Шкварочка• 04 апреля 2023

Лазерна епіляція під час приймання антибіотику.

Привіт) Як мені відомо, то коли приймаєш антибіотики — лазерну епіляцію робити не можна. Приймаю зараз аугментин. У салоні, де роблю лазерку — хороший салон, от зі всіх тільки тут мене добре проконсультували при першому візиті, а не тупо через секунду знайомства пішли робити процедуру. То тут мені сказали, що є 3 види антибіотиків, за приймання яких не можна робити лазерну епіляцію. Цей аугментин не входить до цього списку. Я зараз себе почуваю не дуже, тому буду переносити лазерку, але от цікаво, чи робив хтось таку процедуру, приймаючи антибіотики? Чи ви навпаки вважаєте або чули, що ні за яких умов не можна, бо антибіотик є антибіотиком.
ХуАнита• 04 апреля 2023
А как это связано? Первый раз слышу

автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляХуАнита
А как это связано? Первый раз слышу
Завжди питають про прийом антибіотиків. За 14 днів до процедури не можна. Кажуть, або алергія може піти, або ефекту не буде ніякого від такої процедури.
МастерЮля• 04 апреля 2023
Від чого ви їх приймаєте? Це ж суттєво
автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Від чого ви їх приймаєте? Це ж суттєво
Було видалення зубів.
Марина-58d4• 04 апреля 2023
Ніколи не питали за антибіотики перед процедурою
автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляМарина-58d4
А оце вже, дійсно, цікаво. Я скільки була у салонах, то мене запитували. Цікаво, як то так?)
МастерЮля• 04 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Було видалення зубів.
Доведеться відкласти лазер, десь на місяц після видалення.

автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую. А Ви працюєте у сфері таких послуг чи, можливо, маєте подібний досвід, як у мене зараз?
Працівниця року• 04 апреля 2023
Мне и витамины пить запретили типа биотина и омеги
ИМХОля• 04 апреля 2023
Ответ дляМарина-58d4
Мене й доньку завжди питають
МастерЮля• 04 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Досвід тільки в тому, що після зубних операцій це мінімум часу, щоб оговтатись. Міряйте ще температуру, може бути субфебріл тижнями, особливо після аб.
автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую. Та й сама бачу, що яка мені зараз лазерка — тут хоч би реабілітуватися після видалення. Температури, до речі, нема. Щоку роздуло та нормально рота відкрити не можу, але було складне видалення. Стоматологиня сьогодні бачила мою ’красу’.
автор Шкварочка • 04 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ого, цікаво. От за вітаміни — не пригадую, аби питали.
Вся в кредитах• 04 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Всегда спрашивают не принимала ли антибиотики до (но щабыла сколько дней говорят), лазерхаус.
Natalifairy• 04 апреля 2023
Якщо антибіотик не викликає сенсобілізацію шкіри, то мабуть можна. Читайте інструкцію, протипоказання та застереження.