Удальонка• 04 апреля 2023
Ну и я к вам с платьем, ваше мнение.
Платье не летнее, весна-осень, ткань не натуральная, мне такое именно и надо.
Я возрастная, типаж и фигура +/- модели на фото, но ниже рост.
Прошу проголосовать.
Результат:
вже голосів:
43 (61.43%)
Да
27 (38.57%)
Нет
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Это для молодых высоких девушек в зелёных ботах. Вы ж такие не наденете, правда? :)
Иначе будет как пёстрый халат. Добавит вам лет пять сверху к уже имеющимся
Сюда можно и такие лапти, наверное.
Но большинство в теме, включая Вас, правы с советами. Куда мне такое((
Украиночка• 04 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
правильно сомневаетесь
на вашем фото сапожки вытягивают весь образ
вот другая обувь к этому платью
Жуть
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляничевока
та ви модельної зовнішності!
не ховайте себе за такими платтями, як на фото в темі. вам же не 90 років
ось що мені сподобалося, це reserved
Я Вам щиро дякую, але ноги я вже не відкрию. Коліна не ідеальні, вікові зміни. Потрібно щось міді або максі((
Друге на фото симпатичне, але маю такого кольору та фасону з довгим рукавом. Хотілося якоїсь весняної феєрії, та про вік забуваю весь час))
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляничевока
і от mohito
Маю щось схоже з шифону, нагадує дещо фото 1. Не нове, трохи набридо, але напевне ним і обійдуся. Модель на фото 2 мені не пасує взагалі.
Забула що?• 04 апреля 2023
Найшли де поради спитати. Мені сукня сподобалася. Я б купила, якби була впевнена у тому, що у такому фасоні мені гарно. Добре було б приміряти.
І зріст у вас нормальний. З яких пір 1,69 -це низька.
Мені зовсім не сподобалися сукні,які вам пропонували у якості альтернативи. Синтетика, яка і відповідно виглялає. Не святково, повсякденно. До того ж там відрізна талія, яку чомусь, роблять зависокою. Може для молодих струнаих дівчат і гарно, мене такі фасони не красять.
Stiflers Mom• 04 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Сюда можно и такие лапти, наверное.
Можно всё. Но будет халат ))
Переубедили вас или будете брать?
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Можно всё. Но будет халат ))
Переубедили вас или будете брать?
Переубедили) сдаюсь)
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
Дякую сердчено. Ну зараз чомусь багато хто вважає такий зріст маленьким.
Забула що?• 04 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Ну як по мені, то више 1.75-то вже жирафи цибаті. Теж не все підходить в одязі.
Я раніше купувала сукні лише з приміркою. Потім знайшла пару фасонів, які мені личать, і вже можу трішки вибрати в інтернеті. Мені зовсім не підходить фасон халата, прямої сорочки. Але це ж чудово, що всі різні і смак у всіх свій.
А_мій_самий_самий• 04 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Это мне нра. Под Ваши черные ботинки норм. Были бы казаки, ваще класс
Удальонка
• 04 апреля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Есть казаки точно такого плана и цвета, но покороче, в замше и без тиснения. Спасибо, что напомнили) я о них забыла)))) Надо носить, пока еще могу ходить в такой обуви)