Black_finger• 04 апреля 2023

Туш для вій

Дівчатка, порадьте хорошу туш для вій. Мої вії короткі та тонкі
из_под_тишка• 04 апреля 2023
Клиник

Клевотница• 04 апреля 2023
Сollistar Infinito
Ms. При теле• 04 апреля 2023
Дивлячись який бюджет. Найкраще з моїми ніякими справляється Діор та Ланком. Але інколи Вівьен Сабо теж молодець :))
Паспортний стіл• 04 апреля 2023
Мне понравилась для объёма и длина
tarte maneater, из недорогих golden rose essential . Но я все туши наношу на базу Ланком.
задумчивая мордочка• 04 апреля 2023
Веерная мейбеллин бледно розовый тюбик, только повоеватьс кисточкой
Атятя_тётя• 04 апреля 2023
ланком идол или драма
Ms. При теле• 04 апреля 2023
Автор, оці всі для ’ ріденьких маленьких’ вій.
По кращості розкладені зверху вниз ( тобто Діор найкраще....і тд. Але і остання Мейбелін теж дуже добре)

Сливочная пенка• 04 апреля 2023
Ответ дляMs. При теле
а какие в них кисточки? щетина или силикон?
и в составе есть ворсинки или нет?
Ms. При теле• 04 апреля 2023
Є і щитина , і силікон. Ворсинки....в Ланком точно є