авторе, я б на такій площі робила все у ’дереві’, а акценти розставила сантехнікою (у чорному кольорі класна є).
Супер сполучення дерево/чорний (в мене будинок дерев’яний, то я чорну душкабіну от нещодавно купила, етажерку)
Можна ще текстилем та аксесуарами яскварі акценти робити.
Помаранчевий, лаймовий - рушники, мильниця, стакан для щіток, йоршик.