Ласунка• сегодня в 18:39
Обговоримо відносини з жонатим?)
Я весь час думала, що я та ніколи в житті і справді ніколи навіть і не дивилась в сторону одружених. Мені колишній муж зраджував і я знаю як це боляче, а зараз познайомилась з хлопцем і якось в мене нема докорів сумління взагалі. Ні на грам. Нічого серйозного не планується. Це шо я така погана?😁
Чи це ми всі такі?
Сиамская сороконожка• сегодня в 18:42
Я спала с женатыми, подозреваю
Если мне нравился мужчина, то я легко шла на контакт не задавая вопроса женат ли он, но я и не рассматривала этих мужчин для ’долго и счастливо’
Місячне Сяйво• сегодня в 18:43
зараз вам напхають в панамку жінки, котрим дуже страшно що то їх чоловік зраджує і покине їх, і тому своєю агресією вони прикривають цей страх.
ПО суті - в цьому житті треба робити як собі краще, всі ці порядності, чесності гарні коли все добре, але по факту кожен думає лише про власну дупцю.
Кручу хвости• сегодня в 18:45
Вы сливной бочок , о чем вы тут говорить хотите, вы же и так все знаете . Дома все плохо он вас юзать будет, все наладится пошлет вас куда подальше
Сиамская сороконожка• сегодня в 18:45
Ответ дляКручу хвости
Да может она его поюзает и пошлет 😅
Ласунка
• сегодня в 18:45
Ответ дляСиамская сороконожка
Я спала с женатыми, подозреваю
Я не питала, знала що є діти, думала що жінка екс, щось таке випливало, від іншої людини дізналась випадково. Але живуть зараз в різних країнах, він закордоном, колишній військовий після полону. Діти в Україні
Місячне Сяйво• сегодня в 18:46
Ответ дляКручу хвости
Купа родин де шлюб 2 або навіть 3 у партнерів. Але зрадженим жінкам простіше думати щось образливе на суперницю. Це самозахист психіки.
Кручу хвости• сегодня в 18:46
Ответ дляСиамская сороконожка
Да может она его поюзает и пошлет 😅
Ага все так говорят а потом сопли на кулак наматывают
Сумка з негодою• сегодня в 18:46
Ответ дляМісячне Сяйво
Вы замужем?
Сиамская сороконожка• сегодня в 18:46
Ответ дляКручу хвости
Хз
Я не наматывала
Мужчин много )
Я не наматывала
Мужчин много )
Ласунка
• сегодня в 18:46
Ответ дляСиамская сороконожка
Да может она его поюзает и пошлет 😅
Буду тримать баланс на цій стороні )
Місячне Сяйво• сегодня в 18:48
Ответ дляСумка з негодою
Вы замужем?
Розлучена давно. Чоловік давно одружений на коханці. Тому я можу дивитися на ситуацію з різних боків. Життя не чорно-біле.
Украиночка• сегодня в 18:50
Ответ дляМісячне Сяйво
Это мужьям должно быть страшно, у умной жены есть своя нычка, она знает где мужа нычка,своя зарплата, будут алименты и имущество ( или часть)
Наша взяла• сегодня в 18:49
Ответ дляЛасунка
Буду тримать баланс на цій стороні )
Кто в балансе, тот сюда не пишет.
А вы пришли искать поддержку от таких же... Сучка не захочет - кобель не вскочет. Народная мудрость
Астановитесь• сегодня в 18:49
Потому что в интрижке женатого виноват женатик. Он взял обязательства перед женой быть верным и т.д, детей наклепал. А любовница что? Никому, ничего не должна.
Наша взяла• сегодня в 18:50
Ответ дляАстановитесь
Не виноватая я, он сам пришёл (с)
Снідаю авокадо• сегодня в 18:50
Ответ дляСиамская сороконожка
Я спала с женатыми, подозреваю
Переспим?
Сумка з негодою• сегодня в 18:51
Ответ дляМісячне Сяйво
И вам было приятно, когда у мужа была любовница? Вы к этому нормально относились?
Наша взяла• сегодня в 18:51
Ха-ха, одну клоуншу уже тригернуло.
Ну, посчитаем, сколько вас таких
все по ГОСТу!• сегодня в 18:51
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Яке у вас ім´я дивне
Снідаю авокадо• сегодня в 18:51
Ответ дляСиамская сороконожка
Вы мне не нравитесь 🤣
Взаимно! Но секс был бы хорош! 🤣
Ласунка
• сегодня в 18:52
Ответ дляНаша взяла
Кто в балансе, тот сюда не пишет.
Можливо, не типова ситуація для мене. Я спочатку думала обірвати спілкування, а потім зрозуміла що не хочу, що хотіла зробити це тільки тому що є якісь норми, яких і притримувалась завжди, але ж кажу нема докорів сумління.
А на порадницю написала, бо це ж клята звичка, з 2012 року тут
все по ГОСТу!• сегодня в 18:53
Ответ дляКручу хвости
Бочок😂